Problem resen:Grejanje u Jugu...

+24
Zuty
banebg81
VPetar
Nikola NS
djuki
venoman
Mitke
zastava 128
NikolaBoss
budak
YugoM55
castiel-87
junior45
teslaboj
CyberianIce
kokisa82
miljanxXx
Avram '90
ZAC
bukusa
kalasnjikov
Miljan
YUgisa
Garonja
28 posters

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 Empty Re: Problem resen:Grejanje u Jugu...

Počalji od miljanxXx Pet 16 Nov 2012, 13:12

ZAC ::Evo nasao sam par slika, ne vidi se kompletna zaluzina, ali se moze logicki zakljuciti kako izgleda.... a vidi se i princip.
Nalazi se ispred hladnjaka...izmedju veznog lima (maske) i hladnjaka.

Cheers

Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 480hr



Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 25800177



Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 Dcfde9e880f7bb6918e20cf



aaaa Moskvich Love Love Love
ima i moj to,ako nekom treba slika skinucu masku da bolje slikam Wink
miljanxXx
miljanxXx
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 10127
Godina : 31
Datum upisa : 07.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 Empty Re: Problem resen:Grejanje u Jugu...

Počalji od kalasnjikov Pet 16 Nov 2012, 14:10

Miljan ::Da je karton potreban, fabricki bi ga stavljali, smuci mi se kad vidim auto sa tim na ulici. Pooh

Jeste, Miljane, ali kad na -10 vozis u 5. stepenu prenosa 100km/h, kako drugacije podici T motora?
Kontam da tebi ne treba, jer se vozis uglavnom po gradu, ali kad svaki dan vozis na otvorenom, onda se bez toga jednostavno ne moze. A slazem se da ruzno izgleda kad neko stavi karton ispred maske i to neke upecatljive boje.
kalasnjikov
kalasnjikov
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 520
Datum upisa : 30.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 Empty Re: Problem resen:Grejanje u Jugu...

Počalji od Avram '90 Pet 16 Nov 2012, 15:41

Što bi je podizao od već normalne? Unsure
Avram '90
Avram '90
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4182
Godina : 33
Lokacija : Bogatić-Šabac
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 Empty Re: Problem resen:Grejanje u Jugu...

Počalji od Miljan Pet 16 Nov 2012, 16:32

kalasnjikov ::
Miljan ::Da je karton potreban, fabricki bi ga stavljali, smuci mi se kad vidim auto sa tim na ulici. Pooh

Jeste, Miljane, ali kad na -10 vozis u 5. stepenu prenosa 100km/h, kako drugacije podici T motora?
Kontam da tebi ne treba, jer se vozis uglavnom po gradu, ali kad svaki dan vozis na otvorenom, onda se bez toga jednostavno ne moze. A slazem se da ruzno izgleda kad neko stavi karton ispred maske i to neke upecatljive boje.

Sto bi je podizao, ako tebi u tim uslovima temp padne ispod normalne vrednosti, termostat ti ne valja. To sto vi postizete kartonima je uloga termostata, meni kako god vozio, nebitno jel +40 ili -20 temperatura stoji na istom nivou, ovako

http://www.zaslike.com/files/r1aomsphbexlq9c9s52b.jpg

a greje, tako da nikad ne ukljucujem grejanje na max, nego otvaram i hladan vazduh da mesa. Ventilator i ne palim, sa njim bude ko u sauni.

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 Empty Re: Problem resen:Grejanje u Jugu...

Počalji od Avram '90 Pet 16 Nov 2012, 17:30

Avram '90 ::To što se stavlja ispred hladnjaka je čista glupost,kad vidim da stave običnu novinu ili karton preko maske spolja ništa gore. Cekic

A inače,nikakvu svrhu taj karton nema,jer postoji termostat koji se otvara mislim na 82 stepena i propušta tečnost koliko je dovoljno. ThumsUp

To sam i kaz'o! Pametnjakovic
Avram '90
Avram '90
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4182
Godina : 33
Lokacija : Bogatić-Šabac
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 Empty Re: Problem resen:Grejanje u Jugu...

Počalji od kokisa82 Pet 16 Nov 2012, 17:41

Miljan ::



Sto bi je podizao, ako tebi u tim uslovima temp padne ispod normalne vrednosti, termostat ti ne valja. To sto vi postizete kartonima je uloga termostata, meni kako god vozio, nebitno jel +40 ili -20 temperatura stoji na istom nivou, ovako

http://www.zaslike.com/files/r1aomsphbexlq9c9s52b.jpg

a greje, tako da nikad ne ukljucujem grejanje na max, nego otvaram i hladan vazduh da mesa. Ventilator i ne palim, sa njim bude ko u sauni.

Tako je isto i kod mene,ventilator retko kada upalim,jedino ako mi se zamagle stakla i cim se odmagle ugasim i samo strujanje vazduha greje kabinu,a posle moram i malo hladan vazduh da ubacim jer se ne moze izdrzati koliko bude vruce.




kokisa82
kokisa82
OHV 1451ccm 73ks

Broj poruka : 890
Godina : 41
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 22.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 Empty Re: Problem resen:Grejanje u Jugu...

Počalji od Avram '90 Pet 16 Nov 2012, 18:07

Ni jedan auto ne greje k'o zastava u oranicama! Love Love Love
Avram '90
Avram '90
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4182
Godina : 33
Lokacija : Bogatić-Šabac
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 Empty Re: Problem resen:Grejanje u Jugu...

Počalji od YUgisa Pet 16 Nov 2012, 18:12

Nije stvar da li ce se ugrejati ili ne na radnu temperaturu nego za koje vreme... Na mom Yugu sa kartonom motor je zagrejan na skoro radnu temperaturu u roku od oko 1km voznje (ja ga nikad ne grejem u mestu, sem kada je okovan ledom, onda upalim pa cistim led) i uveliko se greje kabina a bez kartona treba 2-2.5km... Na temperaturama ispod -10 je jos gore... Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61581
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 Empty Re: Problem resen:Grejanje u Jugu...

Počalji od ZAC Pet 16 Nov 2012, 18:26

Motoru prija" brzo" zagrevanje na radnu temperaturu... tada su performanse motora najbolje, a potrosnja najmanja.
Karton ili zaluzina, jeste dobra stvar da bi se ubrzalo zagrevanje do radne temperature, ali isto tako moze biti i opasno, ako se ne gleda termometar... Ne zaklanjajte nikada preko 40% povrsine hladnjaka!!!

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 Empty Re: Problem resen:Grejanje u Jugu...

Počalji od Avram '90 Pet 16 Nov 2012, 18:56

YUgisa ::Nije stvar da li ce se ugrejati ili ne na radnu temperaturu nego za koje vreme...

Kakve to majke ti ima veze sa vodom u hladnjaku i kartonom ispred njega,kad termostat propusti tek kad se zagreje voda koja je u motoru-bloku?
Avram '90
Avram '90
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4182
Godina : 33
Lokacija : Bogatić-Šabac
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 Empty Re: Problem resen:Grejanje u Jugu...

Počalji od YUgisa Pet 16 Nov 2012, 19:06

YUgisa ::...
Ja stavim karton na 3/4 hladnjaka (sto mu usustini dodje 3/5 veznog lima tj maske) kada krenu temperature ispod nule i kroz jedan km voznje vec se prilicno dobro zagreje auto i brze se zagreje motor tako jer se ne hladi motorni prostor...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61581
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 Empty Re: Problem resen:Grejanje u Jugu...

Počalji od kalasnjikov Pet 16 Nov 2012, 19:08

Miljan ::
kalasnjikov ::
Miljan ::Da je karton potreban, fabricki bi ga stavljali, smuci mi se kad vidim auto sa tim na ulici. Pooh

Jeste, Miljane, ali kad na -10 vozis u 5. stepenu prenosa 100km/h, kako drugacije podici T motora?
Kontam da tebi ne treba, jer se vozis uglavnom po gradu, ali kad svaki dan vozis na otvorenom, onda se bez toga jednostavno ne moze. A slazem se da ruzno izgleda kad neko stavi karton ispred maske i to neke upecatljive boje.

Sto bi je podizao, ako tebi u tim uslovima temp padne ispod normalne vrednosti, termostat ti ne valja. To sto vi postizete kartonima je uloga termostata, meni kako god vozio, nebitno jel +40 ili -20 temperatura stoji na istom nivou, ovako

http://www.zaslike.com/files/r1aomsphbexlq9c9s52b.jpg

a greje, tako da nikad ne ukljucujem grejanje na max, nego otvaram i hladan vazduh da mesa. Ventilator i ne palim, sa njim bude ko u sauni.

Pa logicno je da se voda u hladnjaku ohladi kada u njega bije vazduh -10 stepeni brzinom od 100km/h.
Termostat je najmanji problem, to se lako resi, nego reci ti meni jesi poslednjih 10-ak dana vozio Zastavu na autoput? Daj, brate, ako ga vazduh ne ohladi, uzecu ove knjige iz Toplotnih operacija i Termodinamike i bacicu ih u kantu, jer onda nijedan zakon ne vazi. Kad je jedno telo toplo, a drugo dosta hladnije, ovo sto je toplije se mora kad tad ohladiti, pa da mu je.bes mater. Wink
kalasnjikov
kalasnjikov
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 520
Datum upisa : 30.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 Empty Re: Problem resen:Grejanje u Jugu...

Počalji od Avram '90 Pet 16 Nov 2012, 19:15

Ova tema totalno gubi smisao,jer da je sve ovo tačno što vi tvrdite,na ova 2 auta bi bio karton od jafa keksa!

Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 10-years-of-success-the-bmw-x5

Off topic
Avram '90
Avram '90
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4182
Godina : 33
Lokacija : Bogatić-Šabac
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 Empty Re: Problem resen:Grejanje u Jugu...

Počalji od kalasnjikov Pet 16 Nov 2012, 19:17

Ta dva auta imaju kompjuter koji regulise rad celog vozila, pa i te klapne koja preusmerava vazduh kako bi se motor brze zagrejao i odrzavao T.
kalasnjikov
kalasnjikov
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 520
Datum upisa : 30.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 Empty Re: Problem resen:Grejanje u Jugu...

Počalji od ZAC Pet 16 Nov 2012, 19:22

I to a i zavisi od kubikaze, nije isto blok od 1100 i 2000 kubika.
Iz licnog iskustva znam da mi se sluzbeni auto uvek brze grejao i odrzavao temperaturu motora od mog auta, kao sto sda primecujem da se Logan brze greje od Juga...naravno zbog tih 300 kubika i gabarita bloka.

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 Empty Re: Problem resen:Grejanje u Jugu...

Počalji od YUgisa Pet 16 Nov 2012, 19:31

Avrame, ja drzim karton samo zato sto tako brze podigne temperaturu motora i ja imam pre grejanje kabine sto je jedina stvar koja mene interesuje. Apsolutno mi je svejedno da li ce motor postici radnu temperaturu za 1km ili 5km voznje... A vlasnik BMWa ne razmislja o tome jer on ima sistem koji omogucava zagrevanje kabine prakticno cim startuje motor...

Tako da bih te ja zamolio da svoj sarkazam zadrzis za sebe. Ako zelis da dokazes svoju tezu, onda mi reci, koliko dugo trebas da vozis da bi grejanje uspesno odmaglilo stakla, pod uslovom da nisi zagrevao motor na leru pre kretanja. Ako ti to uspevas za manje od 1km na temperaturi ispod nule, onda cu da poverujem da imam problem sa termostatom i da trebam da ga zamenim a da karton nije potreban.

Gurni ruku kroz prozor na plus 25 i kroz nekoliko minuta ce ti biti toliko hladno da neces moci izdrzati, gurni ruku kroz prozor na temperaturi ispod nule pa mi reci koliko sekundi ce proci pre nego sto krene da ti se smrzava ruka...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61581
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 Empty Re: Problem resen:Grejanje u Jugu...

Počalji od kalasnjikov Pet 16 Nov 2012, 19:38

Laughing Pala T sa 15 na 5 stepeni i odmah problemi sa grejanjem. Laughing

E moj Yugasine, i moj Stojadine, dabogda se pregrejali... Xaxaxa... Laughing Laughing Laughing
kalasnjikov
kalasnjikov
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 520
Datum upisa : 30.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 Empty Re: Problem resen:Grejanje u Jugu...

Počalji od Garonja Pet 16 Nov 2012, 19:48

daj ljudi sta vam je,temu sam postavio da bih mozda nekome pomogao da unapredi svoje grejanje,a ne da bi se raspravljali da li je potreban karton ili ne... Onaj kome je potrebno stavice,onaj kome nije nece.... Very Happy
karton samo ubrzava proces grejanja vode u sistemu i u odrzavanju pri vecim brzinama na niskim temp....
i to je to.... Very Happy
Garonja
Garonja
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 27
Godina : 31
Lokacija : Backa Palanka
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 Empty Re: Problem resen:Grejanje u Jugu...

Počalji od Miljan Pet 16 Nov 2012, 20:03

kalasnjikov ::Pa logicno je da se voda u hladnjaku ohladi kada u njega bije vazduh -10 stepeni brzinom od 100km/h.
Termostat je najmanji problem, to se lako resi, nego reci ti meni jesi poslednjih 10-ak dana vozio Zastavu na autoput? Daj, brate, ako ga vazduh ne ohladi, uzecu ove knjige iz Toplotnih operacija i Termodinamike i bacicu ih u kantu, jer onda nijedan zakon ne vazi. Kad je jedno telo toplo, a drugo dosta hladnije, ovo sto je toplije se mora kad tad ohladiti, pa da mu je.bes mater. Wink

Jesam, bilo je 5C napolju, sto se nije ohladio.

https://www.youtube.com/watch?v=nRJj0F4FSyU

Vazduh ga ohladi, ali hladi vodu u hladnjaku, a termostat se zatvori i ta voda nema uticaja na vodu u bloku koja kruzi kratkom cirkulacijom, ako pocne da dizne temp, termostat po malo pusta tu hladnu vodu iz hladnjaka da bi odrzao konstantnu.

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 Empty Re: Problem resen:Grejanje u Jugu...

Počalji od Avram '90 Pet 16 Nov 2012, 20:08

Sarkazam? Ahahahahahah
Daj bre,nemoj molim te! ThumsUp

Bmw sam stavio jer mi je prvo pao na pamet,mogao sam staviti i golfa 2, 3,4
ni jedan nema karton niti bilo kakvu papirčinu ispred hladnjaka!

Taj karton,ničemu ne služi,kreni bez njega i auto će početi da greje isto posle 1km vožnje i sa i bez njega!

Od moje kuće do posla ima 900-950m mlako počinje da duva,ne toplo,mlako!

Taj karton ne služi ničemu i stavljao bi se na bilo koji auto zimi da treba.
Termostat je jedini koji tu ima ulogu i ne propušta vodu koja je u hladnjaku dok se ne zagreje na temperaturu gde se i otvori.

A to duvanje vetra u blok Laughing
Avram '90
Avram '90
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4182
Godina : 33
Lokacija : Bogatić-Šabac
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 Empty Re: Problem resen:Grejanje u Jugu...

Počalji od Miljan Pet 16 Nov 2012, 20:12

Kako ne Avrame, vidis da je i Fiat poceo fabricki da ugradjuje karton. Laughing

Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 5uqe9jzt6ke2po6rp9pu_thumb

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 Empty Re: Problem resen:Grejanje u Jugu...

Počalji od Avram '90 Pet 16 Nov 2012, 20:18

Off topic
Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 8289

Treba veći karton! Very Happy
Avram '90
Avram '90
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4182
Godina : 33
Lokacija : Bogatić-Šabac
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 Empty Re: Problem resen:Grejanje u Jugu...

Počalji od ZAC Pet 16 Nov 2012, 20:36

Tacno je da termostat regulise temperaturu, ali tacno je i to da motor u toku zime tesko odrzava radnu temperaturu na otvorenom (auto put).
U letnim uslovima ili kada je spoljna temp, bar 15-20 stepeni C , blok i voda u njemu se zagrevaju na tih cirka 90 stepeni... termostat otvara i vruca voda iz bloka ulazi u hladnjak, a rashladjena iz hladjaka u blok...e sad, koliko se voda u hladnjaku rashladi kada je spoljna temperatura na bar +15 step.i posto praticno stalno cirkulise, ona se ohladi za nekih 10-15 stepeni, i znaci u blok ulazi sa bar 75-80 stepeni...e sad na - 10 ili -15 pri brzini od 100 km/h, ta voda se u cirkulaciji kroz bakarni ili alu. (dobar provodnik toplote) hladnjak sigurno ohladi za bar 30-40 stepeni i logicno je da tako rashladjena voda brzo spusta temperaturu bloka...
Jednostavni eksperiment da mala kolicina hladne vode rashladjuje sud koji je mnogo vece zapremine.
Uzmite jednu serpu i sipajte 1 lit. vode... pustite da prokljuca i ostavite neka kljuca, zatim dolite u tu vodu samo jednu rakisku casicu hladne vode i vec ce te sniziti temperaturu kljucale vode za 10-15 stepeni...pa izmerite koliko vremena treba da voda ponovo prokljuca. Wink

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 Empty Re: Problem resen:Grejanje u Jugu...

Počalji od YUgisa Pet 16 Nov 2012, 20:39

Pa ja vidjam na velikom broju vozila da imaju karton... E vidis Avrame, mlako nije kao i toplo... Mlako kod mene je vec kroz 500m... I ja ne govorim o tome da karton sprecava hladjenje vode u hladnjaku, to nije bitno jer to regulise termostat, da je ventilator sa prednje strane, stavio bih karton sa zadnje strane hladnjaka (ka motoru)... Ja govorim o zagrevanju motornog prostora... I rekao sam ti da ne radi to isto tako, mlako krece kroz 1km a toplo tek kroz 2+km na temperaturama ispod nule...

Ja sam godinu dana svaki radni dan vozio deonicu od 3km a posle godinu dana deonicu od 5km i uvek mi se u prvih 500m magle stakla, onda upalim grejanje tj ventilator pa duva mlako, polako odmagli do oko 1km kada krene vec toplo da duva i na 1.3km sam se zaustavljao, dok drug ulazi u auto ja sam skidao jaknu, na oko 2.5km sam obicno gasio ventilator... A na duzoj deonici bih otvorio malo hladan vazduh da ulazi na oko 3.5km...

Bez kartona sam stigao do druga (oko 1.3km od moje kuce) kad bih usustini poslednji put prebrisao staklo (posto i on malo razladi kabinu dok udje pa se ponovo zamagli) i onda bih vozio jos oko 1km kada bih ugasio ventilator iako sedim u jakni... Na ovoj duzoj deonici sam posle na oko 3.5-4km gasio ventilator dok vozim u jakni...

Posle toga sam vozio jos 2 godine istu tu deonicu od 5km ali posto je drugo odustao od faxa, promenio sam rutinu posto nisam hteo da se zaustavljam da skidam jaknu Very Happy

Problem sa termostatom ne verujem da imam, ovo je snimnjeno uvece kad je temperatura bila oko 20 stepeni, na 130km/h se odrzavala radna temperatura...
https://www.youtube.com/watch?v=-9PwiepAF3k&feature=plcp

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61581
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 Empty Re: Problem resen:Grejanje u Jugu...

Počalji od Miljan Pet 16 Nov 2012, 20:50

Ja nemam tih problema, jer dok otvorim kapiju, izadjem, zatvorim, dok se ukljucim na raskrsinici on vec duva toplo.

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Problem resen:Grejanje u Jugu... - Page 2 Empty Re: Problem resen:Grejanje u Jugu...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu