Plastika od migavca i pozicije na prednjem braniku!

4 posters

Ići dole

Plastika od migavca i pozicije na prednjem braniku! Empty Plastika od migavca i pozicije na prednjem braniku!

Počalji od Baggiolinho Čet 06 Avg 2015, 09:56

Pozdrav...

Garant vam se ovo desilo...imam problem sa onim plasticnim delovima na prednjem braniku koji pokrivaju sijalice za migavce i poziciju.Zavrtnji kojim se oni pricvrscuju su plasticni.Neki klinci su se izgleda zaigrali oko mog Keca (dokona deca) i lepo uzela pa mi izlomila obe plastike i ostavili gole sijalice.Nije problem kupiti nove plasticne delove,ali mi je problem sto su navoji ostali popunjeni,tj ostao je deo plasticnog srafa bez glave u njima i sada nove plastike nikako necu mozi da novim zavrtnjima pricvrstim.Kako da resim ovo?
Da uzmem burgiju da probusim?Sta je najpametnije,da bih mogao da nove plastike lepo pritegnem.
Baggiolinho
Baggiolinho
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 143
Godina : 38
Lokacija : BGD
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Plastika od migavca i pozicije na prednjem braniku! Empty Re: Plastika od migavca i pozicije na prednjem braniku!

Počalji od Vladislav Čet 06 Avg 2015, 10:18

Zagrej vrh od spicastih kljesta ako imas, utisni duboko u sraf i jednostavno ga odsrafi, ali gledaj da vrhovi kljesta budu sto tanji, i nemoj da ih pregrejes da se ne bi otopio navoj.
Vladislav
Vladislav
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 178
Godina : 31
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 26.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Plastika od migavca i pozicije na prednjem braniku! Empty Re: Plastika od migavca i pozicije na prednjem braniku!

Počalji od Baggiolinho Čet 06 Avg 2015, 10:26

Zagrejacu manji obican srafciger upaljacem,mozda je bolje tako zbog navoja da se ne bi otopio...a i ovako nemam spicasta klesta Smile.
Hvala na savetu,probacu danas da odradim to.
Baggiolinho
Baggiolinho
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 143
Godina : 38
Lokacija : BGD
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Plastika od migavca i pozicije na prednjem braniku! Empty Re: Plastika od migavca i pozicije na prednjem braniku!

Počalji od Vladislav Čet 06 Avg 2015, 10:30

Ja sam imao neka spicasta kljesta savijena kao pinceta pri vrhu vrlo tanka pa sam njih iskoristio, ali da, mozes i neki srafciger.
Vladislav
Vladislav
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 178
Godina : 31
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 26.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Plastika od migavca i pozicije na prednjem braniku! Empty Re: Plastika od migavca i pozicije na prednjem braniku!

Počalji od Baggiolinho Pet 07 Avg 2015, 08:07

Nisam uspeo nikako,grejao upaljacem srafciger i ni malo da se utisne u plastiku???Jedino brener negde da nadjem pa da zagrejem hahaha
Baggiolinho
Baggiolinho
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 143
Godina : 38
Lokacija : BGD
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Plastika od migavca i pozicije na prednjem braniku! Empty Re: Plastika od migavca i pozicije na prednjem braniku!

Počalji od Sima21 Pet 07 Avg 2015, 12:00

uzmi malu burgiju i izbusi rupicu i kasnije zavrni holsrafom
Sima21
Sima21
SOHC 1290ccm 73ks

Broj poruka : 3028
Godina : 39
Lokacija : Sabac, Beograd
Datum upisa : 28.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Plastika od migavca i pozicije na prednjem braniku! Empty Re: Plastika od migavca i pozicije na prednjem braniku!

Počalji od Miljan Pet 07 Avg 2015, 12:39

Uzmi vrh manjih makaza (jedan krak) i njega zabodi i odsrafi.

Ako ne uspes kupi kompletno svetlo mala privreda za 120 din, toliko kostaju bez zajebancije, ali jedino sto vredi od njih su srafovi i prebaci na tvoje metalne srafove koji ga drze za branik, a u koje se srafe plasticni i onda mozes plasticne normalno da zavrnes.

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Plastika od migavca i pozicije na prednjem braniku! Empty Re: Plastika od migavca i pozicije na prednjem braniku!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu