Zac, Saradnik BMR-a za reparaciju i prodaju karburatora, anlasera, altenatora...

Strana 12 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Ići dole

Zac, Saradnik BMR-a za reparaciju i prodaju karburatora, anlasera, altenatora...  - Page 12 Empty Re: Zac, Saradnik BMR-a za reparaciju i prodaju karburatora, anlasera, altenatora...

Počalji od ZAC taj Sub 06 Jul 2019, 23:24

Radilo se ovih dana....Odradjen jedan Pierburg 2E za Opek kadet (Suza) 1.3,1.6

Pre i posle....

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 13716
Godina : 45
Datum upisa : 16.06.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Zac, Saradnik BMR-a za reparaciju i prodaju karburatora, anlasera, altenatora...  - Page 12 Empty Re: Zac, Saradnik BMR-a za reparaciju i prodaju karburatora, anlasera, altenatora...

Počalji od ZAC taj Sub 06 Jul 2019, 23:30

Uradjen i jedan kinez..od nekog dvotockasa...Kopija Japanca...

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

DOHC 1581ccm 103ks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ZAC taj Ned 28 Jul 2019, 16:50

Juce odradih jedan karburator za Mini moris iz 1981 godine...

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

DOHC 1581ccm 103ks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ristivoje taj Ned 28 Jul 2019, 22:29

Nisam siguran,mozda sam vec pominjao,voleo bi da slikas i automobile cije karburatore radis Smile
ristivoje
ristivoje
SOHC 1116ccm 61ks

Broj poruka : 1335
Godina : 38
Datum upisa : 30.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ZAC taj Ned 01 Sep 2019, 21:14

Risto, ne vidim ja automobile kojima radim kearburatore... Cool

Restauriran, na prodaju!!!

Iskra anlaser za Ficu AZD 3503 12V 0.6KW

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

DOHC 1581ccm 103ks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ristivoje taj Pon 02 Sep 2019, 19:18

Kad se pojavi neki,ponekad i pomalo Cheers
ristivoje
ristivoje
SOHC 1116ccm 61ks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sultan taj Pon 02 Sep 2019, 19:39

Kolektor je bas bio iztaren...sredio si ga "par excellence" ...
Naravno ,kao i ostale delove...
Je li kuciste rotora ofarbano u novo crno?

Moram da kazem a da ne zaobidjem...
Pa to je mala Iskra koja se nalazi u ramu za tokarenje,ako dobro vidim...
Jer i ja imam isti ram,i jednu Iskrinu busilicu malo starije generacije,po Skil licenci, i naravno slabijeg motora 370w...nju smo jednom prilikom unistili secenjem neke tvrde iverice sa klik dodatnim cirkular alatom,pojeli se zupci na puzu rotora i master zupcaniku...
Popravka-50 jevreja,ali ni jure ne zalim...
Love Love Love

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1290ccm 73ks

Broj poruka : 3360
Godina : 40
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ZAC taj Pon 02 Sep 2019, 21:46

Risto, meni donose karburatore...ja ih ne skidam i ne montiram, zato sto nemam uslove za to....na zalost.

Sultan. Da stator, automat i zastitini lim preko cetkica je farban.
Kolektor nisam slikao pre bilo kakve obrade, zaboravio, bio jejos gori nego n prvoj slici.
Te iskrine busilice su najbolje napravlejne, ikada...ja ih imam 4 ....sve rade besprekorno...bolje su od ovih novih . Po meni je bolje kupiti ovu Iskru nego bilo koju novu busilicu...osim onih koje imaju alu. menjac kao i ova.
Inace imam ceo klip-klap sistem za njih...samo ga vise ne koristim, osim ovog struga.

DOHC 1581ccm 103ks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ristivoje taj Uto 03 Sep 2019, 16:59

Predpostavio sam da,a znam da nemas garage i slicno Smile
ristivoje
ristivoje
SOHC 1116ccm 61ks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ZAC taj Ned 15 Sep 2019, 22:20

Sredjen jedan PIERBURG za Opela, iz 1982 godine....

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

Istovremeno sam odradio j jedan Solex za Forda ...takodje iz `80-tih...

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

DOHC 1581ccm 103ks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu