Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak)

5 posters

Ići dole

Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak) Empty Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak)

Počalji od ktm+a Uto 30 Apr 2013, 00:39

dali neko zna kako se ispituje direktno ventilator za unutrasnjost vozila i kako dobija napajanje mislim na boje zica . Koliko sam gledao i koliko sam uspeo da provalim ima dve zice plava i crvena koje idu ka el motoru i jos 4 zice koje dolaze sa prekidaca koje se povezuju u donjem delu ventilatora . Ako neko zna da mi objasni kako da ispitam ventilator na direktnu vezu bez prekidaca i koja zica dovodi + i odakle dolazi da bih ispitao glinericom .

ktm+a
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 15
Datum upisa : 12.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak) Empty Re: Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak)

Počalji od ktm+a Pon 27 Maj 2013, 19:06

Molio bih ako neko moze da mi izmeri koja zica je plus kod ventilatora za unutrasnjost vozila . Nalazi se iza osiguraca napred . Koliko sam ukapirao imaju dve zice plava i cvena kod mene koje idu ka rotoru i jos 4 komada koje dolaze sa prekidaca . Donji levi ugao.
Molio bih ako moze da se vidi jel ima stalnog plusa kad neradi .
I kad radi dali ima plusa i dali menja mesto kad se pomera prekidac . dali dobija plus na rotor direktno ili sa prekidaca.

ktm+a
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 15
Datum upisa : 12.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak) Empty Re: Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak)

Počalji od hcore1 Pon 27 Maj 2013, 20:33

Pogledaj lepo,da li imas 3 zice od motora.Jedna bi trebalo da je na masi,a druge dve su ti za brzinu.(ovo sve vazi kod YUGA,osim ako se neko pametniji nije nas'o)

hcore1
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 151
Godina : 36
Lokacija : 17km istocno,selo kod Pozarevca
Datum upisa : 07.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak) Empty Re: Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak)

Počalji od ktm+a Ned 18 Avg 2013, 22:23

ventilator ima 4 zice to i jeste problem . Imam juga i znam kako ispitati na njemu problem mi je florida zato sto ima i na prekidacu mislim oko 6zica .

ktm+a
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 15
Datum upisa : 12.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak) Empty Re: Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak)

Počalji od dimmu Uto 19 Dec 2017, 18:05

Problem sa Floridom IN.
Radi samo cetvrta brzina ventilatora kabine i sve pozicije su ok za usmeravanje vazduha sem one za soferku gde kada se pomeri cuje se 'TUP' i nesto jako malo vazduha izlazi, dok na ostalim pozicijama sve je ok.
Sta bi moglo biti problem i da li za takve ekspedicije mora komplet obloga instrument table dole?
dimmu
dimmu
SOHC 1301ccm EFI 68ks

Broj poruka : 3895
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 29.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak) Empty Re: Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak)

Počalji od Miljan Uto 19 Dec 2017, 20:49

Crkao je reostat ventilatora, zato nemas sporije brzine, a sto se tica klapni, moras da skines i proveris da li sajla ima pun hod

Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak) DSC_2542  Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak) DSC_2543  Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak) DSC_2550

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak) Empty Re: Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak)

Počalji od dimmu Uto 19 Dec 2017, 21:34

Gledao sam bas danas te slike iz tvoje teme ali nadao sam se da ima neki laksi put do resenja tog problema.
Skidanje table izgleda kao poveci posao.
Kako za taj reostat i sajlu, da li se to moze negde kupiti novo ili se mora traziti polovno po oglasima?
dimmu
dimmu
SOHC 1301ccm EFI 68ks

Broj poruka : 3895
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 29.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak) Empty Re: Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak)

Počalji od Miljan Sre 20 Dec 2017, 13:14

Tesko da ima novo, mozda kod kragujevcana, a tabla se lako skida, mozda i lakse nego na jugu.

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak) Empty Re: Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak)

Počalji od dimmu Sre 20 Dec 2017, 16:40

Raspitao sam se danas po oglasima na Kupujem/Prodajem, nasao sam kod jednog coveka i sajlu i reostat samo moram da mu posaljem sliku ili oznake istog jer kaze da ima vise vrsta. Gde tacno stoji reostat i kako izgleda?
Odlicno za tablu, gledao sam sinoc malo slike po oglasima obloga instrument table pa sam video kojih 5 ili 6 srafova je drze pa verujem da ce ici sada lakse kada znam sta trazim.
dimmu
dimmu
SOHC 1301ccm EFI 68ks

Broj poruka : 3895
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 29.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak) Empty Re: Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak)

Počalji od ricpe Sre 20 Dec 2017, 17:38

Otvoris poklopac osiguraca i videces ventilator i pored njega konektor sa 4 zice to je od reostata, reostat drzi jedan srafic.

ricpe
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 441
Datum upisa : 23.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak) Empty Re: Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak)

Počalji od dimmu Sre 20 Dec 2017, 20:06

Cheers ThumsUp
Hvala lepo, po tvom objasnjenju sada vidim i na Miljanovim slikama gde se nalazi.
Krecem onda prvo od reostata pa polako na sajlu.
dimmu
dimmu
SOHC 1301ccm EFI 68ks

Broj poruka : 3895
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 29.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak) Empty Re: Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak)

Počalji od ricpe Sre 20 Dec 2017, 22:49

Nema na cemu Cheers

ricpe
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 441
Datum upisa : 23.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak) Empty Re: Florida Ventilator za unutrasnjost vozila (ne za hladnjak)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu