Pomoc oko zadnjih celjusti od Fiat Una

+5
Zuty
ristivoje
junior45
Milos
Crazy128
9 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Pomoc oko zadnjih celjusti od Fiat Una - Page 2 Empty Re: Pomoc oko zadnjih celjusti od Fiat Una

Počalji od slobokv88 Pon 08 Avg 2016, 17:43

Na jednoj masini je woodwop 5 a na drugoj woodwop 6.
Ti programi za crtsnje su integrisani u masine i ne mogu se menjati,ali se
kao sto sam rekao moze ucitati i nc kod odradjen u nekom cam programu ili auto cad.S tim ako se radi u auto cad programu onda dobijes samo obris,tj putanju alata a onda moras da odredis sa koje strane alat prilazi,radi i napusta komad koji se obradjuje,dubinu obrade razmak itd. Kada se radi u cam programu onda se sve moze odjednom podesiti i samo pustis masinu da odradi po nc kodu.
slobokv88
slobokv88
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 646
Godina : 35
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 06.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc oko zadnjih celjusti od Fiat Una - Page 2 Empty Re: Pomoc oko zadnjih celjusti od Fiat Una

Počalji od jollyjumper Pon 08 Avg 2016, 20:15

ThumsUp

jollyjumper
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1107
Lokacija : Le
Datum upisa : 10.03.2015

http://www.serbiancarfans.x10.mx

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc oko zadnjih celjusti od Fiat Una - Page 2 Empty Re: Pomoc oko zadnjih celjusti od Fiat Una

Počalji od Crazy128 Pet 26 Avg 2016, 21:24

Evo mene opet, problemi sa *ebenim celjustima se samo nagomilavaju. Ispizdecu od njih. Evo ovako. Napravio sam adaptere, sklopio sve i ustanovio da cure. Na mali O ringovi na mehanizmima rucne kocnice. Rastavim celjusti u delove, jos jedan belaj. Prvo, na celjustima pise broj 31:

Pomoc oko zadnjih celjusti od Fiat Una - Page 2 50oawj

To bi po nekoj logici trebalo da bude precnik klipa, ali masala:

Pomoc oko zadnjih celjusti od Fiat Una - Page 2 S3cxv4

34mm precnik klipa. Preko clana Yugise sam narucio gumice, nadam se da ce odgovaraju. I jos jedan problem:

Pomoc oko zadnjih celjusti od Fiat Una - Page 2 9srok2

Ne vidi se najbolje na slikama, ali rupe kroz koje prolazi potisni mehanizam rucne su malo razjele. Iscoljavile se. Neki sivonja vozio je vozio bukvalno na metalu jer nije bilo mesa na plocicama i tako urnisao celjust tj mehanizam za rucnu i treba mi savet u vezi toga. Kontam nesto u glavi, da odnesem strugaru da razbusi taj deo, i utisne biksne po meri, i tako vrati na standard promer, da se nebi unistile gumice i da celjusti vise ne cure. Dali je to pametno? Svaka pomoc dobrodosla.
Crazy128
Crazy128
SOHC 1290ccm EFI 67ks

Broj poruka : 2816
Godina : 33
Lokacija : Lebane
Datum upisa : 10.12.2012

https://www.facebook.com/LeWolf90

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc oko zadnjih celjusti od Fiat Una - Page 2 Empty Re: Pomoc oko zadnjih celjusti od Fiat Una

Počalji od YUgisa Pet 26 Avg 2016, 21:54

Ove gumice koje sam ti ja nabavio su 31mm. Mozda je neko razbusio klesta ili se broj ne odnosi na precnik... Mada ako ti curi samo na O ringu, onda ti barem to ne igra ulogu koji je precnik.

Moze da se razbusi ali samo do o ringa... Istina ja bih pre urezao navoj u uvrnuo buksnu i zalepio je tecnim metalom.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61531
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc oko zadnjih celjusti od Fiat Una - Page 2 Empty Re: Pomoc oko zadnjih celjusti od Fiat Una

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu