Prosirivanje Zmaj felni sa 4,5J na 5,5J

+4
Sima21
VPetar
dimmu
slobokv88
8 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Prosirivanje Zmaj felni sa 4,5J na 5,5J - Page 2 Empty Re: Prosirivanje Zmaj felni sa 4,5J na 5,5J

Počalji od ZAC Sre 17 Okt 2018, 23:45

Da, bakarisanje kao podloga, da bi bilo kvalitetno...to obavezno pitaj da li rade... mnogi isfuserisu samo da uzmu pare.
Setite se kako su nekada hromirani branici trajali jako dugo, bez korozije...i po 30 godina...a felna se zapljuskuje vodom i zimi solju...treba da bude uradjeno kako to valja.

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14367
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prosirivanje Zmaj felni sa 4,5J na 5,5J - Page 2 Empty Re: Prosirivanje Zmaj felni sa 4,5J na 5,5J

Počalji od Sultan Čet 18 Okt 2018, 07:50

Slazem se,a posto imam 10 komada felni,mogu polako da 4 kom sredjujem, a 4 kom da vrtim sa zimskim/ letnjim gumama,ionako su sve letnje Tigar,neka izguraju dva leta i ja zadovoljan,posle...u zardinjere prozdrnjere za patuljaste kadifice...a dve su na teretnoj prikolici,tatko mi ih podrpao...
Da se te cetiri Zmajhromovke urade onako solidno,ali ne bih ja to vozio po kisi/snegu/soli...bile bi to letnje felne,a obicne fabricke nekasapljene za zimski set,samo bih i te zimzelene Zmajevke pocistio osmirglao,antirostirao i ofarbao lepo...taman za ratkapne...

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7057
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu