EFI, gomila problema

+5
CyberianIce
yugodriver
YUgisa
Petar
M@RKO
9 posters

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

EFI, gomila problema Empty EFI, gomila problema

Počalji od M@RKO Čet 01 Mar 2012, 23:10

E ovako, prije svega da najavim dugaaacak post, vjerovatno cu neke smoriti glupim pitanjima, nadam se ne previse, ali stvarno imam previse troskova oko auta i ne mogu bespotrebno bacati pare.
Ovako, kupio sam yuga 1,3i 2004 god, predstavljen je na forumu. Znao sam da je pomalo zapusten ali ne ovoliko.. Evil or Very Mad
Pocetno odusevljenje brzo je nestalo. Detaljno cu opisati sve probleme, pa pomazite kako znate i umijete Very Happy
Kad je kupljen tek isao je kao nevrijeme, tj kako treba, povlacio iz niskih obrtaja, isao uzbrdo super, sve ok. Nakon nekoliko dana zamjenim filter zraka i ulje (Optima Turbo Sint 15w40) i odmah primjetim izvjesnu razliku u voznji. Kad dam veci gas (preko pola) motor dobije dublji zvuk, a prije je bio idealno tih. Ajde to je stnica (tad sam mislio tako) jer sam se zanimao trapom dok sam sve zamjenio.. Medjutim pocinju problemi.. Auto slabije ide, slabije nabija obrtaje, slabije povlaci iz niskih obrtaja uz prisustvo tog dubokog zvuka. Onda se desava da nece da upali normalno kad je vruc, moram da verglam 10ak sekundi, tako je u 80% slucajeva. Zamjenio svjecice NGK V.line 2, problem sa paaljenjm nestao, ali nakon 15 dana opet isto.Ujutro kad je hladan pali normalno. Radio je neravnomjerno ujutro kad upalim, pa je bilo slucajeva kad je zagrijan da radi na 1400 obrtaja, ali to sam izgleda rijesio ciscenjem step motora. Za sada se ne pojavljuje opet. U nekim trenutcima kao malo bolje povlaci iz nizih obrtaja, ali nije to to, a i rijetko se to desava Laughing Uzbrdo na istim mjestima gdje je prije ubrzavao sa lakocom, sada to dosta teze ide. Trecom 60 idem, potopim gas, zvuk postaje mnooooogo dubok, auto ne vuce, moze se reci miizerno da ubrzava i onda odjednom kao procepi i krene bolje (ali opet to nije to).
Najnoviji problem je da se ujutro dok je hladan gusi, kad krenem gusi se, pa moram ili da ga izvucem preko 4000 obrtaja ili na leru da ga turiram da dodje sebi. Dok se tako gusi, na ler kad ga pustim. Ler skace od 700 do 1300 bukvalno u sekundi, kazaljka obrtomjera luduje. Ociscen i senzor radilice, nema promjena. Check engine lampica se gasi sekundu dvije nakon starta motora, ali to je pretpostavljam jer nema lamda sondu a ni katalizator, fabricki.
Nakon 4000 km nije potrosio ulja nista, eventualno 0,1l. Na auspuhu nema crnog, bijelog dima, sve ok.
A potrosnja je na pocetku bila koliko toliko ok s obzirom da nema lambda sondu, bila je oko 10 u gradu i oko 6 vani. Medjutim sad je skocila na otprilike 17l po gradu i 10ak l na otvorenom. Cekic Cekic
Znaci generalno mnogo losije ide nego na prvih 10 dana nakon kupovine. Preko pola gasa ima mnogo dubok zvuk, a ne ubrzava, vruc ne pali kako treba, potrosnja prevelika, slabo vuce....
Izivnjavam se na ovolikom postu i smaranju, ali postajem ocajan jer nemam ovdje majstora koji bi ovo mogao rijesiti ( EFI, sta je to Eek ) a za sad nisam u mogucnosti da dodjem u srbiju da mi neko od poznanika to pokusa srediti. Najvise me cudi tolika razlika u odnosu na pocetno stanje. Auto je kupljen sa 75100, a sad ima 790200.
Pisite prijedloge, sta da radim, po mogucnosti sto detaljnije.
P.S. Neki ce reci da samo kukam preko neta i nista ne radim, ali nisam u mogucnosti sve odjednom da radim i da se nadam da ce nesto od toga rijesiti problem. Pokusavam da idem od vaznijih stvari, koje su vjerovatnije da zezaju. Ne zelim sam da cackam neke stvari, dok se detaljno ne upoznam kako to ide, da ne bi sta zeznuo Very Happy
Najljepse hvala, pozz Cheers
M@RKO
M@RKO
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 78
Godina : 31
Lokacija : Sarajevo
Datum upisa : 02.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

EFI, gomila problema Empty Re: EFI, gomila problema

Počalji od Petar Pet 02 Mar 2012, 09:10

Vidi da li je usis motora čist i ispravan. Kod karburatorskog motora, problem bi se javio ako je filter namešten na "zimski" usis. Kod tebe toga nema, ali brujanje može da se javi i zbog usisa.

Petar
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2438
Godina : 41
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

http://www.sever.rs/

Nazad na vrh Ići dole

EFI, gomila problema Empty Re: EFI, gomila problema

Počalji od YUgisa Pet 02 Mar 2012, 10:08

Pa pre svega, kad si primetio da je nastala razlika posle zamene ulja i filtera onda predpostavljam da ulje ne moze biti toliko lose da karike struzu o cist metal cilindara pa da pravi otpor, mozda je problem najbanalniji u filteru vazduha... Imao sam priliku jednom da stavim neku pecurku koja je imala slabu protocnost pa mi se EFI ponasao kao asmaticar, ostajao bez daha, a isto mi se desilo jednom da mi se pecurka toliko zaprlja da se ponasao kao prethodno pomenuto... Probaj da izvadis filter pa da tako probas, neverujem da ce resiti sve probleme ali najlakse je krneuti od najbanalnijih problema.

A sad idemo dalje:

Bosch Motronic M4.6:

Link 1: Teorijske Osnove

Link 2: Dijagnostika

Malo prelistaj ova uputstva o EFIju za pocetak Wink Ja ti predlazem da kupis Comma Carb Clean-er ili nesto slicno i ocistis sve kontakte na senzorima i da ocistis i same senzore. Pogotovo senzor na usisnoj grani za pritisak i temperaturu vazduha. Uspust dok ih cistis, uzmes unimer i premeris njihove otpore i kako funkcionisu, pa ces znati da li su svi ispravni. Ovo za ciscenje najbolje svakako da uradis, bilo da imas ili nemas ove probleme koje si naveo.

Ovo bi bilo dobro da uradis za pocetak posto te nece puno kostati... I kakve su svecice? Da li su crne?

Inace kad sam se ja igrao malo sa regulatorom pritiska goriva i kada sam podizao pritisak goriva ponasao se slicno kao sto si ti napisao, trebalo je verglati a nekad nisam mogao ni da upalim (kad bi jako podigao pritisak), kad se stisne gas do daske onda se udavi i bude dubok zvuk i onda kad dodje to tamo 3500 obrtaja i kad prebaci na mapu za max snagu onda te zalepi za sediste Very Happy Laughing Tako da mislim da ne bi bilo lose i da proveris pritisak goriva u sistemu.


_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61445
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

EFI, gomila problema Empty Re: EFI, gomila problema

Počalji od M@RKO Pet 02 Mar 2012, 15:37

Druze prije svega hvala ti na detaljnom objasnjenju Very Happy
Jutros ranom zorom Laughing sam izasao da se zabavim s ovim. Prvo sam sve konektore skidao, naspricao wd-om, a vala svaki se sjaji, kao novi su. Onaj na usisnoj, od step motora, od davaca polozaja leptira, od bombine, i onaj pored bombine iz (valjda je to od tem ili necega nez). Nije bilo razlike, onda sam skinuo filter, provozao ga tako, nista.. isto je bilo, mozda jos i dublji zvuk. Prijmetim da u kutiji gdje je filter gore na vrhu ima ko malo onog majoneza i aj reko da skinem iber.. I svukog ga kad imam sta i da vidim Eek Eek
EFI, gomila problema 020320124165 EFI, gomila problema 020320124166
Ja koliko se sjecam posto sam tad za zamjenu ulja isao majstoru (tj cale isao da ovaj sve pregleda, fol Laughing) znam da je imao ovakvu krpu i da je brisao kuciste filtera i onu gumu s njom i vjerovatno je to jos tad ostalo Cekic Popizdio sam kad sam vidio.
Onda i jedan kabal od svecica je malo oksidirao, tamo na ulazu u bombinu, al mislim da je i dalje radio, ocistio sam ga fino.
Ugl ide dosta bolje auto, pali kad je vruc (nadam se da ce tako i ostati) nema vise taj glupi duboki zvuk, ok je.
Samo mozda opet za nijansu da ide slabiji ali to ja pripisujem ulju 15w40 ma 3-4 stepena. Evo snimio sam i klip da i vi prousudite na sta to lici. Pred kraj klipa ubrzanje nije pun gas Very Happy
Eto opet smorih al jbg.. Nadam se da su s ovim zavrseni moji problemi.
Misljenje vase kako ide, i jos ako ima nesto? Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=62xxwWP24U4&feature=youtu.be

Zivi bili, pozz Cheers Cheers
M@RKO
M@RKO
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 78
Godina : 31
Lokacija : Sarajevo
Datum upisa : 02.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

EFI, gomila problema Empty Re: EFI, gomila problema

Počalji od YUgisa Pet 02 Mar 2012, 15:44

Pa ja mislim da ide sasvim lepo Wink A to nije majstor nego mesar Doh

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61445
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

EFI, gomila problema Empty Re: EFI, gomila problema

Počalji od M@RKO Pet 02 Mar 2012, 21:54

Nazalost paljenje nije popravljeno Sad
Citav dan je ok palio, i odem u grad, sat vremena je stajao, znaci polu hladan i nije hteo da upali, morao sam verglati 6-7 sekundi Sad
Sad ide super, ali paljenje je ostalo problem...
Mjerio sam otpor na bombini.. Otpor izmedju prvog i cetvrtog cilindra je na hladan motor 12,6 a na vruc (radna temp) 13,6.. a izmedju drugog i treceg cilindra na hladan motor 12,3 a na vruc 13,3. To nema nikakve logike :S
Da li to pravi probleme, ili sta jos mislis da moze biti?
pozz
M@RKO
M@RKO
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 78
Godina : 31
Lokacija : Sarajevo
Datum upisa : 02.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

EFI, gomila problema Empty Re: EFI, gomila problema

Počalji od YUgisa Pet 02 Mar 2012, 22:10

Pa ne znam da li to ima uticaja. Mislim da ne bi trebalo ali ne mogu da garantujem. Po Zastavinom uputstvu problem startovanja toplog motora je u senzoru za temepraturu i pritisak vazduha u usnoj grani ili/i u senzoru za temepraturu motora... Mozda daje lose podatke senzor za temperaturu motora pa ECU obogacuje previse smesu jer misli da je hladan motor i onda to gusi i otezava startovanje motora...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61445
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

EFI, gomila problema Empty Re: EFI, gomila problema

Počalji od M@RKO Pet 02 Mar 2012, 22:49

Sutra cu onda to dvoje pogledati. Znaci predlazes da ih ocistim, nisam imao priliku da vidim kako izgledaju, al valjda cu skontati sta trebam cistiti kad ih skinem hahah.. Evo sjetih se da imam klip kad nece da pali, zamjenio alnaser i snimam kako vergla, kad nece ni da upali hahaha Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=gEXBsxpPioY

Ovo je nekad prije, dok nisam ocistio senzor radilice i step motor, cuje se kako neravnomjerno radi..
M@RKO
M@RKO
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 78
Godina : 31
Lokacija : Sarajevo
Datum upisa : 02.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

EFI, gomila problema Empty Re: EFI, gomila problema

Počalji od YUgisa Pet 02 Mar 2012, 23:02

Pa sad senzor temperature motora tj rashladne tecnosti bas ne moras da izvrces jer ce da curi voda, ocisti samo konektor i premeri otpor a ovaj senzor na usisnoj, njega demontiraj i ocisti ga iz unutra, on zna da se naulji od kartera... Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61445
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

EFI, gomila problema Empty Re: EFI, gomila problema

Počalji od M@RKO Pet 02 Mar 2012, 23:49

Ocistio sam kontakte, al nisam ispitao otpor, vidjecu onda to sutra, nadam se da ce ok biti Very Happy
M@RKO
M@RKO
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 78
Godina : 31
Lokacija : Sarajevo
Datum upisa : 02.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

EFI, gomila problema Empty Re: EFI, gomila problema

Počalji od yugodriver Sub 03 Mar 2012, 10:30

bilo kakvim problema da imas onda mora da svetli check engine lampica u toku voznje,ali najbolje da uradis dignostiku odma ces znati koji senzor ne valja Wink
yugodriver
yugodriver
SOHC 1116ccm 61ks

Broj poruka : 1508
Godina : 44
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

EFI, gomila problema Empty Re: EFI, gomila problema

Počalji od YUgisa Sub 03 Mar 2012, 10:34

Ne mora da znaci, ja sam imao problema jer sam za probu uzeo onaj sprej za bolji kontakt i nasprejao u sve kontakte pa se desilo da bombina gubi kontakt posle nekog vremena od njega i auto radi na tri klipa a nema nikakve greske... Probao sam svasta i definitivno povodom toga je bilo da ocistim konektore skroz sa carb cleanerom i da tako stavim Wink Samodijagnoza prilicno traljavo radi i to ne samo kod Zastave koliko sam mogao da vidim po forumima...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61445
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

EFI, gomila problema Empty Re: EFI, gomila problema

Počalji od yugodriver Sub 03 Mar 2012, 10:37

ali najbolji da uradi dijagnostiku,svakako ne kosta nista Very Happy inace i onda mora da pali check engine kad radi na tri klipa,seves se kod mene kad nije bilo dobro paljenje ponekad palio lampica
yugodriver
yugodriver
SOHC 1116ccm 61ks

Broj poruka : 1508
Godina : 44
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

EFI, gomila problema Empty Re: EFI, gomila problema

Počalji od YUgisa Sub 03 Mar 2012, 10:42

Pa kod tebe jeste kod mene nije Wink Tako da nije to tako precizna tehnika mada moze da se pogleda Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61445
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

EFI, gomila problema Empty Re: EFI, gomila problema

Počalji od M@RKO Sub 03 Mar 2012, 11:57

Jos uvijek nisam nasao gdje ima uredjaj za dijagnostiku.. Treba KTS 300,500 jel tako?
Jedino mogu da ja ocitam trepcuci kod, ali mi treba mala pomoc. Koliko sam razumio spojim kontakte 61 i 28 i izmedju stavim taster. Dam kontakt i onda pritisnem taster kratko, nakon toga pocinje ocitavanje. Jel nakon svake greske moram pritiskati taster da opet pozovem nastavak ili ce sam da nastavi za svaku gresku. I koji je kod za kraj dijagnostike, da znam da se ne vrtim u krug? Very Happy
M@RKO
M@RKO
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 78
Godina : 31
Lokacija : Sarajevo
Datum upisa : 02.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

EFI, gomila problema Empty Re: EFI, gomila problema

Počalji od YUgisa Sub 03 Mar 2012, 14:51

https://zafc.forumsr.com/t1217-misterija-treptuceg-koda

Vodi se ovom temom i imas na tim linkovima sto sam ti dao objasnjenje isto Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61445
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

EFI, gomila problema Empty Re: EFI, gomila problema

Počalji od M@RKO Sub 03 Mar 2012, 15:26

E ovako..
Izmjerio sam otpore na ova dva davaca i ne bi rekao da su ok vrijednosti.
Kad je kazaljka temp bila u plavom, negdje na pola plavog polja, znaci nije skorz hladan. Na davacu temperature rashladne tecnosti vrijednost je 1130, a na davacu temperature vazduha 1100. Meni se to bas ne cini ok.. A onda upalio sam auto malo da se zagrije, i engdje na 1/4 skale vrijednosti su 500 na ovom od rashladne, i oko 1160 od vazduha.. Izbrisao mi se zapis iz moba pa ne znam bas skroz tacne cifre ali oprilike to je to...
Uradio sam onda ocitavanje trepcuceg koda i dobio greske: 65, 51, 33.. tim redoslijedom..
Za 65 i 51 ok, nemam lambda sondu a ni TEV ventil tako da je to ok, a 33 je ova od davaca apsolutnog pritiska.. Da napomenem senzor sam skidao i ocistio, ali nisam nista promjenio.
Sta predlazete? Very Happy
M@RKO
M@RKO
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 78
Godina : 31
Lokacija : Sarajevo
Datum upisa : 02.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

EFI, gomila problema Empty Re: EFI, gomila problema

Počalji od YUgisa Sub 03 Mar 2012, 15:51

Ovaj za rashladnu tecnost se cini ok a ovaj za vazduh ne, ispada da uvlaci vazduh temperature skoro 40 stepeni sto neverujem da je moguce pri skoro hladnom motoru i danasnjoj temperaturi vazduha, neverujem da je visoka temperatura danas u Sarajevu bila...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61445
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

EFI, gomila problema Empty Re: EFI, gomila problema

Počalji od M@RKO Sub 03 Mar 2012, 15:58

13 stepeni je vani.. Tako da izgleda on zeza.. ocsitio sam ga, ok on izgleda al ocigledno ne radi kako treba.. Znaci mora novi? Ima li tu da se kupi i koliko kosta? Very Happy Ovdje nema sigurno, jedino ako pase od nekog drugog auta..
M@RKO
M@RKO
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 78
Godina : 31
Lokacija : Sarajevo
Datum upisa : 02.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

EFI, gomila problema Empty Re: EFI, gomila problema

Počalji od YUgisa Sub 03 Mar 2012, 16:04

Pisao sam ja bas pre neki dan na forumu i gledao cenu, 60e je iz Zastave i direkno iz Nemacke je 120e.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61445
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

EFI, gomila problema Empty Re: EFI, gomila problema

Počalji od M@RKO Sub 03 Mar 2012, 16:11

Masala Very Happy Poslije ili sutra cu ga jos jednom ispitati, da vidim jos jednom da li je to to. A vjerovatno jeste i on zeza paljenje kad je vruc nekad..
Hvala pozz
M@RKO
M@RKO
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 78
Godina : 31
Lokacija : Sarajevo
Datum upisa : 02.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

EFI, gomila problema Empty Re: EFI, gomila problema

Počalji od YUgisa Sub 03 Mar 2012, 16:23

Pa skini ga sa auta i ostavi u sobi malo da se aklimatizuje i premeri sta pokazuje a izmeris temperaturu vazduha u sobi pa ces znati da li je ok Wink Eventualno mozes dodatan ekperiment da uradis da ga stavi i u frizider i onda izvadis pa narzaka izmeri i koliko onda pokazuje, a znas i na koliko je frizider namesten da hladni odprilike Wink Ili najlakse, probaj naci jos nekoga sa EFIjem pa probaj njegov senzor Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61445
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

EFI, gomila problema Empty Re: EFI, gomila problema

Počalji od M@RKO Sub 03 Mar 2012, 16:26

Bas sam to i planirao, poslije moram ici nesto sa autom, pa cu premjeriti dok bude hladan i na radnoj temp i onda ga skinuti i kuci na ovaj nacin koji si i ti predlozio Very Happy Pa javljam se sa rezultatima. A sto se tice EFI-ja, nemam od koga posuditi, u sarajevu ne postoji EFI osim mog, a i generalno u BiH slabo ih ima Very Happy Imam unikat Very Happy
M@RKO
M@RKO
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 78
Godina : 31
Lokacija : Sarajevo
Datum upisa : 02.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

EFI, gomila problema Empty Re: EFI, gomila problema

Počalji od YUgisa Sub 03 Mar 2012, 16:30

Au pa onda je bas redak Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61445
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

EFI, gomila problema Empty Re: EFI, gomila problema

Počalji od M@RKO Sub 03 Mar 2012, 21:29

Ovako nakon sto je stajao 3 sata, izmjerio sam otpor, bio je 2700, a kaazaljka skroz dole u plavom, ali ne ispod plavog.. znaci nije skroz hladan bio, i recimo da je to i ok.. Medjutim posliej sam mjerio kad je bio vruc, kazaljka tacno na pola skale, 90 stepeni, a otpor je 870... Trebalo bi manje.. Ali danas cijeli dan normalno pali svaki put...
U kuci na 28 stepeni otpor je oko 1700 sto je ok.. a u zamrzivacu na -15, ne 4500 sto nije ok.. tako da nezz, nekad tacno nekad ne... Unsure
M@RKO
M@RKO
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 78
Godina : 31
Lokacija : Sarajevo
Datum upisa : 02.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

EFI, gomila problema Empty Re: EFI, gomila problema

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu