Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom?

+4
CyberianIce
zeleni macak
Avram '90
YUgisa
8 posters

Ići dole

Ocena Zastava Foruma

Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? Vote_lcap55%Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? Vote_rcap 55% 
[ 16 ]
Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? Vote_lcap38%Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? Vote_rcap 38% 
[ 11 ]
Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? Vote_lcap3%Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? Vote_lcap0%Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? Vote_lcap3%Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? Vote_lcap0%Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno Glasova : 29
 
 

Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? Empty Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom?

Počalji od YUgisa Ned 01 Apr 2012, 17:57

Zastava Forum postoji vec skoro 1500dana pa sam zeleo ovom prilikom da pozovem clanove da ocene forum kako im se dopada i da daju predloge za unapredjivanje foruma kao i da nam skrenu paznju na neke probleme ili u kojem pravcu da ide dalje forum. Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? 2439709356 Zastava Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? 2439709356

Ja bih samo hteo da odmah u startu kazem da prelaska na placeni domen nece biti iz prakticnih/novcanih razloga, tako da nema potrebe za predlozima u tom pravcu.
Cheers

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61769
Godina : 35
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? Empty Re: Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom?

Počalji od Avram '90 Ned 01 Apr 2012, 18:06

Forum je extra,prve radove na svom autu sam odradio uz pomoć ovog Zastava foruma!
https://zafc.forumsr.com/

Samo napred! Wave
Cheers

Avram '90
Avram '90
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4182
Godina : 33
Lokacija : Bogatić-Šabac
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? Empty Re: Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom?

Počalji od zeleni macak Pon 02 Apr 2012, 13:50

Laughing trece po redu je genijalno napisano (..............nit smrdi nit mirise) Laughing .

Ja sam dao ocenu 4 ,eto tek da se ne opustimo Wink
zeleni macak
zeleni macak
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1994
Lokacija : Backa Topola
Datum upisa : 08.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? Empty Re: Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom?

Počalji od CyberianIce Pon 02 Apr 2012, 15:29

Takodje ocena 4, forum je sto se tice sadrzaja Ok, ali kao software phpBB je tehnoloski inferioran u odnosu na konkurenciju sto dosta otezava pracenje aktivnosti ovde.
CyberianIce
CyberianIce
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 433
Godina : 39
Lokacija : Apatin
Datum upisa : 05.08.2010

http://www.hackthissite.org/user/view/CyberianIce

Nazad na vrh Ići dole

Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? Empty Re: Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom?

Počalji od YUgisa Pon 02 Apr 2012, 15:50

U kom smislu je otezavajuce pracenje aktivnosti? Wink Posto ja nisam video ni jednu dodatnu opciju oko pracenja na drugim forumima... Wink Poneki formi imaju neke opcije tipa garaza gde moze dodatno da se predstavi auto, neke opcije tipa ocenjivanja clanova i jedino sto licno meni fali je sto ne postoji mogucnost da se namesti automatska registracija i da se po tome clan automatski prebaci u "nepredstavljene"... Pa iz tog razloga, administratori to rade rucno pa se ponekad mora sacekati par sati da se odobri registracija na forum...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61769
Godina : 35
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? Empty Re: Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom?

Počalji od CyberianIce Pon 02 Apr 2012, 17:59

Kod SMF-a npr postoje samo 2 takve opcije ali obe rade besprekorno i mnogo mi nedostaju:

Prikaži nepročitane poruke od moje poslednje posete
Ovo radi upravo kako i pise, odnosno prikazuje sve nove postove od moje poslednje posete ili ako ima neki novi post od kada sam ih sve poslednji put markirao kao procitane.

Prikaži nove odgovore na moje poruke
Ovo prikazuje sve nove odgovore na moje poruke, odnosno sve novo sto se pisalo od mog poslednjeg posta za neki topic pa na dalje

Obeleži kao pročitano
A ovo tek radi fantazija. Kada kliknem na neku listi i markiram kao procitano, vec u toku iste sesije kliknem na neki od linkova odozgo i oni odmah izlistavaju samo ono sto je novo ako ima sta da se izlista.

A kod ovog foruma, postoji samo jedna opcija koja ce da izlista sve: i teme i poruke, i one u koje sam ulazio i one u koje nisam i one u koje sam pisao nesto i one u koje nisam nista pisao i kada markiram sve kao procitano nista se ne desava sve do isteka sesije a za to vreme naravno uvek dolazi do nekih novih poruka (Marfi) tako da prolazi jedan izvesan broj informacija koje ja nikada i ne primetim jer mi se ne da natezati se sa tim. Navikao sam na funkcionalno a ne na jednostavno, a jednostavnost kod phpBB-a je placena funkcionalnoscu.

A opcija markiraj sve kao procitano em radi sa lagom od 2 sata, em markira apsolutno sve. I poruke i teme i to one u koje sam ulazio i one u koje nisam i one gde sam pisao i one u kojima nisam pisao. Tako da to otezava pracenje desavanja na forumu.

Ono dugme za izlistavanje poruka bez odgovora je apsolutno beskorisno jer ovde postoji zilijarda ipo istih.

Dalje, ono za izlistavanje "aktivnih" topika je isto neupotrebljivo. Da ne gresim dusu, ja nemam blage veze na osnovu kog kriterijuma ovaj forum odredjuje sta je aktivna diskusija a sta ne, ali je vise nego ocigledno (svaki put kada se zeznem pa kliknem na to) da to ne radi bas najbolje.

Dalje, nemoguce je dodati parametar WIDTH u IMG tagove, tako da slicice moraju da se postavljaju kao Thumbs+url i kada ima potrebe za tim i kada nema. I ima jos toga samo mi sad trenutno ne pada na pamet.
CyberianIce
CyberianIce
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 433
Godina : 39
Lokacija : Apatin
Datum upisa : 05.08.2010

http://www.hackthissite.org/user/view/CyberianIce

Nazad na vrh Ići dole

Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? Empty Re: Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom?

Počalji od YUgisa Uto 03 Apr 2012, 17:08

To oko opcije da obelezis sve kao procitano je neki problem kod tebe, i ja imam slicnih problema na nekim forumima... Ali ovde mi funkcionise normalno...

Sto se tice tih tema bez odgovora, ima tona ali su poslagane po starosti tako da najnovije su odmah na pocetku...

Ovo za izlistavanje aktivnih tema predpostavljam da je to kad udjes u odredjenu sobu pa neke teme imaju onu ikonicu koja se pomera? To je odradjeno po kriterjumu boja poruka unutar teme, cini mi se da je podeseno na 50+ poruka...

U svakom slucaju, tu smo ograniceni oko podesavanja... Licno, ja nista od toga ne primecujem i ne koristim... Wink


_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61769
Godina : 35
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? Empty Re: Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom?

Počalji od Alex101 Pon 14 Okt 2013, 20:55

Nov sam ovde i mozda se nesnalazim najbolje, jel ima neka tema za predstavljanje automobila koje vozimo, gde mogu da se postave slike vozila i da se napise nesto onjemu. Nasao sam temu sta voze clanovi osim zastave ali takvu temu o zastavi nemogu da nadjem.....Embarassed 
Alex101
Alex101
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 12
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 10.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? Empty Re: Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom?

Počalji od junior45 Pon 14 Okt 2013, 21:05

napravi novu temu na https://zafc.forumsr.com/f4-zastave-clanova za svoj auto Wink
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 35006
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? Empty Re: Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom?

Počalji od Alex101 Uto 15 Okt 2013, 17:37

E to sam trazio, ali nisam mogao da nadjem... Hvala!Cheers 
Alex101
Alex101
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 12
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 10.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? Empty Re: Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom?

Počalji od junior45 Uto 15 Okt 2013, 17:57

nema na cemu Wink
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 35006
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? Empty Re: Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom?

Počalji od Crazy128 Uto 15 Okt 2013, 18:43

Da ne bese ovog foruma, nebi uso u svet niskobudzetnih tjunera Very Happy a i nebi imao sa kim da podelim ono sto znam, jest da nije puno ali dosta sam naucio ovde a i nekima sam pomogao. Tako da, moja ocena za forum je cista 5-ica. Cheers 
Crazy128
Crazy128
SOHC 1290ccm EFI 67ks

Broj poruka : 2816
Godina : 34
Lokacija : Lebane
Datum upisa : 10.12.2012

https://www.facebook.com/LeWolf90

Nazad na vrh Ići dole

Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? Empty Re: Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom?

Počalji od YUgisa Uto 15 Okt 2013, 18:59

Pa mozda smo te onda i zeznuli, mozda bi zasao u svet visokobudzetnih tjunera da nas nije bilo Razz

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61769
Godina : 35
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? Empty Re: Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom?

Počalji od Crazy128 Uto 15 Okt 2013, 19:12

hahaha Very Happy ma za*ebo bi vek Laughing 
Crazy128
Crazy128
SOHC 1290ccm EFI 67ks

Broj poruka : 2816
Godina : 34
Lokacija : Lebane
Datum upisa : 10.12.2012

https://www.facebook.com/LeWolf90

Nazad na vrh Ići dole

Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? Empty Re: Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom?

Počalji od ZAC Sub 06 Sep 2014, 20:04

Haa, sad tek videh ovu temu..i glasao sam , cista 5-ca za forum, naravno...ustvari ne za forum, forum je Go kurac...cista petica za clanove, drugare i naravno vladu foruma, bez njih forum je nula!!!   Zastava Forum

Ali ima dve stvar koje mi jako smetaju, toliko da sam zbog njih na teskim antidepresivima i antihalucinogenima.. ali cu dati  sugestiju za moguce  resenje ova dva teska problema pa ako bude razumevanja u forumskom parlamentu mozda ce i doneti odredjeni paket mera kojima ce se spreciti dalje bahato ponasanje clanova vladajuce koalicije, i da ce se doticni najteze kazniti isankcionisati!
Ali da predjemo na probleme:

1. zeleni macak, nick mu pise crvenim slovima, time zbunjuje centar za boju u mozgu svakog clana, na taj nacin ljudima smisljeno ispira mozgove i od njih pravi daltoniste! ( da se razaluje u cin obicnog zelenog zastavnika ili da pokusamo svi zajedno da ga naucimo da je zeleno zeleno a crveno crveno)   lol!

2. YUgisa...taj bahati ministar ove vlade, pravi dobre amortizere a ja ne mogu da ih kupim Cekic Boxing (da smanji cene za 80% ili da svakom clanu iz ZEMUNA pokloni po par amortizera)

Inace drugih primJedbi nemam!

Smesno da puknes od  Da puknes od smeha  Laughing

Cheers

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom? Empty Re: Kako ste zadovoljni sa Zastava Forumom?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu