Cimanje,trzanje,stucnje,knedle pri voznji na benzinu!?

5 posters

Ići dole

Cimanje,trzanje,stucnje,knedle pri voznji na benzinu!? Empty Cimanje,trzanje,stucnje,knedle pri voznji na benzinu!?

Počalji od Baggiolinho Ned 07 Avg 2016, 19:23

Pozdrav....
Z101 2006god je u pitanju,nisam sada preko leta vozio na benzin pa rekoh da iznenadim malo auto...sipam,upalim...krene stucanje,kao da radi na 3 klipa pri full povucenom sauhu...u voznji cima,stuca,nikako da se normalizuje...vratim na plin i on prede totalno.Ortak koji se bavi plinom kaze garant karb reo za remont jer je slabo vozeno na benzin,treba remontovati i nastelovati...moze li biti nesto drugo,obzirom da mi je ceo karb radjen pre nekih god dana?Zaista bih ovo skoro da resim,da bi mi auto bio na oba goriva dostupan preko zime,zbog plina pogotovo,da palim na benzin kada je mraz.

Takodje bi da pitam,na koliko vi izvozate auto na benzin?Moracu to da praktikujem preko leta da mi se ne bi ovako nesto desavalo?
Takodje ako neko ima da mi preporuci neki karburator sevis ili coveka koji zna da to lepo ustimuje a pritom da je ok sa cenom,da je u BGDU...
Baggiolinho
Baggiolinho
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 143
Godina : 38
Lokacija : BGD
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Cimanje,trzanje,stucnje,knedle pri voznji na benzinu!? Empty Re: Cimanje,trzanje,stucnje,knedle pri voznji na benzinu!?

Počalji od Milos55 Ned 07 Avg 2016, 20:53

Ovako, karburator servis imaš u Zemunu, zove se „Nikki“, tata mog drugara je tu radio i čini mi se da je cena 35€. A što se tiče vožnje na benzin, moj tata uvek pali auto na benzin (nebitno da li je leto ili zima) i prebacuje ga na plin čim pokazivač temperature uđe u plavo.
Milos55
Milos55
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 626
Godina : 24
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Cimanje,trzanje,stucnje,knedle pri voznji na benzinu!? Empty Re: Cimanje,trzanje,stucnje,knedle pri voznji na benzinu!?

Počalji od junior45 Ned 07 Avg 2016, 21:35

rasusile se menbrane,zapusile se dizne,nije bas zreo za totaless remont all za zamenu menbrana i ciscenje jeste..
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 34886
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cimanje,trzanje,stucnje,knedle pri voznji na benzinu!? Empty Re: Cimanje,trzanje,stucnje,knedle pri voznji na benzinu!?

Počalji od Milos Ned 07 Avg 2016, 21:57

Verovatno prljavstina iz benzina zapusila glavnu diznu, to se drugaru desilo. Rasturili, ocistili i radi ful. Svakako ako planiras da ga vozis cesce na benzin, preporuka za kompletan remont. Ako ne, onda ga rasturi, ocisti pa jbg, zamena filtera goriva i gas.
Milos
Milos
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4104
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 05.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cimanje,trzanje,stucnje,knedle pri voznji na benzinu!? Empty Re: Cimanje,trzanje,stucnje,knedle pri voznji na benzinu!?

Počalji od baki001 Pon 08 Avg 2016, 21:48

Proveri creva za napajanje benzinom, mozda su trula, porozna, pa pumpa vuce fals vazduh. Iz iskustva.
baki001
baki001
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 102
Godina : 48
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cimanje,trzanje,stucnje,knedle pri voznji na benzinu!? Empty Re: Cimanje,trzanje,stucnje,knedle pri voznji na benzinu!?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu