Dobronamerne kritike

3 posters

Ići dole

Dobronamerne kritike Empty Dobronamerne kritike

Počalji od CyberianIce Pon 06 Sep 2010, 00:41

Uputio bih par kritika na racun ovog foruma pa posto nemam gde, otvorio bih novu temu:

Prvo:
Svidelo se vama ili ne, ovo je trenutno forum sa ubedljivo najjeftinijim konjskim snagama koji sam uspeo da pronadjem na internetu. Mnogo je uputstava tipe "stavi duzu dvocevku daje 3ks" ili "isturpijaj leptir, 2ks" da ne duzim sad. Ovo nije problem vezan konkretno za rad ili funkcionalnost foruma, ovo je kritika na racun sadrzaja. Clanovi (a posebno ugledni clanovi, admini i moderatori) bi morali da posvete malo vise paznje kada nesto pisu, da to sto pisu bude donekle i tacno. Cesto se pisu gluposti, posle kad se skrene paznja ispada da su to gluposti koje su iskopirane sa nekog drugog izvora, onda ovo na kraju ispada slivnik za razne gluposti sa raznih mesta, pa vas molim da obratite vise paznje u buducnosti kada kopirate nesto sa ovakvih izvora da to i navedete, ili ako pisete nesto sa cim nemate licnih iskustava da to takodje navedete, kako bi se izbegla zabuna u koju moze pasti citatelj... Ja citajuci neke postove vezane za tuning, sticem utisak da ste sve to o cemu pisete i sami isprobali na svom autu i uverili se da ferca, time dolazim u zabunu da je sve to sto ste napisali i tacno, zatim citam dalje komentare i uklavirim da se ovo neko zajebo a vi samo iskopirali ovde... Dugo sam bio svestan ali sam cutao o ovome a posto sam cuo od nekih ljudi da izbegavaju ovaj forum upravo zbog "jeftinih konja", morao sam da kazem jer smatram da mi mozemo nesto da uradimo po tom pitanju, odnosno po pitanju kvaliteta sadrzaja.

Drugo:
Ovaj forum je nefunkcionalan jer onemogucava pracenje svih tema time sto nema tastere za pregled novih tema ili tema koje sadrze nove poruke od vase poslednje postete. Ali tu se izgleda nista ne moze uraditi jer je ovo krsh od phpBB-a... Ili mozda cak i moze da se napravi neki mod, pitanje je da li ovde ima takve individue koja poseduje vestine i ima vremena da se time zajebava...
CyberianIce
CyberianIce
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 433
Godina : 39
Lokacija : Apatin
Datum upisa : 05.08.2010

http://www.hackthissite.org/user/view/CyberianIce

Nazad na vrh Ići dole

Dobronamerne kritike Empty Re: Dobronamerne kritike

Počalji od YUgisa Pon 06 Sep 2010, 09:34

Postoji opcija da pogledas poruke od tvoje poslednje posete, na pocetnoj strani foruma ispod datuma, tj iznad sobe knjiga gostiju imas tu opciju... Wink

A sto se tice sadrzaja, forum je mesto za razmenu misljenja, pa ti ako smatras da neko nije u pravu za nesto ti napisi ali i obrazlozi zasto to nije tako... A sto se tice mojih postova (posto sam ja svakako i najvise pisao o tuningu), sve ti je napisano iz mog iskustva, iz razgovora sa nekim ljudima koji ne rade tuning automobila tu u srbiji nego i u inostranstvu, podaci koji su izmereni od strane drugih ljudi, a za ono sto nisam siguran, vecinom pise koliko sam ja upoznat... Wink Potrebno je samo iscitiati celu temu od reci do reci, a to da li ima gresaka, pa svako moze da pogresi...

A sto se tice jeftinih konja, pa citajuci druge forume, ja sam tamo nailazio samo na podatak da za 50-150e moze da se nadje u super stanju 1.6 8v motor i to treba ubaciti jer je to najlakse, cim je neki projekat trebao da se zakomplikuje bilo je samo komentar, to ti je bzvz uraditi, mogao si staviti 1.6 8v i skratiti sebi muke... Kao i teme za EFI koje su se zavrsavale uvek komentarom stavi karburator ili ubaci 1.6 i bog da te vidi i ako je meni npr u pocetku bio interes samo to da napravim 1.4EFI sa 120ks po uzoru na jedan Zastavim projekat a posle vremenom interes je pao samo na to da se nesto turpija i isporba posto se do nekih konkretnih smislenih podataka nije moglo doci...

I ovaj forum postoji samo zato sto na drugim forumima je data mogucnost da se vredjaju clanovi i od strane drugih clanova i od samih clanova tima foruma, sto ovde nije mogucnost... I dok god je neko raspolozen za jednu uljudnu raspravu bez vredjanja i prozivanja i sa konstruktivnim komentarima, a ne tipa vi nemajte pojma ja znam, ali necu da kazem, dobro dosao je na Zastava Forum.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61770
Godina : 35
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobronamerne kritike Empty Re: Dobronamerne kritike

Počalji od flash_back Pon 06 Sep 2010, 12:27

CyberianIce ::Uputio bih par kritika na racun ovog foruma pa posto nemam gde, otvorio bih novu temu:

Prvo:
Svidelo se vama ili ne, ovo je trenutno forum sa ubedljivo najjeftinijim konjskim snagama koji sam uspeo da pronadjem na internetu. Mnogo je uputstava tipe "stavi duzu dvocevku daje 3ks" ili "isturpijaj leptir, 2ks" da ne duzim sad.

e vidis meni se bas to svidja Laughing nema umisljenih klinaca kao na TS-u, koji imaju 15 god i 0 km iza sebe, dodju na forum i pricaju o nissan skyline-u Very Happy

ovo je zastava, izvuci je na 75 ks je pravo umece, tako da je sve realno Cheers

CyberianIce ::
Drugo:
Ovaj forum je nefunkcionalan jer onemogucava pracenje svih tema time sto nema tastere za pregled novih tema ili tema koje sadrze nove poruke od vase poslednje postete. Ali tu se izgleda nista ne moze uraditi jer je ovo krsh od phpBB-a... Ili mozda cak i moze da se napravi neki mod, pitanje je da li ovde ima takve individue koja poseduje vestine i ima vremena da se time zajebava...

ma ja sam na pocetku pokusao da implemetiram G2 i phpBB3, kad sam video o cemu se tu radi samo sam izkoristio CSS i XHTML strukturu Bleh sala Laughing

flash_back
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 162
Godina : 37
Lokacija : BG
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dobronamerne kritike Empty Re: Dobronamerne kritike

Počalji od CyberianIce Pon 06 Sep 2010, 23:28

Ok, meni ne radi ta opcija kako treba; Kad god kliknem tamo meni neke teme stoje, bez obzira da li sam ih vec pregledao i kada se u njima ne nalaze novi odgovori one i dalje stoje tamo. Trenutno tu imam 8 tema iako sam sve njih pregledao i na neke cak i odgovorio u medjuvremenu. Mislio sam da ovom forumu nedostaje opcija kao kod SMF-a. Kada jednom markiram sve teme kao procitane, sledeci put mi se pojave samo one koje sadrze neke nove komentare...
CyberianIce
CyberianIce
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 433
Godina : 39
Lokacija : Apatin
Datum upisa : 05.08.2010

http://www.hackthissite.org/user/view/CyberianIce

Nazad na vrh Ići dole

Dobronamerne kritike Empty Re: Dobronamerne kritike

Počalji od YUgisa Uto 07 Sep 2010, 09:47

Ne znam zaista sta da ti kazem, kod mene ova opcija radi ovako... Kad dodjem na forum, pokazuje mi sve teme u kojima je pisano od moje poslednje posete... I to stoji tako sve dok sam na forumu makar i pisao ja licno u njima... I kad odem sa foruma tj izlogujem se, posle kada se vratim ponovo na forum onda opet pisu samo one teme u kojima je pisano od moje poslednje posete... E sad ako si namesten da bude automatsko logovanje svaki put kad dodjes na forum, onda cini mi se da ako odes sa foruma i vratis se kroz 5-10 min on i dalje pokazuje one prethodne teme i da se restartuje tek posle 2h cini mi se.... Tj da izmedju dva dolaska mora da prodje 2h da bi se restartovalo Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61770
Godina : 35
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobronamerne kritike Empty Re: Dobronamerne kritike

Počalji od CyberianIce Uto 07 Sep 2010, 18:59

YUgisa ::I kad odem sa foruma tj izlogujem se, posle kada se vratim ponovo na forum onda opet pisu samo one teme u kojima je pisano od moje poslednje posete... E sad ako si namesten da bude automatsko logovanje svaki put kad dodjes na forum, onda cini mi se da ako odes sa foruma i vratis se kroz 5-10 min on i dalje pokazuje one prethodne teme i da se restartuje tek posle 2h cini mi se.... Tj da izmedju dva dolaska mora da prodje 2h da bi se restartovalo Wink

Da da, tako je, tako i meni radi... Glupavo ali sta ces. Ja nemam naviku da se izlogujem sa foruma ikada jer me smara stalno da kucam user/pwd a ovaj konta jos otprilike 2h od moje poslednje aktivnosti da sam online...
CyberianIce
CyberianIce
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 433
Godina : 39
Lokacija : Apatin
Datum upisa : 05.08.2010

http://www.hackthissite.org/user/view/CyberianIce

Nazad na vrh Ići dole

Dobronamerne kritike Empty Re: Dobronamerne kritike

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu