Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga

3 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga Empty Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga

Počalji od Garonja Pet 26 Okt 2012, 01:12

e ovako,dans sam se uclanio iz tog razloga jer imam problem sa zadnjim delom auta...tacnije,gibanj mi je bio jako los i opruzen tako da je auto skroz "legao" na zadnjem delu,medjutim uzeo sam nov gibanj sa 2 deblja lista i zamenio ga pre nekih 2-3 meseca....nakon ne tako dugog vremena od zamene auto mi je bukvalno na zadnjem delu isto spusten kao i sa starim gibnjom...sad me interesuje da li je problem u tome sto je gibanj LOSEG kvaliteta(male privrede) ili su u pitanju amortizeri...? hvala unapred.... Cool

EDIT: Dopunjen naslov. YUgisa
Garonja
Garonja
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 27
Godina : 31
Lokacija : Backa Palanka
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga Empty Re: Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga

Počalji od davidian Pet 26 Okt 2012, 03:43

daj meni to spushteno Smile hehe
nego bice losh kvalitet. predpostavljam da ne secash svaki dan neshto teshko u gepeku?
teshko da su amortizeri jer oni drze auto na dole, ne na gore, ako znash na shta mislim, tj. visina nema prevelike veze sa njima. da li je moguce da je radjen od nekom 'mekanog' materijala

davidian
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 50
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga Empty Re: Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga

Počalji od Garonja Pet 26 Okt 2012, 06:58

heheh,u ovakvom slucaju vrlo rado bi menjao to spusteno.... Very Happy
ja bi vise da ga moram sam spustati,nego ovako mi "cesu" zadnji tockovi kad naidjem na neravnine na putu pri malo brzoj voznji...
i ja sam se raspitivao kod par majstora pa pola njih kaze da moze biti do amortizera a pola kaze da oni nemaju veze sa tim nego da je gibanj taj koji drzi zadnji deo auta....pa sam se zato i ovde obratio... Smile
Garonja
Garonja
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 27
Godina : 31
Lokacija : Backa Palanka
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga Empty Re: Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga

Počalji od YUgisa Pet 26 Okt 2012, 09:01

Gibanj/opruge (napred) drze auto na odredjenoj visini. Amortizeri sluze samo da umiruju oscilacije opruge tj gibnja. Tebi su mozda stradali amortizeri pa tocak previse seta tj amortizer se previse sabija (mozda su upravo stradali od preterano spustenog auta) na neravninama ali to sto se tako spusti je los kvalitet gibnja i ti mala privreda su obicno ustvari samo obnovljeni korsceni gibnjevi (ocisceni i sprengovani da budu opet visoki) koji su od zamorenog materijala i oni ce propasti. U svakom slucaju, dva lista uvek propadnu, jedino zavisi od perioda koliko dugo ce proci, resenje je 3 ili 4 lista kao sto se ugradjivalo na stare Z101 i Poly modele.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61578
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga Empty Re: Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga

Počalji od Garonja Pet 26 Okt 2012, 11:22

planirao sam i amortizere da menjam,pa me onda zanima sta mi preporucujes gibanj sa 3 ili 4 lista?
a od par majstora sam cuo da gibnjevi sa vise listova KIDAJU gredu,sad koliko je to tacno i sta bi bilo po tebi naj bolje da uradim sa zadnjim krajem auta? neki detaljniji opis,amortizeri,gibanj,mozda neko ojacanje za gredu...? Very Happy
Garonja
Garonja
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 27
Godina : 31
Lokacija : Backa Palanka
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga Empty Re: Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga

Počalji od YUgisa Pet 26 Okt 2012, 13:01

https://zafc.forumsr.com/t246-ojacanje-karoserije

Imas pri kraju stranice kako da ojacas gredu. Pa ja usustini uvek preporucujem sa 4 lista jer bolje podnosi opterecenje od gibnja sa tri lista, bolje su performanse a udobnost je jednaka. Jedino sto kad stavis gibanj sa vise listova, mora da se "pegla" jer ce u suprotnom auto biti jako visok pozadi sto ce dovesti do losih performansi i lakog zanosenja zadnjice. Sto se tice amortizera, ne znam sta da ti predlozim... Vecina preporucuje Sachs i Monroe a ja nisam bas nesto odusevljen njihovim funkcionisanjem a nisu ni bas konstantni po kvalitetu a neke druge proizvodjace i nemas, ostali su neke kopije i kinezi...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61578
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga Empty Re: Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga

Počalji od Garonja Pet 26 Okt 2012, 13:21

pa pretpostavio sam da ce biti jako visok,ali ne znam kako se radi peglanje i da li to mogu obicni majstori da urade tj neki automehanicari...i ako se to radi vec,na koju visinu ili dimenzije se pegla gibanj...?
onaj link za ojacanje grede sam vec bio pogledao,hteo bih to da uradim ali ne znam ni tu koje dimenzije trebaju i na koji nacin se radi...kad je auto na zemlji ili kada se digne na dizalicu,koju meru da uzmem....?
vidim da si ti to radio pa kontam da vec od prilike znas kako to ide.....? Very Happy

za amortizere cu jos videti jer ako i nije neka velika razlika u kvalitetu,onda je skoro svejedno koje cu da uzmem...hvala za predlog...
Garonja
Garonja
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 27
Godina : 31
Lokacija : Backa Palanka
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga Empty Re: Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga

Počalji od YUgisa Pet 26 Okt 2012, 15:05

To pitas one sto voze kamione ko im radi Wink To se radi kod kovaca i pozeljno je da se radi na hladno peglanje... Wink To najbolje stavis na auto, malo ga provozas da slegne i onda izmeris koliko je od centra tocka do ivice ruba... I onda koliko hoces da to bude manje toliko treba spustiti sredinu gibnja tj ispeglati...

Radim i ja peglanje gibnja za 1500din... Ili ako hoces da ti ja dam gibanj, to je 3100din za cetiri lista, 2700din za tri lista, ispeglani na meru. A posto vidim da si iz BP, ja dolazim jednom mesecno tamo pa imas resen prevoz...

Ojacanje ti je svejedno da li je dignuto ili nije, ne bi smela greda da se toliko deformise Wink A pravis je tako sto odmeris rastojanje ta dva "sarafa" na koji se kace... Ili napravis takvu ko moju sa mogucnosti stelovanja... Ili sacekas par nedelja, trebam ja da pocnem da ih pravim...

Sachs i Monro je neki izbor, funkcionisu kako tako. Ostali proizvodjaci funkcionisu ko neispravni amortizeri...

Zato ja pravim ovakvo nesto ljudima koji traze nesto vise od performansi Wink
Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga Slika1070
Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga Slika1071

Bilstein gasni amortizeri sa tvrdjim oprugama i gibnjem sa 4 lista Wink

Imas vise o tome na:
http://boyracermotorsport.forumotion.com/

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61578
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga Empty Re: Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga

Počalji od Garonja Pet 26 Okt 2012, 17:07

e pa to i nije lose....samo napisi mi kad dolazis koji datum,pa cu da vidim jer potrebno mi je to a i nekom skripcu sam ali ne velikom.... Very Happy
taj sa 4 lista bih uzimao i pravio bih sam "sipku" za ojacavanje grede....a taj set amortizera sto si stavio slike,koliko bi oni izasli da uzimam i prednje i zadnje..? Very Happy
jer meni je najveci problem sto nemam prosirene rubove a imam felne od 6j...pa mi stalno cese sa 2 coveka u autu cim naidjem na manju rupicu ili bregic..... Very Happy
Garonja
Garonja
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 27
Godina : 31
Lokacija : Backa Palanka
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga Empty Re: Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga

Počalji od YUgisa Pet 26 Okt 2012, 18:47

Pa ja dolazim kad mi naruce robu, najverovatnije za 2 do 3 nedelje.

Komplet 4 amortizera sa oprugama i soljama koji je prikazan na poslednjoj slici je 25.700din. Ali je vazno napomenuti da kada stradaju ovi amortizeri, menja se samo ulozak koji se nalazi u njima i trenutna cena za takva 4 uloska je 14.000din. A za te pare tesko mozes naci 4 radovna gasna amortizera za Yuga a i to ce biti samo obicni i pitanje je kako ce se ponasati na spustenom autu. A inace ti amortizeri spustaju auto na visinu od oko 31cm od centra tocka do ruba. I gibanj mora isto da se uskladi na tu visinu pozadi Wink

U svakom slucaju, ako se odlucis za mene, period izrade amortizera je oko 2 do 4 nedelje a za gibanj mi treba par dana... Ili mozes kupiti ti sebi gibanj pa ako hoces da ga ispeglas, posaljes mi kurirskom sluzbom i ja ti donesem ispeglan nazad i slicne kombinacije Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61578
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga Empty Re: Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga

Počalji od Garonja Pet 26 Okt 2012, 19:50

amortizeri mi se jako svidjaju ali trenutno neam kesa da ih uzmem,tako da ce to ostati za neku drugu priliku...a gibanj bih trebao sto ranije uzeti,samo mi reci ona cena od 3100 za gibanj sa cetri lista to je samo gibanj bez peglanja ili sa peglanjem...? Very Happy
i ako ti peglas gibanj ti mozes naspram svog auta odrediti visinu i to ce da pase na moj auto????
takodje i onu "sipku" za ojacanje grede,da li mozes takodje naspram svog auta da odradis i da pase na moj....? Very Happy
Garonja
Garonja
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 27
Godina : 31
Lokacija : Backa Palanka
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga Empty Re: Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga

Počalji od YUgisa Pet 26 Okt 2012, 20:14

U 3100din je uracunato peglanje na meru. Znaci kazes mi koliko hoces da bude od ruba do centra tocka (ja preporucujem 31cm ukoliko se razmisljas da uzmes i set amortizera kada budes u finansijskoj mogucnosti) i kazes mi da li imas flasu za plin (koliko je teska ili barem koliko je litara) i da li imas kutiju za vufer i koliko je kg da bih ja znao koliko opterecenje mogu ocekivati naspram cega cu ja da odredim koliko gibanj treba da se ispegla.

Ojacanje koje cu ja da izradjujem ima mogucnost stelovanja duzine, pa ti uvek mozes da nastelujes potrebnu duzinu, to je vrlo bitno kada radis reglazu trapa... Jedino trebas da vidis da li od auspuha moze da prodje takva sipka... Wink

Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga 29042011063

Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga 29042011059

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61578
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga Empty Re: Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga

Počalji od Garonja Sub 27 Okt 2012, 00:36

pa trebao bih da uzmem taj gibanj sa 4 lista i tu sipku za gredu...ali tamo za nekih 15-ak dana jer iskreno oduzeta mi je dozvola i moram da platim 15-ak do 20 hiljada kaznu,pa mi je to problem..... Laughing
ja bi tebi pustio na volju da ti odradis visinu gibnja tj visinu na kojoj ce biti auto....inace imam samo woofer u gepeku 250 W sa integrisanim pojacalom,ima mozda nekih 5-7 KG ...i koliko bi me ta "sipka" izasla tj cena,naravno ona sto moze da se steluje.....? Cool
Garonja
Garonja
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 27
Godina : 31
Lokacija : Backa Palanka
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga Empty Re: Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga

Počalji od YUgisa Sub 27 Okt 2012, 09:20

Pa ja dolazim 99% 12og sledeceg meseca, to ti je bas 15 dana Wink Za sipku cu ti javiti ovih dana kada vidim i ja cene materijala...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61578
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga Empty Re: Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga

Počalji od Garonja Sub 27 Okt 2012, 13:09

ajde onda kad budes sve znao i cene i datume ti mi javi pa se mi lepo dogovorimo sve....jer moram sve znati da li dolazis tacno 12-og ili 13-og,zbog posla da mogu slobodan dan uzeti... :rostilj:
ili mozes i da mi posaljes svoj broj na mail milansolic@hotmail.com Very Happy

EDIT: samo da dodam,merio sam visinu od centra tocka do rubova iznosi 31 cm na oba zadnja,a na prednjim 36 cm...
mnogo za prednje i njih cu morati da sredjujem.... Very Happy
Garonja
Garonja
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 27
Godina : 31
Lokacija : Backa Palanka
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga Empty Re: Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga

Počalji od YUgisa Sub 27 Okt 2012, 15:48

Pa ja ne znam kad ti radis, ali ja sam od 12h pa do 20h tamo sigurno... Wink Onaj gore set amortizera, opruga i gibanj su pravljeni bas za tu visinu da bude i napred i nazad ~31cm Wink


A imam i ovakav:
Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga 31400323



To je za oko 28.5cm Wink

A ono ojacanje ce biti oko 1500din mada cu ti javiti tacnu cenu jos od nedelje Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61578
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga Empty Re: Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga

Počalji od Garonja Ned 28 Okt 2012, 01:24

Za sad nikakav set amortizera necu uzimati,ta cu ostaviti za sl godinu,za sada cu samo skratiti opruge za dva kruga i to ce biti dovoljno za prvu ruku...Gibanj cu 100 % uzimati a sipku za ojacanje grede cu 90% da uzmem,takodje cu ti javiti za par dana jer imam dodatnih radova na autu.....
Ako kojm slucajem ne budem mogao ja doci da preuzmem doci ce neko od prijatelja i uzeti umesto mene i platiti na licu medsta,ali cu se potruditi da ja dodjem....
Laughing Laughing Inace koje sam kurate srece,udari mi grom u modem,tako da sad ni internet neam Laughing ....
Naravno ako mozes pos mi tvoj br na mail milansolic@hotmail.com pa cu te ja kontaktirati...
Garonja
Garonja
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 27
Godina : 31
Lokacija : Backa Palanka
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga Empty Re: Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga

Počalji od YUgisa Ned 28 Okt 2012, 09:33

Odseces dva kruga i zavrsis ovako Very Happy
http://boyracermotorsport.forumotion.com/t71-losi-primeri-zasto-posetiti-bmr

Evo kako se odredjuje koliko mozes da spustis Wink
https://zafc.forumsr.com/t2267-odredjivanje-limita-spustanja-prednjice-uz-zadrzavanje-adekvatnog-funkcionisanja-trapa-yugo-florida-z101

Moj broj imas tu Wink
https://zafc.forumsr.com/t332-pomoc-na-putu-odnosno-prijatelja

Ali ces me pre dobiti preko foruma nego na telefon Very Happy Jer ako sam na forumu onda sam i pri telefonu. A kad radim, onda se nejavljam... Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61578
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga Empty Re: Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga

Počalji od Garonja Uto 30 Okt 2012, 01:02

Kao prvo,POPRAVLJEN NET.... Cheers
kao drugo,ti kad budes dolazio u bp ponesi i gibanj i sipku za gredu....samo mi javi koliko ce ona kostati da znam zbog kesa da ponesem.....
kao trece,ili nisam dobro skontao ili je nemoguce da samo STOS GUMA odredjuje visinu amortizera i ako se ona skrati da ce biti na prednjem kraju nizi....
kao cetvrto,da li ti izradjujes samo OPRUGE za amortizere i da li radis skracivanje ako hocu recimo i cena koja je priblizna ako radis ili prodajes gotove skracene opruge.....?
kao peto,znam da pomalo dosadjujem ali sta cu kad nisam informisan...... Very Happy Very Happy Very Happy
Garonja
Garonja
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 27
Godina : 31
Lokacija : Backa Palanka
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga Empty Re: Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga

Počalji od YUgisa Uto 30 Okt 2012, 08:40

Prvo - Drago mi je Very Happy Laughing

Drugo - ok, bice ovih dana izradjena pa cu ti javiti Wink

Trece - stos guma odredjuje koliko mozes da spustis auto a opruge i gibanj prepravljas da bi spustio auto.

Cetvrto - izradjujem opruge, ne prepravljam fabricke. Krace opruge su 2250din za par ali ih ne mozes ugraditi na fabricke amortizere nego moraju da se preprave fabricki sto je 1000din (mada to vazi samo za spustanje do 70mm) ili mogu da se kupe specijalno izradjeni za to sto pravim i sto imas gore vec slike i cene.

Peto - ko pita, taj ne skita Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61578
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga Empty Re: Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga

Počalji od Garonja Uto 30 Okt 2012, 09:22

heheh.... Very Happy
a sta bi se trebalo prepravljati na amortizerima ako bih od tebe uzeo te opruge....?
mislim dugo mi je vremena da ja tebi skinem i posaljem amortizere da ih ti prepravis,jer matorom treba auto skoro svaki dan.... Unsure
Garonja
Garonja
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 27
Godina : 31
Lokacija : Backa Palanka
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga Empty Re: Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga

Počalji od YUgisa Uto 30 Okt 2012, 09:40

Treba osovina da se skrati od 20 do 60mm u zavisnosti od proizvodjaca amortizera i da se prepolovi stos guma.

Usustini mozes i sam da je skratis, objasnjeno je tu kako:
https://zafc.forumsr.com/t1696-skracivanje-osovine-amortizera-za-4cm-bez-rastavljanja-amortizera

Samo sto ako meni posaljes amortizere, ja ih proverim da li su uopste ispravni i ako nisu onda ih necu ni prepravljati. A ja bih dolazio u ponedeljak najverovatnije, tako da usustini posaljes mi pred vikend a dobijes posle vikenda Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61578
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga Empty Re: Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga

Počalji od Garonja Uto 30 Okt 2012, 10:17

ne mogu sad nikako da ih saljem,drugi put tj sledeci mesec kad budes dolazio onda cemo to..... Very Happy
znaci 12-og dolazis,a gde ti tacno budes u bp da znam gde da te nadjem....? Very Happy
Garonja
Garonja
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 27
Godina : 31
Lokacija : Backa Palanka
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga Empty Re: Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga

Počalji od YUgisa Uto 30 Okt 2012, 10:21

Pa dobro, samo sto od vremena zavisi kad ja radim, kad padnu temperature ispod nule, onda ne radim sto usustini znaci decembar/januar ne radim 99% Wink

Na cosku Vojvode Zivoina Misica i Sumske ulice Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61578
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga Empty Re: Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga

Počalji od YUgisa Sre 31 Okt 2012, 14:10

To ojacanje za gredu ce biti 1000din, plus 3100din, ukupno 4100din Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61578
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga Empty Re: Problem sa gibnjem ili amortizerima...? Spusten zadnji kraj Yuga

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu