Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde

+50
dimmu
d.stole
Sultan
VPetar
JHary7
ljuti
mikacha
baki001
Milos55
bane90
Jandro
martin koral IN
MarkoIrmes
fox_87
Nikola I.
Sima21
Duka
YugoKoral55
Petar
Mitke
sasacv68
Zuty
zeleni macak
danijeldokic
Milos
Infernal
Nikola NS
Predrag B.
ZAC
junior45
NikolaBoss
Avram '90
vatosevac
miljanxXx
misko-GL
yugo55
djzecky
Bohoc
Milan
YUgisa
markus_bc
ladisz81
jc_dst
Cobra
Miljan
the_doctor
Yugo cabrio
Darkman
Yugoman
Pedja
54 posters

Strana 14 od 16 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Sledeći

Ići dole

Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde - Page 14 Empty Re: Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde

Počalji od Milos55 Uto 08 Avg 2017, 23:15

Slažem se sa ZAC-om u potpunosti.
Nisam ja ni mislio da bilo koga primoravamo da piše ćirilicom, ako je ne zna. Ko hoće da piše latinicom, neka piše, ali da barem imamo mogućnost da pišemo našim pismom.
Milos55
Milos55
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 626
Godina : 24
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde - Page 14 Empty Re: Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde

Počalji od Milos Sre 09 Avg 2017, 01:46

Iskreno, ta ideja mi se nimalo ne svidja, dobicemo rasulo po forumu, pola teme cirilica, pola latinica.
Ispostovacu vas, sutra pokrecem glasanje u administraciji o uvodjenju cirilice pa javljam kakva je finalna odluka.
Milos
Milos
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4104
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 05.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde - Page 14 Empty Re: Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde

Počalji od YUgisa Sre 09 Avg 2017, 09:49

Mislim da je lepo pricati nesto radi ocuvanja kulture, ali prilicno prazna prica ako se objektivno ne sagledaju svi parametri.

Prvo, prilicno neprakticno za automobilski forum koji je usko povezan sa engleskim jezikom, mernim jedinicama itd koje su na latinici.

Drugo, forum je ispisan na latinici, pravilo je da se pise pismom na kojoj je ispisan "dokument", iako teoretski moze da se prevede ili da se radi dvojezicno, ne verujem da je iko spreman da ulozi vreme u to.

Trece, iako pretraga radi ocajno, barem imamo sanse koristiti povezanu gugl pretragu koja nece nikako raditi ako se bude pisalo pola ovako, pola onako. Takodje se gomilaju i ovako duplirane teme o istoj stvari jer je nekom tesko malo da prelista forum a kamoli onako kad krene da se tera cirilica-latinica...

Cetvrto, tehnicko znanje o vozilima je ocajno medju korisnicima interneta u sadasnjem vremenu hteli ti to neki da prihvate ili ne, pre 10 godina su ljudi radili puno ozbiljnije stvari sa autima, vecina drugih foruma je na latinici i na taj nacin smanjujemo sansu za prenosenje takvog tehnickog znanja kopirajuci teme jer ce vecina odustati ako treba da prekucava tekst.

Peto forum prilicno zamro, mislim da bi administracija trebala da se posveti promovisanju foruma i vracanju aktivnih clanova nazad bili oni iz Srbije ili ne. Pisanje cirilicom ce samo taj problem da pogorsa. Zac navodi problem sto neko pise engleski iako prevodjenje prakticno ne postoji zbog ocajnog rada gugl prevodioca, a sta bi tek bilo kad bi kuckali i latinicom i cirilicom i onda dodje tako neko ko ne zna ni nas jezik. Da je ovo forum za 10.000 aktivnih clanova pa da kazes nista ne igra ulogu da li ce jedan da pise ili ne, ali kad ima 10 clanova koji aktivno pisu onda 1 nov clan bilo kakav da je, jeste clan koji odrzava forum i dalje aktivnim.

I za kraj, ne vidim ni jedan objektivan razlog za pisanje cirilicom sem eto da "budemo drugaciji" pa da koristimo "nase" pismo iako su oba pisma realno nasa, samo politiziramo u prazno. Sto se mene tice cirilica bi trebala da bude za umetnicku primenu, a latinica za prakticnu. Da li je neko koristio aktivan automobislki forum koji pise sa dva pisma? Ja jesam i vremenom sam prestao jer je postalo zamarajuce kad ljudi krenu da izmisljaju cirilicne izvedenice standardizovanih latinicnih reci pa kad treba desifrovati sta tacno pise... Nedavno sam imao situaciju sa covekom kad je napisao km/s umesto km/h, ja se nasalio da je isao jako brzo ako je km/sekunda pa nakon malo totalno besmislene rasprave ustanovljeno da je km/sat. To nije ni bilo na cirilici...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61769
Godina : 35
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde - Page 14 Empty Re: Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde

Počalji od Milos Sre 09 Avg 2017, 11:54

Eto, Yugisa je sve detaljno objasnio. Iz navedenih razloga ja u staru nisam bio za uvodjenje cirilice na forum.
Milos
Milos
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4104
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 05.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde - Page 14 Empty Re: Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde

Počalji od YUgisa Sre 09 Avg 2017, 12:14

Uostalom i sama Zastava je svoje modele pisala na latinici Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61769
Godina : 35
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde - Page 14 Empty Re: Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde

Počalji od junior45 Sre 09 Avg 2017, 19:49

ZAC ::Pa pazi mnogi ce da nastave latinicom, ali bar neka imaju mogucnost i nasim pismom...kada nam jedan amer zatrpa forum na njihovom raspalom jeziku i pismu zasto mi ne bi mogli pisati cirilicom? Zar ne. Wink

Taj amer je veci 'obozavalac' zastave nego ti,od tebe nisam cuo ni jednu lepu rec u svojih par godina na forumu,a covek je kupio juga sa otpada,sredio ga koliko toliko i sad ga vozi..ti kukas na svaku sitnicu,te ovo fali,te ono..
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 35006
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde - Page 14 Empty Re: Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde

Počalji od ZAC Sre 09 Avg 2017, 21:00

Taj amer je neka teska sirotinja i beda kada vozi naseg Juga....ali nema veze....bitno je ne uvoditi cirilicu, treba da je se stidimo jel mi i ne zasluzujemo da smo srbi.... kosti srpskih junaka iz proslosti se prevrcu u grobovima vec nekoliko decenija....

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde - Page 14 Empty Re: Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde

Počalji od junior45 Čet 10 Avg 2017, 05:39

Znaci ti hoces da kazes da smo svi sirotinja i beda sto vozimo yugice? mislis da ja nemam para da kupim drugi auto pa sad moram yuga da vozim? Mislis da je taj covek kupio yuga zato sto mora? Pa tamo imas da kupis brdo americkih automobila koji su jeftiniji nego yugo,covek je kupio auto da ga proba, da vidi kakav je..to sto on tebi smeta i sto ti neces da prihvatis nove standarde to je drugo..taj prevod sa googla je tolikk los da ga ni ne citam,a i ti ga ne razumes..a zamisli kako ti izgledas na stranim forumima kad prevodis na netu..sti se tice junaka,velika vecina nije ni znala cirilicu kakvu mi znamo sad,tako da nema razloga da se prevrcu
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 35006
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde - Page 14 Empty Re: Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde

Počalji od Milos Čet 10 Avg 2017, 11:57

Ajde, dobro je, lopta dole Smile
Milos
Milos
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4104
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 05.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde - Page 14 Empty Re: Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde

Počalji od ZAC Čet 10 Avg 2017, 21:58

Prevod je los, zato mi i smeta sto se pise na engleskom,  a gospodin koji pripada naciji koja je unistila srbiju od `91 pa do danas, preko razbijanja juge, ratova, bombardovanja...itd.... izotvarao je na ovom forumu 18 tema koje samo sveti Bog zna koji ce nam.....
Nije ni cudo sto je forum zamro, zamrece jos vise, postace skroz zatrpan nekim engleskim postovima , tako da ce u blizoj buducnosti ovo postati americki forum....
Zato je vrlo vazno da se nikako ne odobri cirilica, jel Boze moj, kako ce jednog dana gospoda iz amerike da cita forum....a i cirilica je pravoslavna a pravoslavce treba unistiti! Mad

PS: Cedo, koji su to "Novi standardi" ...jel to da nam amer zaserava forum svojim temama?

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde - Page 14 Empty Re: Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde

Počalji od junior45 Čet 10 Avg 2017, 22:18

Forum je najvise zamreo zbog facebooka,a sto se tice engleskog,meni ne smeta,a ko ne zna, nek se snalazi..sto se tice cirilice,svejedno mi je ima li je ili nema,trenutno nije prakticna,zbog gore navedenih razloga
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 35006
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde - Page 14 Empty Re: Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde

Počalji od YUgisa Čet 10 Avg 2017, 23:26

Tito unistio Srbiju do 91, Amerikanci od 91, meni se cini samo da neko nece da prihvati istinu da je problem u nama. Dok budemo stavljali to ko je koje nacionalnosti, vere, jezika, pisma, partije i mesto stanovanja ispred toga koje je kakva osoba kao covek, bolje nam nece biti.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61769
Godina : 35
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde - Page 14 Empty Re: Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde

Počalji od Milos Pet 11 Avg 2017, 12:52

Poslednja opomena, sledeci post na tu temu i autor se hladi na tri dana. Takvim stvarim ovde nije mesto.
Milos
Milos
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4104
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 05.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde - Page 14 Empty Re: Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde

Počalji od baki001 Pet 11 Avg 2017, 13:21

Mozda gresim, ali koliko ja vidim, forum je zamro zato sto " vlasnici " 10 i vise hiljada poruka imaju vise od pola poruka koje ne sadrze ni maticu ni saraf, a kamoli nesto o nasim ljubimcima, vec uglavnom politiziranje i medjusobno preseravanje ! ! !
baki001
baki001
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 102
Godina : 49
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde - Page 14 Empty Re: Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde

Počalji od YUgisa Pet 11 Avg 2017, 15:16

Imena kolega, imena Very Happy


Ako neko ne zna vic:
Došla tri studenta na ispit kod profesora. Uđe prvi i u indeksu ostavi 500 €:
– “Krasno kolega vidim da ste se puno spremali za ispit, pa ću vam postaviti jedno kratko pitanje ! Koje godine je bačena bomba na Hirošimu ?”
– “1945”, odgovori student
– “Vrlo dobro, vrlo dobro, to je četvorka iz ovog predmeta.”
Nakon toga uđe drugi student, a u indeksu samo 200 €.
– “Hm kolega nadam se da ste se dobro spremali za ispit, pa ću vam postaviti dva diskutabilna pitanja !”
– “Koje godine je bačena bomba na Hirošimu ?”
– “1945”, odgovori student
– “Koliko je ljudi poginulo?”
– “Oko 8000”
– “Dobro je kolega dobro, za dvojku!”
Napokon uđe i treći prazna indeksa:
– “Uh, uh! Kolega sumnjam da će proći, ali ću vam postaviti par diskutabilnih pitanja! Koje godine je bačena bomba na Hirošimu ?”
– “1945”, odgovori student
– “Koliko je ljudi poginulo?”
– “Oko 8000”
– “Imena kolega, imena!!!”


Resenje problema je u konretnim stvarima, povrsni komentari koji samo opisuju stanje ne daju rezultate Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61769
Godina : 35
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde - Page 14 Empty Re: Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde

Počalji od junior45 Pet 11 Avg 2017, 20:43

baki001 ::Mozda gresim, ali koliko ja vidim, forum je zamro zato sto " vlasnici " 10 i vise hiljada poruka imaju vise od pola poruka koje ne sadrze ni maticu ni saraf, a kamoli nesto o nasim ljubimcima, vec uglavnom politiziranje i medjusobno preseravanje ! ! !

Mi od brdo poruka blage veze nemamo,samo laprdamo bezveze
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 35006
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde - Page 14 Empty Re: Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde

Počalji od mikacha Ned 04 Mar 2018, 19:15

Sve pohvale za forum. Posebno za postove o pojasevima na zadnjoj klupi.

mikacha
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 2
Datum upisa : 04.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde - Page 14 Empty Re: Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde

Počalji od ljuti Pet 08 Mar 2019, 18:08

cek po toj logici onda nista ne bi trebali ni da pisemo ni da diskutujemo.
na primjer tu sad autora teme muci neko skripanje ili sta ne u zadnjem dijelu auta,i sad bi on trebao posebnu temu otvarati samo za to,a ne da pise u ovoj temi???
i za sta onda sluzi rubrika predstavljanje vozila??? samo da napises nesto ukratko o autu koji imas i da postavis koju sliku i to je to??? bez diskusije neke i komentara???
nije mi jasno???
sad ce svi reci da se ja nesto bunim,ali jednostavno nije mi jasna ova logika
ljuti
ljuti
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 657
Godina : 34
Lokacija : kostajnica
Datum upisa : 11.06.2017

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde - Page 14 Empty Re: Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde

Počalji od VPetar Pet 08 Mar 2019, 18:13

Logika je takva da resenje tvog problema pomogne i drugima. A nece pomoci nikome osim onom ko cita temu o tvom autu. To je i poenta foruma, da informacije budu "na dohvat" ruke.
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7288
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde - Page 14 Empty Re: Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde

Počalji od YUgisa Pet 08 Mar 2019, 18:15

Nije problem da neko pita nekoga nesto u vezi auta, ali tvoje pitanje ce koristiti i drugima, posto si dobio par korisnih informacija od clanova koje drugi nece lako naci kada ova tema dobije nove poruke posto ce biti nemoguce naci ove informacije sem puke srece Wink

Stvar je da ti nisi pitao/komentarisao nesto u vezi konkretnog auta nego si pitao nesto sto je vezano za konstrukciju svih Zastavinih vozila. Bzvz bi bilo da sad ja odem u tvoju temu jer vozis Yugo EFI i da pitam kako zameniti filter goriva kod EFIja kad to nema veze sa tvojim autom. Ali je ok da pitam npr kako si zadovoljan sa tim filterom sto si ugradio ili kako je tebe licno sluzio auto. Niti je problem to sto si pitao na pogresnom mestu, samo ti je skrenuta paznja da je takvo cinjenicno stanje.

EDIT: Prestigao me Petar.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61769
Godina : 35
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde - Page 14 Empty prebacivanje postova

Počalji od dimmu Pet 08 Mar 2019, 18:19

ljuti ::cek po toj logici onda nista ne bi trebali ni da pisemo ni da diskutujemo.
na primjer tu sad autora teme muci neko skripanje ili sta ne u zadnjem dijelu auta,i sad bi on trebao posebnu temu otvarati samo za to,a ne da pise u ovoj temi???
i za sta onda sluzi rubrika predstavljanje vozila??? samo da napises nesto ukratko o autu koji imas i da postavis koju sliku i to je to??? bez diskusije neke i komentara???
nije mi jasno???
sad ce svi reci da se ja nesto bunim,ali jednostavno nije mi jasna ova logika
Ovde je bila diskusija o komutatoru koliko pinova ima, a ti dolazis i pitas, a sta je to komutator?
Za pitanja sta je sta i kako radi i cemu sluzi imamo vecinu tema otvorenih i to po 3-4 za slicne probleme.
Pre nego sto si pitao sta je komutator sumnjam da si otisao na dugme trazi i potrazio temu o istom vec si citao ovde i odmah postovao.
Diskusije su ok ali na mestu gde se te diskusije kasnije mogu naci. Npr sta mislis kako ce neko nov naci o tome sta je komutator ako se takve diskusije vode u nekim skroz drugim temama, a ne u temi u kojoj treba?
Ti i dalje izgleda nisi shvatio sta je forum. Ako smo gledali da bude neki novi pocetak i da se drzimo pravila to znaci da treba da bude upravo tako, a ne da se samo o tome pise i piskara gde god nam padne na pamet kao na fejsbuku.
I opet umesto da si postupio po pravilima foruma, citirao post i ta ista pitanja postavio u chat-u forumasa ili npr ovde
https://zafc.forumsr.com/t2p325-pitanja-ukoliko-imate-bilo-kakve-probleme-sa-forumom-kritike-pohvale-ili-predloge-koji-bi-ga-ucinili-boljim-napisite-ovde
mi sada svi coveku piskaramo na temi o pravilima foruma skroz bespotrebno i idemo u off topic.
Nisam ni ja zlatan i ja sam, a i dalje znam da pogresim ali postoje ljudi koji su tu da te usmere sta i kako treba.
Imam osecaj da ces se opet naduriti, zato ovo govorim. Ako zelimo uredan i pregledan forum tako mora biti.


Poslednji izmenio dimmu dana Pet 08 Mar 2019, 18:22, izmenjeno ukupno 1 puta
dimmu
dimmu
SOHC 1301ccm EFI 68ks

Broj poruka : 3917
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 29.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde - Page 14 Empty Re: Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde

Počalji od JHary7 Sub 09 Mar 2019, 00:10

Moram se javit ovdje, jer od svih foruma u zadnjih par godina koje sam citao u vezi automobila opcenito, i oldtimera ovo je jedan ajmo reci specializirani foru za Zastavu-Yugo, i tu ima toliko detaljnih objasnjenja za vecinu stvari da prakticki samo treba citati, a posebnosti po induvidualnim problemima oko auta upravo vjesto dodaju clanovi foruma. Naravno ti clanovi su i sve to prije napisali i tijekom vremena samo se dopunjuje.
Decki svaka vam čast.
Ja cu se potrudit da svaki problemcic koji rijesim dokumentiram slikom i rijecju da olaksam nekom drugom.
Jedno veliko hvala na kvadrat. Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde - Page 14 2439709356
JHary7
JHary7
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 332
Godina : 51
Lokacija : Rijeka (Kraljevica)
Datum upisa : 12.02.2019

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde - Page 14 Empty Re: Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde

Počalji od VPetar Sub 09 Mar 2019, 00:14

Svaka i tebi cast, za razliku od nekih te ne mrzi da iscitavas teme koje vec postoje umesto samo da postavis svoj problem i trazis resenje na tacni Smile
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7288
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde - Page 14 Empty Re: Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde

Počalji od JHary7 Sub 09 Mar 2019, 00:19

Bez citanja nema znanja, zasto ne prosirit znanje ako te nesto zanima, a ne samo usko resavanje problema. Cilj je naucit sto vise da prepoznas problem i prije nego do njega dođe, jel da? Bar tako mislim.
JHary7
JHary7
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 332
Godina : 51
Lokacija : Rijeka (Kraljevica)
Datum upisa : 12.02.2019

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde - Page 14 Empty Re: Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde

Počalji od VPetar Sub 09 Mar 2019, 00:23

Jeste, ali je uvek lakse dobiti resenje nego ga sam naci, iako nije i bolje Smile
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7288
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde - Page 14 Empty Re: Pitanja...Ukoliko imate bilo kakve probleme sa forumom, kritike, pohvale ili predloge koji bi ga ucinili boljim, napisite ovde

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 16 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu