Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb.

+27
slobokv88
ZAC
dimmu
Kum Ruzvelt
Zuty
radovan018
mmarkoo
junior45
Predrag B.
Crazy128
Mitke
castiel-87
Louisss
darko-san
imocnic318
Neca_Delija
valsorimkaran
darko.su84
CyberianIce
Miljan
bavaria
Vlado
zeleni macak
Petar
Bohoc
YUgisa
djolee cervello
31 posters

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb. Empty Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb.

Počalji od djolee cervello Sre 12 Maj 2010, 20:07

ljudi koliko moze da kosta prebacivanje gasa(plina) sa jednogrlog karb na dvogrli i sta je potrebno?

Prebaceno iz NST foruma. YUgisa
djolee cervello
djolee cervello
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 677
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 22.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb. Empty Re: Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb.

Počalji od YUgisa Sre 12 Maj 2010, 20:21

Pa obicno ugradjuju mesac na dvogli karb ili eventualno buse ga mada ovo retko kad sam video... usutini nije mnogo skupo Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61769
Godina : 35
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb. Empty Re: Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb.

Počalji od Bohoc Čet 13 Maj 2010, 10:32

nekosta puno tj dovezes auto sa vec sredjenim karbom i namesti ti dva creva za dva grla umesto jednog i to je to Wink nista specijalno mozda ga ubuse zavis gde ga nosis Wink
nebi trebalo da je vise od 50 ojra Smile
Bohoc
Bohoc
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1877
Datum upisa : 30.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb. Empty Re: Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb.

Počalji od YUgisa Čet 13 Maj 2010, 13:06

Sta 50 evra? Pa treba jedno 20-30 cm creva i jedna Y racva i dizne ili mesac... ako nabavis racvu i mesac ja cu ti montirati za dzabe Very Happy Mogao bih i dizne, ali ne mogu garantovati da li bih znao tacno gde treba ubusiti diznu (morao bih da pogledam karb prvo)... Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61769
Godina : 35
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb. Empty Re: Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb.

Počalji od Petar Čet 13 Maj 2010, 13:14

50evra za taj zahvat me poprilično obeshrabruje.

Petar
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2438
Godina : 42
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

http://www.sever.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb. Empty Re: Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb.

Počalji od YUgisa Čet 13 Maj 2010, 13:20

Ma 50e je previse za to... Pa to je cisto dranje koze sa ledja ako je toliko...

Inace, Petre, racunaj na to da sam ti nabavio jednogrli karb sa vecim difuzorom Wink Tako da ti pase sve, samo karb treba promeniti... Tj ako budes hteo mozes da kupiti od Pedje kad bude prodavao Wink Taj karb ti je dobar, taman malo vise snage a nece puno vise trositi Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61769
Godina : 35
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb. Empty Re: Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb.

Počalji od zeleni macak Čet 13 Maj 2010, 14:01

djolee cervello ::ljudi koliko moze da kosta prebacivanje gasa(plina) sa jednogrlog karb na dvogrli i sta je potrebno?


Lepo odes u euro gas tamo kod pionira (ili na neko slicno mesto) i kupis mesac ali moras znati tacno koji tj odneses karburator i probas na licu mesta da li odgovara posto ih ima za raznorazne dvogrle karburatore i kupis crevo sa racvom ali pazi da bude sa jednim srafom za stelovanje jer je lakse nastelovati i to je to .Sto kaze yugisa moze bilo ko namontirati i posle fino podesiti jer nije komplikovano i ne moras bez veze placati majstore .Za cene moras videti tamo gde to prodaju ali znam kad sam ja radio to nije bilo vise od 15 eura sve to .
zeleni macak
zeleni macak
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1994
Lokacija : Backa Topola
Datum upisa : 08.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb. Empty Re: Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb.

Počalji od YUgisa Čet 13 Maj 2010, 14:18

Inace ljudi, dajte za ovakva pitanja uvek imate forum i tu mozete pitati... Mislim ipak imamo i temu za plin... Sto se bojite da otvorite temu novu... Ovo cu sutra da prebacim tamo u sobu za plin...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61769
Godina : 35
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb. Empty Re: Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb.

Počalji od Petar Čet 13 Maj 2010, 15:43

E, tako YUgisa.

Petar
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2438
Godina : 42
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

http://www.sever.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb. Empty Re: Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb.

Počalji od djolee cervello Čet 13 Maj 2010, 22:09

2480din mesac,t razvodnik 290din,crveo negde oko 300din,ruke i stelovanje 1000din!!!!!!ALO pa ja vec imam ugradjen gas!nakarikali su mi kao da treba ponovo sve da ugradim!
djolee cervello
djolee cervello
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 677
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 22.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb. Empty Re: Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb.

Počalji od Vlado Pet 14 Maj 2010, 10:49

Autogas servis Milankovic kod auto pijace,proveri kod njega cena ali nije skup
Vlado
Vlado
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 155
Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb. Empty Re: Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb.

Počalji od bavaria Pet 14 Maj 2010, 22:09

ni slucajno euro gas,kao sto vlado kaze milankovic je kralj za auto gas,a zahvat nece biti skuplji od 2000din,mesac je 1000 koliko znam posto niko nece hteti da ti bushi karb,imash malo creva y racvu i stelovanje i to ti je to,otidji do njega slobodno covek zna posao!!!!!
bavaria
bavaria
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 408
Godina : 39
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 07.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb. Empty Re: Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb.

Počalji od Miljan Pet 14 Maj 2010, 22:19

YUgisa ::Inace, Petre, racunaj na to da sam ti nabavio jednogrli karb sa vecim difuzorom Wink Tako da ti pase sve, samo karb treba promeniti... Tj ako budes hteo mozes da kupiti od Pedje kad bude prodavao Wink Taj karb ti je dobar, taman malo vise snage a nece puno vise trositi Wink

Jel to ovaj sto je kod mene ? Laughing
Aaaaa, pa ne dam ja to, nece taj karb videti plin posle mog sredjivanja. Thumb Down Rolling Rolling Rolling

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb. Empty Re: Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb.

Počalji od YUgisa Pet 14 Maj 2010, 22:22

Ne znam ja nista, meni rece Pedja da ce da proda taj karb kada promeni motor Very Happy Tako da se to vi dogovorite Very Happy

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61769
Godina : 35
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb. Empty Re: Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb.

Počalji od djolee cervello Sre 19 Maj 2010, 21:40

stigao je karb e sad sutra cu da okacim slike.U dilemi sam jer neznam kako da uradim da stavljam mesac ili da busim karb!
djolee cervello
djolee cervello
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 677
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 22.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb. Empty Re: Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb.

Počalji od bavaria Sre 19 Maj 2010, 21:51

stavljaj mesac mnogo bolja varijanta,em sto ce manje da trosi,em sto ce bolje da radi,ako busis postoji velika verovatnoca da ga sje.......,moj je busen,nisam ja to radio ne znam ko je vec sam ga takvog uzeo,ali gde god sam bio svi su mi rekli dabi mnogo lepse radio motor a i manje bi trosio da stavim mesac.....
bavaria
bavaria
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 408
Godina : 39
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 07.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb. Empty Re: Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb.

Počalji od djolee cervello Čet 20 Maj 2010, 13:56

kolika ti je potrosnja sa dvogrlim?
djolee cervello
djolee cervello
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 677
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 22.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb. Empty Re: Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb.

Počalji od Bohoc Čet 20 Maj 2010, 16:01

meni je potrosnja sa dvogrlim oko 8-9 litara mozda do 10 po gradu a ima mesac koliko znam Wink
Bohoc
Bohoc
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1877
Datum upisa : 30.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb. Empty Re: Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb.

Počalji od bavaria Pet 21 Maj 2010, 20:23

meni potrosnja skocila u zadnje vreme ali dok je motor bio ok,max 10 litara po gradu sa mesacem ce trositi mozda litru manje ali nece blokirati na vecim obratajima nego ce fino raditi motor,na gas ja ne mogu preko 4000rpm zato sto nemam mesac dok oni koji imaju mogu vise,jednostavno ne mozes namestiti motor da ti radi i na malim i na velikim obrtajima ako busis karb......
bavaria
bavaria
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 408
Godina : 39
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 07.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb. Empty Re: Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb.

Počalji od Petar Uto 28 Sep 2010, 11:54

Da li preporučujete Milankovića i za sekvent? Nameravam da ga ugradim u Vectru.

Petar
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2438
Godina : 42
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

http://www.sever.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb. Empty Re: Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb.

Počalji od zeleni macak Uto 28 Sep 2010, 13:59

Ja ti preporucujem servis dora u novom sadu http://www.autogas.rs/ jer sam i ja tamo ugradio u corsu i posle 12000 km sve odlicno funkcionise .
zeleni macak
zeleni macak
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1994
Lokacija : Backa Topola
Datum upisa : 08.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb. Empty Re: Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb.

Počalji od Petar Uto 28 Sep 2010, 15:21

Pa to malo teže. Meni treba neko u SU da nije previše skup za sekvent. Na žalost, nemam ni toliko vremena za NS i ugradnju...

Petar
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2438
Godina : 42
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

http://www.sever.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb. Empty Re: Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb.

Počalji od bavaria Uto 28 Sep 2010, 16:24

ma milankovic je mama za sve vrste gasa,slobodno otidji do njega i neces se pokajati......
bavaria
bavaria
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 408
Godina : 39
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 07.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb. Empty Re: Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb.

Počalji od CyberianIce Uto 28 Sep 2010, 18:02

zeleni macak ::Ja ti preporucujem servis dora u novom sadu http://www.autogas.rs/ jer sam i ja tamo ugradio u corsu i posle 12000 km sve odlicno funkcionise .

Ja ga vise ne preporucujem. Imao sam cast da ga upoznam licno i razocarao sam se njegovim temperamentom, moze biti dobar majstor koliko god hoce, ali kad nije covek ona ga j**i.
CyberianIce
CyberianIce
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 433
Godina : 39
Lokacija : Apatin
Datum upisa : 05.08.2010

http://www.hackthissite.org/user/view/CyberianIce

Nazad na vrh Ići dole

Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb. Empty Re: Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb.

Počalji od zeleni macak Uto 28 Sep 2010, 19:20

CyberianIce ja sam napisao da sve dobro funkcionise sto se tice ugradnje i funkcionisanje gasnog uredjaja ,ostalo me ne interesuje ,obicno ti sto su dobri govornici i slicno ugrade sve naopako jer ti tim recima odvlace paznju sa drugih mnogo bitnijih stvari .

Petre na tebi je odluka samo nemoj kao mnogi da posle kukas jer nije uvek jeftinije najbolje resenje .Ipak je to sekvent a ne ono sto smo imali u juga sto svaki malo bolje priuceni majstor moze ubaciti u auto .Nemoj zaboraviti da u vektri imas i kompjuter tj da sad imas malo slozeniji auto .No ako bavaria stoji iza svoje izjave onda slobodno otidji do tog majstora jer samo licno iskustvo nekih od nas te moze uputiti kod dobrog majstora .
zeleni macak
zeleni macak
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1994
Lokacija : Backa Topola
Datum upisa : 08.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb. Empty Re: Prebacivanje plina sa jednogrlog na dvogrli karb.

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu