Plastika za podesavanje ventilacije i drzanje plejera...

2 posters

Ići dole

Plastika za podesavanje ventilacije i drzanje plejera... Empty Plastika za podesavanje ventilacije i drzanje plejera...

Počalji od ZastavaSRB Pon 09 Apr 2012, 18:14

Nabavio sam novu plastiku i lepo uredno namestio plejer, upaljac doduse tek trebam da montiram ali sada me koci jos jedna situacija...nikako nisam mogao da izvucem one dve plasticne poluge koje su za toplo i hladno, pricvrcene su u unutrasnjosti haube sajlama za otvaranje poklopaca i usmeravanju vazduha...e sada ima li neko ideju ili vec iskustvo sa tim kako da na najlaksi nacin provucem te poluge i lepoprisrafim za ovu novu plastiku...Hvala unapred!
ZastavaSRB
ZastavaSRB
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 32
Godina : 30
Lokacija : Nis, Srbija
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Plastika za podesavanje ventilacije i drzanje plejera... Empty Re: Plastika za podesavanje ventilacije i drzanje plejera...

Počalji od Miljan Pon 09 Apr 2012, 18:23

Te plasticne poluge se vade, unutra na metalnoj poluzi ima jedno ispupcenje koje upadne u rupu na plasticnoj rucici, vuci jako plastican deo pprema sebi u kabini, onda samo odvrnes ona dva krstasta srafa i izvadis nosac komandi iz konzole.

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Plastika za podesavanje ventilacije i drzanje plejera... Empty Re: Plastika za podesavanje ventilacije i drzanje plejera...

Počalji od ZastavaSRB Pon 09 Apr 2012, 20:40

Da to znam, ali meni nije cilj da otvorim grejalicu da je razbucam, vec novu koju sam uzeo da stavim da lepo pase i da se ruckice uklope u nju...a ono nece sajle ih cvrsto drze pa ni makac...
ZastavaSRB
ZastavaSRB
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 32
Godina : 30
Lokacija : Nis, Srbija
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Plastika za podesavanje ventilacije i drzanje plejera... Empty Re: Plastika za podesavanje ventilacije i drzanje plejera...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu