Problem sa floridom 1.3

3 posters

Ići dole

Problem sa floridom 1.3 Empty Problem sa floridom 1.3

Počalji od Nemanja M. Sub 02 Jun 2012, 23:31

Pozdrav, imam par problema sa Floridom 1.3.

- Menjac, Landara u krug kad je u bilo kojoj brzini, Voleo bi kad bi mi rekli kako da sredim da mi bude menjac sve tu blizu, brzine, a za 5 da ne govorim, to je kao na autobusu kad ubacujete u 5.

- Cajger, Nista ne radi, obrmetaj ne radi, a rade samo benzin, i kad je dignuta rucna.

- Zvucnici, Kada pomeram volan u krug suste mi zvucnici, iritira me dok vozim ne mogu muziku da slusam.

- Rikverc svetlo isto ne radi.

Odgovorite mi na sva pitanja, kako da sredim probleme. Veliki pozdrav

Nemanja M.
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 2
Datum upisa : 02.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa floridom 1.3 Empty Re: Problem sa floridom 1.3

Počalji od YUgisa Ned 03 Jun 2012, 09:55

-Menjac ima lufta u sistemu poluga. Treba da vidis na palici i ispod auta gde je luft i da zamenis to.

-Cajger ima negde prekid, pitanje je da li je u instalaciji ili unutar table problem da se nesto odlemilo...

-Sto se tice zvucnika, nemam pojma sta bi to moglo biti, mozda je problem u anteni ako je neka unutrasnja ili masa...

-Mozda je sijalica crkla ili prekidac ili je prekid negde u instalaciji...

Usustini, treba ti elektricar ako se nerazumes u to i eventualno majstor za menjac mada to mozes i sam.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61537
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa floridom 1.3 Empty Re: Problem sa floridom 1.3

Počalji od zyfin Pet 08 Jun 2012, 12:28

Nemanja M. ::- Cajger, Nista ne radi, obrmetaj ne radi, a rade samo benzin, i kad je dignuta rucna.

Meni se dešavalo da mi se resetuje dok pritiskam sirenu (kad se javljam nekom pritisnem dva puta brzo Smile ) i onda mi se resetuje, međutim par puta se desilo da se kazaljke brzinomera i obrtomera zamrznu. Tako zamrznute (ne rade) su ostajale i kad je ključ izvučen iz kontakt brave, pri startovanju i pri vožnji, više dana.

Problem sa zamrzavanjem sam rešio slučajno tako što sam skinuo obe klemne sa akumulatora i ponovo ih vratio.
Probaj, možda pomogne Bye1
zyfin
zyfin
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 17
Lokacija : Vojvodina
Datum upisa : 26.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa floridom 1.3 Empty Re: Problem sa floridom 1.3

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu