Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja

+17
Salenzze
sloba1995
Crazy128
Mali_Marko_55
Miljan
Predrag B.
MIXI_BG
ZAC
junior45
miljanxXx
bojan bor
YUGOZE
kalasnjikov
Jesa
Draga
Pedja
YUgisa
21 posters

Strana 1 od 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Empty Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja

Počalji od YUgisa Čet 30 Okt 2008, 21:30

Evo par saveta kako poboljasti lezanje na vasem Yugu. Prvo sto trebate da uradite je da odlucite za koje vam potrebe treba vozilo, da li zelite da menjate amortizere ili ne kao i koiko zelite da ga spustite.
Ako zelite da zadrzite standardne amortizere, onda morate da znate da oprugu mozete da skratite najvise na 32cm, odnosno, rastojanje izmedju ruba i centra tocka ce biti 32cm. Ako zelite vise da ga spustite, morate da skratite amortizere. Spustanje ispod 26cm ne preporucujem, jer to zahteva neke prepravke par delova koje su malo komlikovanije.

Spustanje napred:

Spustanje bez zamene amortizera:
Postoji dva resenja, a vi odaberite koje vama najvise odgovara.
Prvo i najeftinije je skracivanje opruga za 1.5 krug do najvise 2 kruga. Ako je skratite vise od toga, doce do stosovanja amortizera, tj amortizer jednostavno nece raditi. Obratite paznju pri demontazi opruge sa amortizera, jer moze dodji do povrede.
Obratite i paznju na mesto gde ce te skratiti oprugu da bi ona kasnije mogla lepo da se namesti. Evo primera kako to treba da se uradi:
Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Skracivanjeoprugeab5


Drugo resenje je da odnesete opruge na sabijanje. Iako mnogi govore da je ovo resenje mnogo bolje od prvog, neke drasticne razlike ipak nema.

Spustanje sa zamnenom amortizera:
Za pocetak, ako zelite da zadrzite koliko-toliko udobnost, i odgovara vam visina od 30.5cm, mozete da ugradite Zastava sport amortizere, popularno zvani "crveni amortizeri". Ovi amortizeri se prodaju zajedno sa oprugom i po kvalitetu su od prilike na pola puta izmedju spustanja bez zamene amortizera i specijalno pravljenih amortizera za vase vozilo. Losa strana ovih amortizera sto nisu bas pravilno skraceni, tj telo nije skraceno. Jedna vrlo vazna napomena: kad kupujete ove amortizere obratite paznju na debljinu opruge. Postoje dve verzije, jedna je sa debljom oprugom a drugi je sa oprugom debljine kao i fabricka. Prvu verziju ja imam i mogu reci da je bolje resenje nego kad se samo skrati opruga na obicnom amortizeru. A druga verzija verovatno losija i nije mnogo bolja od skracenih opruga.

Za neko jace spustanje i za dalje poboljsanje amortizera treba te da odete u neku od radionica koja se bavi prepravkama amortizera i koja ce vam skratiti telo i sipku amortizera i napuniti ga guscim uljem. Tvrdocu i duzinu u ovom slucaju mozete sami da odaberete. Mozete da napravite i amortizere sa mogucnosti stelovanja visine, ali je to skuplje resenje i nepotrebno za vozilo koje se koristi u svakodnevnom saobracaju. Uz ovako skracene amortizere, potrebno je i skratiti opruge. Posto bi, po pravilu, tvrdoca opruge trebala da prati i povecanje tvrdoce amortiera, mozete i ugraditi opruge od Fice koje su dosta tvrdje u odnosu na standardne. Vazna napomena je da pre nego sto se odlucite za tvrdocu amortizera kao i odabira opruge, razmislite po kakvim putevima vozite jer ce vam se karoserija bukvalno raspasti od pretvrdih amotizera.

Spustanje nazad:

I tu postoji dva resenja, odaberite koje vama najvise odgovara. Pre nego sto krenete sa spustanjem, razmislite o ugradnji drugog gibnja, posto fabricki sa dve platne ne zadovoljava potrebe za neko bolje lezanje. Umesto njega mozete staviti gibanj sa 3 platne (ugradjuje se fabricki u Zastavu 101), on ce da doprinese boljem lezanju. Ako zelite da vozilo bude jos tvrdje, npr. ako vozite cesce vise osoba i zelite da vam auto bude kao karting, mozete da ugradite gibanj sa 4 platne (ugradjuje se fabricki u Poly-ja) ili jos drasticnije, da stavite gibanj od kamiona, ali to je pretvrdo za neku svakodnevnu voznju.

Prvo i najeftinije resenje je da spustite vase vozilo pomocu popularno zvanih caura. Ako spustate ovom metodom, ne bih vam preporucio da stavite caure duze od 3cm jer ce se lose odraziti na upravljivost i kocenje. Prednost ovog sistema je sto uvek mozete da vratite visinu u prvobitan polozaj. Evo kako to izgleda:
Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Cauremn7


Drugo resenje je da odnesete u neku radionicu koja bavi prepravkama na trapovima da vam ispeglaju gibanj. Postoji vise nacina peglanja gibnja. Ovom metodom mozete da izaberete potrebnu visinu vozila. Ovo resenje je mnogo kvalitetnije od prvog resenja. Vazna napomena: ako se odlucite da nazad spustite vozilo vise od 4cm, morate da skratite i napunite guscim uljem amortizere jer ce vam u suprotnom procureti.

Zadrzacemo se na nekim osnovnim poboljsanjima lezanja, druge modifikacije su komplikovanije i skuplje i nepotrebne za vozilo namenjeno za svakodnevne potrebe.
1. Ugradjivanje ramena sa Floride: Ona su duza za 8mm u odnosu na fabricka ramena sa Yuga. Ovom modifikacijom ce vam otici tockovi dodatno u minus.
2. Uradnja nosaca balans stagle sa poliamidom: Ova prepravka sprecava "setanje" balans stangle koje se javlja kod standardnih nosaca sa gumom.
3. Ramena sa unibolom: Unibol se stavlja umesto gume koja se nalazi izmedju ramena i b.stangle. Ovo je kruta veza, pa ce se ovo negativno odraziti na karoseruju koja ce ovom prepravkom preuzeti sve vibracije. Za ovu modifikaciju je pozeljno da ojacate karoseriju. Takodje, u nekim ekstremnim situacijama moze doci i do pucanja b.stangle, pa bih ovu modifikaciju preporucio da stavite kao zadnju stavku u modifikaciji trapa i da je stavite samo ako bas stvarno imate potebu za njom. Postoji jos jedan nacin da poboljsate ramena a to je da kao i u slucaju nosaca b.stangle umesto gumica da stavite poliamid.
4. Negativan ugao tockova: On ce vam omoguciti bolje lezanje u krivinama. Dobija se spustanjem vozila, slicovanjem rupa ili ugradnjom specijalni srafova za tu namenu ili kombinacijom ovih modifikacija. Ono sto trebate da znate da uglovi za svakodnevnu voznju trebaju da budu od 0 do -1.5. Ako stavite vise, unutrasnji deo gume ce se vise trositi.
5. Mozete staviti i viljiske sa Poly-ja, koje su ojacane u odnosu na standardne.

Uz ove modfikacije, pozeljno je da ojacate karoseriju sankama i koskom, ali o tome vise u nekoj drugoj temi.
Spustanje na Zastavi 101 je vrlo slicno navedenom, sem sto ona ima krace amortizere i opruge u odnosu na Yuga, pa navedne dimenzije se nece podudarati.

POSLE SPUSTANJA VOZILA, OBAVEZNO URADITE REGLAZU TRAPA!

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61446
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Empty Re: Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja

Počalji od Pedja Pon 18 Maj 2009, 23:20

Zadnja balans stangla

Dobio sam do par slika (ovo je radjeno u Americi, po porudzbini, lik kaze da je dota poboljsao upravljivost), inace nisam ranije ovo vidjao. Ako neko zna nesto vise o ovome, slobodno neka napise. Wink

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Th_yugoswaybar_resize

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Th_yugoswaybar7_resize

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Th_yugoswaybar6_resize

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Th_yugoswaybar5_resize

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Th_yugoswaybar4_resize

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Th_yugoswaybar3_resize
Pedja
Pedja
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1848
Godina : 35
Lokacija : Zrenjanin-Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2008

https://zafc.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Empty Re: Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja

Počalji od Draga Sub 26 Jun 2010, 12:12

Tako slicno sam video na jednom jugu u Bg. samo sto je koristio balansstanglu umesto te sipke.Isto je vezao za viljuske a ona dva oslonca za pod,u predelu prtljaznika.Mislim da je dobra varijanta,nesto kao traverzna,cuva gredu,stabilniji zadnji trap.
Draga
Draga
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 93
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Empty Re: Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja

Počalji od YUgisa Sub 26 Jun 2010, 13:34

Ta sipka je isto b. stagla, samo je namenski pravljena za tog Yuga Wink Jbg, u americi se svasta moze kad se hoce platiti Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61446
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Empty Re: Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja

Počalji od Pedja Uto 29 Jun 2010, 14:26

Inace je lik tu zadnju b. stanglu sa svim potrebnim deloima za montazu (do zadnjeg srafa) platio 160$, sto i nije toliko strasno po mom misljenju...
Pedja
Pedja
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1848
Godina : 35
Lokacija : Zrenjanin-Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2008

https://zafc.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Empty Re: Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja

Počalji od Draga Uto 29 Jun 2010, 14:29

To je mnogo para,sa kecevom balansstanglom(jer je jeftina) i sa malo pravljenih nosaca bi se jeftino resio problem.
Draga
Draga
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 93
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Empty Re: Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja

Počalji od Pedja Uto 29 Jun 2010, 14:40

Naravno, ali za nekog ko je vican pravljenju nosaca i smisljanju resenja, ali ko zeli "plug and play", ovo mislim da mu je dobro resenje (jedina mu je mana sto ga nema kod nas Laughing ).
Pedja
Pedja
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1848
Godina : 35
Lokacija : Zrenjanin-Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2008

https://zafc.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Empty Re: Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja

Počalji od Jesa Čet 11 Nov 2010, 17:19

Jugo je sa standardnim oprugom i amortizerom viskok oko 37cm (mislim na visinu od centra felne do ruba).
Da li neko može da napiše koja se visina dobija skraćivanjem opruge za:
1 krug=?
1,5 krug=?
2 kruga=?

Jesa
Jesa
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 87
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 13.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Empty Re: Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja

Počalji od YUgisa Čet 11 Nov 2010, 17:52

Dva kruga + ispeglan onaj kraj da bude kao fabricka opruga je 31 cm (toliko je bilo kod mene) Wink a onda ovo ostalo mozes odprilike da preracunas koliko bi bilo Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61446
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Empty Re: Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja

Počalji od Jesa Čet 11 Nov 2010, 19:22

Thank you
Jesa
Jesa
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 87
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 13.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Empty Re: Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja

Počalji od YUgisa Čet 11 Nov 2010, 19:27

Nema na cemu Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61446
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Empty Re: Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja

Počalji od YUgisa Pet 18 Feb 2011, 21:38

Nije Yugo ali pokazuje razliku izmedju toga kad se koristi guma i kad se koristi plastika/teflon/PA6 u trapu Wink

https://www.youtube.com/watch?v=WJaZ4yLCTeg&feature=feedrec_grec_index

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61446
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Empty Re: Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja

Počalji od YUgisa Ned 31 Jul 2011, 18:31

Funkcionisanje b. stagnle

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Anti-roll-bar-beforeSpustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Anti-roll-bar-after

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61446
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Empty Re: Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja

Počalji od kalasnjikov Pon 01 Avg 2011, 21:54

Yugisa, daj sliku da vidim kako si resio spustanje nazad na caure, konkretno me zanimaju sredji nosaci, ne oni glavni (bocni).
Hvala.
kalasnjikov
kalasnjikov
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 520
Datum upisa : 30.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Empty Re: Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja

Počalji od YUgisa Pon 01 Avg 2011, 23:02

Nemam ja vise caure, imam ispeglan gibanj sa 4 lista na 11cm... A nisam siguran na koje nosace mislis, jel ove?

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja 29042011059

Oni su fabricki, samo sam rupe na njima razbusio za vece srafove i podmetnuo sam jednu maticu ispod njih da ne bude toliko jako nategnut gibanj na gumene nosace na gredi/mostu Wink

A dok je bio spusten na caure, ti nosaci na sredini su bili postavljeni kao fabricki Wink


_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61446
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Empty Re: Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja

Počalji od kalasnjikov Uto 02 Avg 2011, 00:00

E, da, ti nosaci su me zanimali. Ja sam ga danas dodatno spustio na caure od 4cm. Caure sam postavio na glavnim nosacima, znaci na one bocne. Sa ovim na sredini sam experimentisao sa maticama i moje neko zapazanje je da najbolje lezi kad se ispod srednjih nosaca postavi jedna matica (sirina matice je kao ta tvoja otprilike). Kada se postave matice/cevcice duzine kao na bocnim nosacima, onda ovi na sredini sluze za ukras, nemaju funkciju, a ako nema nijedna matica, onda se previse oslanja gibanj na tim srednjim nosacima. Tako da mislim da je ovo sad ok.
Nisam ga probao po ostrim krivinama i sa nesto zustrijom voznjom, ali sam na svakoj neravnini stajao da vidim kako gibanj pozadi naleze.
Naravno, ja sam uvek bio za peglan gibanj, bez ubacivanja caura, ali je malo ispeglan gibanj bio, pa sam morao ovako dok nadjem platnu sa kamiona.
Ako neko ima platnu od kombija-kamiona, neka mi javi na PP.
kalasnjikov
kalasnjikov
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 520
Datum upisa : 30.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Empty Re: Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja

Počalji od YUgisa Uto 02 Avg 2011, 09:18

Ma kakvi, caure ne treba stavljati na te nosace na sredini, oni treba da drze gibanj... ja sam stavio samo matice iz razloga sto kako je pre bilo, jako je pritiskalo i onda se guma na tim nosacima iscepala od pritiska pa sam ja ovako spustio malo taj nosac i nema toliko velikog pritiska pa se ja nadam sad nece ni ta guma pocepati ponovo Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61446
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Empty Re: Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja

Počalji od YUGOZE Ned 28 Avg 2011, 02:56

Mozda je dobro rjesenje ubaciti gumu od rudarske trake??

YUGOZE
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 7
Lokacija : Zenica BiH
Datum upisa : 25.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Empty Re: Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja

Počalji od bojan bor Ned 01 Jan 2012, 15:15

pokusavam da shvatim nacin funkcionisanja spustanja pozadi pomocu tih caura,ali mi nekeko ne ide.moze neko pojasnjenje?!

bojan bor
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 58
Godina : 39
Lokacija : bor
Datum upisa : 30.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Empty Re: Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja

Počalji od YUgisa Ned 01 Jan 2012, 17:41

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Th_yugoswaybar5_resize

Na ovaj saraf sto vidis ovde na viljusci sto drzi nosac gibnja za viljusku treba da se podmetnu "caure" i onda ispadne nizi... Odvrnes tu maticu i onda podbacis matice ispod ili parce cevi ili nesto slicno i onda sve tako stegnes... Ili ako ti nije dovoljno da ga toliko spustis, onda odseces te srafove i postavis duze i na njih postavis cauru Wink

Ali moras da vodis racuna opet o amortizerima i jer ako ga preterano spustis nece adekvatno funkcionisati i propasce ti amortizeri.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61446
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Empty Re: Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja

Počalji od miljanxXx Čet 25 Okt 2012, 19:10

kada se auto spusti caurama gibanj deluje kao da ce da ispadne...
jel moze to da se desi?
kada se tako spusti tocak ide u -,zar nece onda da kaci u amortizer???
miljanxXx
miljanxXx
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 10127
Godina : 30
Datum upisa : 07.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Empty Re: Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja

Počalji od YUgisa Čet 25 Okt 2012, 19:15

Ne moze da se desi ako su ispravne one gume na koje se gibanj oslanja na gredu i ako imas montirane one poprecne drzace koje drze gibanj za gredu... A imas i one kuke na krajevima gibnja...

Izbacivanje tocka u minus pri spustanju vozila se desava jer se gura i sam amortizer van... Tj, odgovor na tvoje pitanje je, nece kaciti jer tocak stoji i dalje u istom polozaju naspram amortizera. Samo slicovanje rupe ili oni specijalni srafovi pomeraju tocak na taj nacin da se priblizava amortizeru.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61446
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Empty Re: Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja

Počalji od miljanxXx Čet 25 Okt 2012, 19:24

spustanje pomocu caura za 3cm utice lose na gumu...
drugar je tako spustio stojadina,otisli smo do lepenskog vira i vratili se u Bor...
posle toga videli su se tragovi istrosenja na unutrasnjem delu gume...
ja msm da je zbog toga unistilo gume???
sta ti mislis?
miljanxXx
miljanxXx
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 10127
Godina : 30
Datum upisa : 07.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Empty Re: Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja

Počalji od YUgisa Čet 25 Okt 2012, 19:39

Losa optika ili izostanak iste posle bilo kakve modifikacije na oslanjanju lose utice na gumu Wink A pitanje je i koliki je zaista taj ugao, preko 1.5-2 stepena treba obratiti vise paznje kako podesiti reglazu... Nazad nema poente ici preko 2, maksimalno 2.5 stepena a napred ne preko 2.5, maksimalno 3 stepena.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61446
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Empty Re: Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja

Počalji od miljanxXx Čet 25 Okt 2012, 19:44

evo koliki je - bio...
Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Z41qwmn34i30yq8x6gw5_thumb Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Fhlnzs2zi2ekpgx0qix_thumb
+ tri coveka sa preko 80kg,i wooferom i pojacalom...
u proseku 4 coveka sa po 80kg...
bilo je spusteno za 3cm...
jel moze nekako da se proveri ta reglaza?
a da se ne tera kod majstora...
miljanxXx
miljanxXx
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 10127
Godina : 30
Datum upisa : 07.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja Empty Re: Spustanje Yuga i poboljsavanje lezanja

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu