Podizanje kubikaze sa 1.1 na 1.3 i 1.4

+5
Miljan
filip f82
Nisevic
Pedja
YUgisa
9 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Podizanje kubikaze sa 1.1 na 1.3 i 1.4 - Page 2 Empty Re: Podizanje kubikaze sa 1.1 na 1.3 i 1.4

Počalji od vilotic.sabac Ned 19 Jul 2015, 12:56

koralko ::Al dobro što se kompresije i debljine dihtunga tiče računali bi i našli neki optimum da ostane u fazi i dovesti kompresioni odnos na neki približno željeni.
Nešto mi se čini da cu radilicu za preradu sa 1.1 na 1.4 lakše naći, a metalni dihtung kao ideju sam spomenuo da se zaobiđe kracenje klipnjaca i klipova ko zna kako ce to neko da uradi i za koje pare (kad sam se po zemunu raspitivao za razbušivanje bloka dosta su me čudno ljudi gledali Smile kako bi da sam pitao za ekscentričnu obradu klipnjače Very Happy )  Ako se dobro secam minut na waterjet-u u mladenovcu je oko ali uopšte nisam siguran oko 90 dinara + materijal+dostava, trebalo bih ovih dana na napravim tehničku dokumentaciju dela za izradu poslati im na mail i pitati koliko će to da košta, taj dihtung ako se ne varam zamenio bi kracenje klipova i klipnjaci tj omogućio korišćenje standardnih delova.
Jesi dobio cenu za izradu dihtunga?
Skracivanje klipa obradom cela nije nikakv problem i svaki strugar to moze da uradi za za 20 minuta i nekosta puno.

vilotic.sabac
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 27
Lokacija : sabac
Datum upisa : 28.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu