Odgovarajuci menjac za zamenu pokvarenog - ST/NT - sta treba jos pripremiti: krstovi, manzetne ...

+3
sasacv68
Miljan
YUgisa
7 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Odgovarajuci menjac za zamenu pokvarenog - ST/NT - sta treba jos pripremiti: krstovi, manzetne ... - Page 2 Empty Re: Odgovarajuci menjac za zamenu pokvarenog - ST/NT - sta treba jos pripremiti: krstovi, manzetne ...

Počalji od YUgisa Sre 06 Sep 2023, 14:18

Pa obicno im je problem da su jako zapusteni i imaju lose podmazivanje pa sve zajedno se haba, jer retko ko menja ulje, curenje svuda gde stigne, lezaj sponicke, sinhron druge i trece (kod NT je zupcanik druge i trece jer ga sinhron pojede), problemi sa petom, ono zapinjanje sto nekad nece u prvu i rikverc je do lose obrade konjica iz fabrike, potrosene viljuske (to se vidi dok je na autu ako u neku brzinu ide puno dalje nego u druge (npr u drugu ode puno vise u nazad nego u cetvrtu i rikverc), kod viljuske za prvu i drugu je to i najcesce izrazeno...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61539
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Odgovarajuci menjac za zamenu pokvarenog - ST/NT - sta treba jos pripremiti: krstovi, manzetne ... - Page 2 Empty Re: Odgovarajuci menjac za zamenu pokvarenog - ST/NT - sta treba jos pripremiti: krstovi, manzetne ...

Počalji od MARKO.M Sre 06 Sep 2023, 15:01

Sto li se ovaj moj menjac cuje verovatno na diferencijalu skinuo cementaciju?
MARKO.M
MARKO.M
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 281
Godina : 31
Lokacija : Pozega
Datum upisa : 15.11.2019

Nazad na vrh Ići dole

Odgovarajuci menjac za zamenu pokvarenog - ST/NT - sta treba jos pripremiti: krstovi, manzetne ... - Page 2 Empty Re: Odgovarajuci menjac za zamenu pokvarenog - ST/NT - sta treba jos pripremiti: krstovi, manzetne ...

Počalji od YUgisa Sre 06 Sep 2023, 20:11

Ne znam, to nije problem na koji sam ja naletao, jedino ako nije dobro nastelovan zazor diferencijala ili ako nije nesto upalo u njega. Meni nije zujalo, ali jeste se sjebala osovina diferencijala kad je uleteo deo zegera koji je pukao kod krsta poluosovine.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61539
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Odgovarajuci menjac za zamenu pokvarenog - ST/NT - sta treba jos pripremiti: krstovi, manzetne ... - Page 2 Empty Re: Odgovarajuci menjac za zamenu pokvarenog - ST/NT - sta treba jos pripremiti: krstovi, manzetne ...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu