Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica?

+5
Petar
YUgisa
Milos
Crazy128
junior45
9 posters

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica? - Page 2 Empty Re: Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica?

Počalji od YUgisa Sub 13 Sep 2014, 10:05

Tako nema sanse da uspes, samo ces da ostetis jos diznu...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61769
Godina : 35
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica? - Page 2 Empty Re: Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica?

Počalji od Petar Sub 13 Sep 2014, 10:11

Da, tako sam i mislio...

Kontam da može i prostija varijanta od njegove - samo sa dve žice. Spojiš na kontakte od dizne dve žice i minus žicu vežeš za minus klemu, a plus žicu dovedeš na diznu i kada ti treba otvaranje dizne, ti samo sa plus žicom dotakneš plus kontakt.

Petar
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2438
Godina : 42
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

http://www.sever.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica? - Page 2 Empty Re: Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica?

Počalji od YUgisa Sub 13 Sep 2014, 10:15

Da normalno da moze tako Wink Mada mogu ti to pozajmiti i ja pa ti samo kupi sebi sprej pa se igraj Wink Jedino treba videti kakve su dizne, jer imas neke koje rade na 12v a neke rade mislim na 3.5v...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61769
Godina : 35
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica? - Page 2 Empty Re: Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica?

Počalji od Petar Sub 13 Sep 2014, 10:17

Ma to ću ja kod BMR-a da nosim Cheers Neka odradi stručan čovek Smile Sredstvo imam, ali ću ga koristiti prvo da sa njim sam sredim leptir usisa, a posle sam mislio da sredimo dizne, usisnu granu i EGR ventil. Krajnje je vreme da tamo malo radi odžačar.

Petar
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2438
Godina : 42
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

http://www.sever.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica? - Page 2 Empty Re: Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica?

Počalji od zeleni macak Sub 13 Sep 2014, 10:34

Ja sam moje dizne skinuo i prepustio ciscenje  majstoru koji ima aparat za tako nesto (mislim da je neka ultrazvucna kadica -koji radi kombinacijom ultrazvuka i specijalih tecnosti a i ima mogucnost testiranja dizni ) , razumem da  se hoce uraditi nesto sam ali treba znati granicu i prepoznati kad smo nemocni tj kad nemamo sa cime da odradimo kako treba pojedini posao,inace ciscenje kosta  sitnih 5 eura po dizni a uradi krupan posao ,dizne  posle ciscenja nisam prepoznao tj bile su vizuelno kao nove a naravno  sve funkcionise  dobro .

Inace pre skidanja i ciscenja dizni probao sam sa   onim dodacima za ciscenje dizni koji se sipaju u benzin ,pomagalo je ali kratkog je veka sve to ,kad je nesto prljavo to treba  posteno ocistiti Wink
zeleni macak
zeleni macak
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1994
Lokacija : Backa Topola
Datum upisa : 08.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica? - Page 2 Empty Re: Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica?

Počalji od Petar Sub 13 Sep 2014, 10:44

Iskreno Mačak, nijedan majstor nije prihvatio da očisti usisnu granu. Barem meni. Ako odradim leptir usisa i usisnu granu, ja sam već veliki napredak ostvario.

Petar
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2438
Godina : 42
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

http://www.sever.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica? - Page 2 Empty Re: Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica?

Počalji od YUgisa Sub 13 Sep 2014, 10:51

Ok, to cemo se morati dogovoriti jos da vidimo kako i sta Wink

Macak, ja ne znam kad si ti radio ali ja ne pamtim kad sam cuo da je neko dao manje od 30e za 4 dizne i to skinute, traze po 40-50e sa skidanjem a neki i bez skidanja... 20e poslednji put kad sam cuo je bilo negde pre 3 godine... Naravno niko ne spori da jako zapecene dizne ne treba odneti na profesionalno ciscenje, ovaj sistem je vise tako da kazem preventivnog karatera, tj kad se cisti na neki prvi znak i sumnju da nesto nije kako treba. Meni se pokazalo dobro, posto moje su bile malo zaprljane i posle ciscenja je vizuelno izgledalo kao da sve bacaju jednako i motor je radio malo mirnije nakon ugradnje Wink

Ciscenje usisine obicno rade veliki servisi koji imaju tu masinu za pranje ili eventualno masinske radionice koje imaju sigurno te masine posto moraju da ciste delove motora nakon obrade Wink Obicni majstori to nece da rade jer nemaju masinu i prljav je posao i komplikovan, ali moze da se recimo iskuva u starom kotlicu kao sto karburatore ciste u serpama Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61769
Godina : 35
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica? - Page 2 Empty Re: Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica?

Počalji od Petar Sub 13 Sep 2014, 10:56

E, vidiš, obično čišćenje i odmašćivanje bi meni sasvim dovoljno odradilo.

Petar
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2438
Godina : 42
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

http://www.sever.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica? - Page 2 Empty Re: Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica?

Počalji od Crazy128 Sub 13 Sep 2014, 11:55

A sta mislite o Winns aditivu za gorivo? To kao sipaju na pun rezervoar i onda se sistem sam cisti dok radi auto. Ima li neko da je to probao i nece li skodi? Jer to mu dodje najjeftinija solucija, naravno ako zavrsava posao Smile
Crazy128
Crazy128
SOHC 1290ccm EFI 67ks

Broj poruka : 2816
Godina : 34
Lokacija : Lebane
Datum upisa : 10.12.2012

https://www.facebook.com/LeWolf90

Nazad na vrh Ići dole

Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica? - Page 2 Empty Re: Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica?

Počalji od YUgisa Sub 13 Sep 2014, 12:05

To je vise za odrzavanje sistema, sipnes preventivno da bi umanjio sanse da se zaprlja, ne verujem da to moze zaprljane dizne da procisti efektivno... Prvo, sam aditiv kao aditiv se razredjuje na velikoj kolicini gorva tako da je njegovo dejstvo umanjeno, drugo pri ciscenju skinutih dizni, ciste se i u jednom i u drugom pravcu da bi se izbacila prljastina a tu samo cistis u pravcu ka motora sto ne mora da znaci da ce svu prljastinu da izbaci...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61769
Godina : 35
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica? - Page 2 Empty Re: Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica?

Počalji od junior45 Sub 13 Sep 2014, 12:07

pa zato vozis dok ne upali rezervu,pa da prodje sav adativ kroz dizne Very Happy
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 35006
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica? - Page 2 Empty Re: Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica?

Počalji od zeleni macak Sub 13 Sep 2014, 12:09

Petre ja sam pisao o diznama Wink  sto se i trazi u naslovu teme  Wink

Yugisa ciscenje sam radio  prosle godine ,mogu da traze koliko god hoce Wink  bezobrazni su mnogi majstori ali  ako se trazi moze se naci i jeftinije Wink  cena je bila ta koja sam napisao (20 eura za 4 kom ako dizne sam skines ili 40 eura ako oteras auto pa majstor sam skida Wink  )  ciscenje dizni i  treba raditi preventivno ali mi to uglavnom  radimo tek kad osetimo neki  problem u radu motora  Wink  a ne mozes usporedjivati tebe i Petra pa i mene .......koji predjemo dosta vise km i prema tome veca je mogucnost da ce dizne  pre kod nas biti zaprjane  Wink

Crazy128  gore sam napisao da sam koristio aditiv koji se sipa u benzin i uglavnom svi oni odrade posao ali je kratkotrajno  dejstvo a po meni je onda bolje ako  se vec ima problema sa diznama skinuti ih i ocistiti kako treba ili ako se nema problema sa diznama te aditive  koristiti stalno  da bi se sprecilo talozenje naslaga .
zeleni macak
zeleni macak
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1994
Lokacija : Backa Topola
Datum upisa : 08.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica? - Page 2 Empty Re: Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica?

Počalji od Petar Sub 13 Sep 2014, 12:19

Ma mislio sam ja delom i na dizne, ali znaš i sam da ja vozim na plin, pa mi besprekorna čistoća dizni za benzin nije presudna. Svakako, meni je tu glavni EGR. Ali na primer, leptir usisa i usisna grana - e tu ima baš dosta da se radi, jer sam još i pre 50.000km molio majstora da mi to uradi, ali on mi je rekao da to nije potrebno. Mislim da je on samom sebi izračunao da je to mnogo (prljavog) posla i da neće mnogo zaraditi, pa se zato i nije hteo prihvatati.

Petar
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2438
Godina : 42
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

http://www.sever.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica? - Page 2 Empty Re: Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica?

Počalji od Crazy128 Sub 13 Sep 2014, 12:27

Ima li neke veze senzor temp na usisnoj sa smesom. Malo pre sam ga skinuo i ocistio. Bio je prljav do te mere da sam ga jedva ocistio benzinom.. Sad je ko nov. Smile
Crazy128
Crazy128
SOHC 1290ccm EFI 67ks

Broj poruka : 2816
Godina : 34
Lokacija : Lebane
Datum upisa : 10.12.2012

https://www.facebook.com/LeWolf90

Nazad na vrh Ići dole

Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica? - Page 2 Empty Re: Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica?

Počalji od Petar Sub 13 Sep 2014, 12:43

Ima veze. Tako ti se računa gustina vazduha i potom se količina goriva optimira prema tome.

Petar
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2438
Godina : 42
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

http://www.sever.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica? - Page 2 Empty Re: Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica?

Počalji od junior45 Sub 13 Sep 2014, 12:48

nisam cuo da je neko imao problem sa diznama ako vozi na benzin..cesce imaju problem ovi sto voze na plin..
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 35006
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica? - Page 2 Empty Re: Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica?

Počalji od Crazy128 Sub 13 Sep 2014, 13:23

Petar ::Ima veze. Tako ti se računa gustina vazduha i potom se tkoličina goriva optimira prema tome.

Onda je mozda zbog njega smesa bila siromasna. Sutra idem na malo duzu voznju sa njim pa cu skinem svecice i videcu sta ce kazu. Bio sam dokon pa sam sve senzore na motoru ocistio. Ovaj na usisnu, na termostat i na radilicu. Pa vidimecemo sta ce biti. Smile
Crazy128
Crazy128
SOHC 1290ccm EFI 67ks

Broj poruka : 2816
Godina : 34
Lokacija : Lebane
Datum upisa : 10.12.2012

https://www.facebook.com/LeWolf90

Nazad na vrh Ići dole

Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica? - Page 2 Empty Re: Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica?

Počalji od Mitke Sub 13 Sep 2014, 15:09

junior45 ::nisam cuo da je neko imao problem sa diznama ako vozi na benzin..cesce imaju problem ovi sto voze na plin..

Ima ih cedo, i to koliko hoces. Prosto nase gorivo je katastrofalnog kvaliteta, i to utice na dizne i ostale sisteme ubrizgavanja. Konkretno znam 5 ljudi koji voze samo i iskljucivo na benzin (automobili NIKADA NISU VIDELI PLIN), i opet se dizne zaprljaju, to je neminovno.

Sto se ciscenja tice, cene su oko 5 evra po dizni (sto mu dodje 20 evra za nase motore sa 4 cilindra), to je slucaj ako se odnesu skinute dizne, ukoliko oni skidau i vracaju, onda se cene krecu oko 30-40 evra, skidanje, ciscenje, vracanje. I kao sto macak rece, takve stvari treba prepustiti nekom strucnom, ko pre svega ima opremu za tako nesto.
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica? - Page 2 Empty Re: Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica?

Počalji od zeleni macak Sub 13 Sep 2014, 16:16

junior45 ::nisam cuo da je neko imao problem sa diznama ako vozi na benzin..cesce imaju problem ovi sto voze na plin..

Netacno  Wink  sad ces cuti  Very Happy   znam iz licnog iskustva  Wink  ,moja corsa je imala problem sa diznama sa oko 20000 km ,znaci skoro pa nov auto je bio i jos u to vreme nije bio ugradjen plin u nju ,jedna dizna je cak skroz bila zacepjena a  razlog je  los benzin  Wink dizne su onda prvi put skinute i ociscene i sve do prosle godine (oko 80000 km  je na satu bilo ) je sve bilo u redu kad sam ih ponovo skinuo i ocistio .
zeleni macak
zeleni macak
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1994
Lokacija : Backa Topola
Datum upisa : 08.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica? - Page 2 Empty Re: Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica?

Počalji od YUgisa Sub 13 Sep 2014, 16:50

zeleni macak ::...
 a ne mozes usporedjivati tebe i Petra pa i mene .......koji predjemo dosta vise km i prema tome veca je mogucnost da ce dizne  pre kod nas biti zaprjane  Wink
...

Kakve veze ima to koliku kilometrazu predjemo sa zaprljanoscu? ako se zaprljaju u istim uslovima za 30.000km onda to sto vi predjete ce znaciti samo da ce te to morati raditi u kracem vremenskom intervalu ili mozete da probate da izjednacite moj vremenski interval i pustite da se napravi havarija sa diznama pa da pricamo da ova tehnika mozda u tom slucaju nece pomoci... Uostalom veca je sansa da se zaprljaju dizne na autu koji predje 50.000km u 10 godina nego onom koji tu predje kilometrazu u 2 godine jer se prljastina sleze i zapekne kod ovog koji vise stoji... Zato se i kod vozila koja koriste plin pre desava da zapeknu dizne... Drugo ja imam 4 seta dizni (i cistio sam jos dva seta) ne samo na mom autu i imam i nove i polovne koje su bog te pita koliko presle pa i moje koje su presle tu oko 85.000km ukupno i tu nekih 35.000km kod mene i pitanje je da li su nekad pre ciscene... I sve su ociscene bez problema. Ne kazem da je sistem savrsen, ali moze da se proba i postignu sasvim dobri rezultati, ako se ne vidi napredak ciscenja ovakvom tehnikom onda bih posetio adekvatan servis da urade ultrazvucno ciscenje...

Sto se tice zaprljanosti, desava se da zapeknu cak i kod vozila koje ide stalno na benzin, zavisi od uslova u kojim se koristi ali i samog dizajna brizgaljki. Sto je noviji dizajn to je veca sansa da dodje do toga posto sve finije rasprsuju gorivo...

Naravno ko nece ne mora to da radi, ako nece da se bakce ili sumnja u ispravnost uvek moze da plati profesionalcu da uradi.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61769
Godina : 35
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica? - Page 2 Empty Re: Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica?

Počalji od Crazy128 Sub 13 Sep 2014, 17:04

Ako budem morao da ih cistim ultrazvucno, definitivno nakon toga kupujem jos jedan filter za gorivo pa nek ima dva. Valjda nece da mu skodi. Very Happy
Crazy128
Crazy128
SOHC 1290ccm EFI 67ks

Broj poruka : 2816
Godina : 34
Lokacija : Lebane
Datum upisa : 10.12.2012

https://www.facebook.com/LeWolf90

Nazad na vrh Ići dole

Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica? - Page 2 Empty Re: Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica?

Počalji od YUgisa Sub 13 Sep 2014, 17:14

ako bude trebalo tako da ih cistis, moj ti je predlog kupovina novih na kupindu, bilo ih je vec za 4000din za 4kom... jedan filter je sasvim dovoljan, sem ako neces drugi postaviti kao moj da ti ne ostaje bez goriva u krivini kada imas malo goriva u rezervoaru Very Happy

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61769
Godina : 35
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica? - Page 2 Empty Re: Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica?

Počalji od Crazy128 Pon 15 Sep 2014, 11:49

Situacija ne promenjena. Opet bele svecice nakon 30predjenih km. Izgleda da je nizak pritisak u fuel rail. Dal je pumpa dotrajala, dal negde ima zacepljenje bem li ga, al da nije dobro, nije.
Crazy128
Crazy128
SOHC 1290ccm EFI 67ks

Broj poruka : 2816
Godina : 34
Lokacija : Lebane
Datum upisa : 10.12.2012

https://www.facebook.com/LeWolf90

Nazad na vrh Ići dole

Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica? - Page 2 Empty Re: Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica?

Počalji od YUgisa Pon 15 Sep 2014, 12:00

Izmeri pritisak u sistemu, treba da se meri na zagrejanom motoru i to tako da izvuces vakum crevo sa regulatora i zapusis rupu da ne vuce vazduh u usisinu i treba da izmeris 2.5 bara, posle vratis nazad to vakum crevo, treba da meris 2 bara, to meris na leru i posle toga proturiras tako da je otvoren skroz leptir, treba sa 2 bara da skoci pritisak na 2.5 bara. Pumpa samo gura gorivo, tako da ako skines povratni vod i ide gorivo kroz njega onda gura dovoljno, ono sto pravi pritisak u sistemu je regulator pritiska goriva koji je na kraju razvodne cevi (rail) kod brizgaljki.

Mozes probati i da otkacis lambda sondu i da restartujes ECU skidanjem klemni sa akumulatora pa da testiras tako da li ce biti promene, mozda sonda daje pogresne informacije i koriguje lose smesu... Mada opet kazem, sto ne iscitas greske?

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61769
Godina : 35
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica? - Page 2 Empty Re: Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica?

Počalji od Crazy128 Pon 15 Sep 2014, 12:11

Iscitavao sam ih, pokazuje samo za pocetak i kraj dijagnostike. Povezivao sam i kts 300. Opet ista prica. Napravicu danas T racvu pa cu mu nakacim manometar na dovod u fuel rail. Ako je kojim slucajem manji pritisak ili veci, zamena regulatora mu ne gine. Mada trebao bi da ima pritisak jer je sadasnji regulator izgleda od 4.6 verzije i pise na njemu 3bar.
Crazy128
Crazy128
SOHC 1290ccm EFI 67ks

Broj poruka : 2816
Godina : 34
Lokacija : Lebane
Datum upisa : 10.12.2012

https://www.facebook.com/LeWolf90

Nazad na vrh Ići dole

Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica? - Page 2 Empty Re: Ciscenje dizni. Sipati neki aditiv ili ultrazvucna kadica?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu