Zac, Saradnik BMR-a za reparaciju i prodaju karburatora, anlasera, altenatora...

Strana 12 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Ići dole

Zac, Saradnik BMR-a za reparaciju i prodaju karburatora, anlasera, altenatora...  - Page 12 Empty Re: Zac, Saradnik BMR-a za reparaciju i prodaju karburatora, anlasera, altenatora...

Počalji od ZAC taj Sub 06 Jul 2019, 23:24

Radilo se ovih dana....Odradjen jedan Pierburg 2E za Opek kadet (Suza) 1.3,1.6

Pre i posle....

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 13768
Godina : 45
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zac, Saradnik BMR-a za reparaciju i prodaju karburatora, anlasera, altenatora...  - Page 12 Empty Re: Zac, Saradnik BMR-a za reparaciju i prodaju karburatora, anlasera, altenatora...

Počalji od ZAC taj Sub 06 Jul 2019, 23:30

Uradjen i jedan kinez..od nekog dvotockasa...Kopija Japanca...

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

DOHC 1581ccm 103ks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ZAC taj Ned 28 Jul 2019, 16:50

Juce odradih jedan karburator za Mini moris iz 1981 godine...

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

DOHC 1581ccm 103ks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ristivoje taj Ned 28 Jul 2019, 22:29

Nisam siguran,mozda sam vec pominjao,voleo bi da slikas i automobile cije karburatore radis Smile
ristivoje
ristivoje
SOHC 1116ccm 61ks

Broj poruka : 1369
Godina : 38
Datum upisa : 30.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ZAC taj Ned 01 Sep 2019, 21:14

Risto, ne vidim ja automobile kojima radim kearburatore... Cool

Restauriran, na prodaju!!!

Iskra anlaser za Ficu AZD 3503 12V 0.6KW

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

DOHC 1581ccm 103ks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ristivoje taj Pon 02 Sep 2019, 19:18

Kad se pojavi neki,ponekad i pomalo Cheers
ristivoje
ristivoje
SOHC 1116ccm 61ks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sultan taj Pon 02 Sep 2019, 19:39

Kolektor je bas bio iztaren...sredio si ga "par excellence" ...
Naravno ,kao i ostale delove...
Je li kuciste rotora ofarbano u novo crno?

Moram da kazem a da ne zaobidjem...
Pa to je mala Iskra koja se nalazi u ramu za tokarenje,ako dobro vidim...
Jer i ja imam isti ram,i jednu Iskrinu busilicu malo starije generacije,po Skil licenci, i naravno slabijeg motora 370w...nju smo jednom prilikom unistili secenjem neke tvrde iverice sa klik dodatnim cirkular alatom,pojeli se zupci na puzu rotora i master zupcaniku...
Popravka-50 jevreja,ali ni jure ne zalim...
Love Love Love

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1301ccm EFI 68ks

Broj poruka : 3756
Godina : 40
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ZAC taj Pon 02 Sep 2019, 21:46

Risto, meni donose karburatore...ja ih ne skidam i ne montiram, zato sto nemam uslove za to....na zalost.

Sultan. Da stator, automat i zastitini lim preko cetkica je farban.
Kolektor nisam slikao pre bilo kakve obrade, zaboravio, bio jejos gori nego n prvoj slici.
Te iskrine busilice su najbolje napravlejne, ikada...ja ih imam 4 ....sve rade besprekorno...bolje su od ovih novih . Po meni je bolje kupiti ovu Iskru nego bilo koju novu busilicu...osim onih koje imaju alu. menjac kao i ova.
Inace imam ceo klip-klap sistem za njih...samo ga vise ne koristim, osim ovog struga.

DOHC 1581ccm 103ks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ristivoje taj Uto 03 Sep 2019, 16:59

Predpostavio sam da,a znam da nemas garage i slicno Smile
ristivoje
ristivoje
SOHC 1116ccm 61ks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ZAC taj Ned 15 Sep 2019, 22:20

Sredjen jedan PIERBURG za Opela, iz 1982 godine....

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

Istovremeno sam odradio j jedan Solex za Forda ...takodje iz `80-tih...

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

DOHC 1581ccm 103ks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ZAC taj Sre 23 Okt 2019, 21:51

Radilo se juce malo...sredjena jedna dinama za Zastavu 750. Dinama je iz 1979 godine.

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

DOHC 1581ccm 103ks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sultan taj Čet 24 Okt 2019, 16:04

Dinamo je bas bas retro.
Interesantno mi je da je Fica ciji je dinamo,mojeg godista...
Naughty  dakle,omatorilo se...
Sredjen je,nemam reci...nov bog te vid'o!
Da li je moguce da samo kuciste dinama nigde nije bilo uhvatilo bar malo korozije? Ili si ga farbao ili je od aluminijuma?
Unsure

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1301ccm EFI 68ks

Broj poruka : 3756
Godina : 40
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Aleko2141 taj Čet 24 Okt 2019, 18:27

Da ti donesem moj altelnator da uradis kad sve vec sredjujem 😁
Aleko2141
Aleko2141
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 572
Datum upisa : 01.05.2016

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ZAC taj Pet 25 Okt 2019, 23:05

Aleko...moze.
Javi mi se na 063/847-00-68

DOHC 1581ccm 103ks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Aleko2141 taj Sub 26 Okt 2019, 17:20

Trebao bi ovih dana do Zemuna pa cu da ga ponesem, trebao bi u toku nedelje poceti da sklapam motor.
Aleko2141
Aleko2141
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 572
Datum upisa : 01.05.2016

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu