Ugradjivanje radia i muzike u 101

+14
ilija94
Sima21
YUgisa
Nikola NS
Milos
d.stole
tempo gti
AcanskiS
Baggiolinho
Avram '90
Miljan
Mitke
danijeldokic
ratko_82
18 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Ugradjivanje radia i muzike u 101 Empty Ugradjivanje radia i muzike u 101

Počalji od ratko_82 Čet 08 Sep 2011, 13:07

Pozdrav,

Evo nameracio sam se da stavim neki radio u stojadina. Nije u planu nista veliko i opasno, jednostavan tjuner koji bi mogao da cita mp3 i dva zvucnika sa strane, u prednjim vratima, za pocetak.
Sledeci problemi i nedoumice koje me more su:
1. Nedostatak srednje police/konzole u koju bi stavio radio. Gde bi se ona mogla pronaci, i ima li neko iskustva sa ugradjivanjem iste? Kako pasuje? Dobro bi mi dosla i neka slika i neka slika ako vas ne mrzi cimati se oko toga. Gde su uopste planirali ovi iz fabrike da se stavi radio, nije mi jasno?
2. Povezivanje. Postoji li neki prikljucak za radio, izveden fabricki. Kako da mu dovedem napajanje. Deluje mi lose da moram da vucem sa akumulatora direktno zice za to, i kuda? Ili neka varijanta sa kutije osiguraca?
3. Kuda je najbolje provuci zice, vodove za zvucnike u vratima. Kako to prikriti da se ne vidi?

Sve u svemu nisam to radio nikad, pa bi mi svaki savet dobro dosao, pre no sto se upustim u to.

Hvala svima, unapred!
ratko_82
ratko_82
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 38
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 05.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ugradjivanje radia i muzike u 101 Empty Re: Ugradjivanje radia i muzike u 101

Počalji od danijeldokic Čet 08 Sep 2011, 13:48

1.Pa daj ti prvo sliku enterijera svog keca,pošto ima nekoliko vrsti instrument tabli,pa te,shodno tome,mozemo uputiti na to kako izgleda centralna konzola predvidjena za tvoj auto.Pretpostavljam da je kod tebe predvidjena konzola oko menjaca,sa radiom,no mozda i gresim!
2.Što se tiče povezivanja,nije to izmišljanje tople vode,ili sa akumulatora ili od kutije osigurača,tj. od glavnog osigurača sprovedeš +, a - nakačiš negde na šasiju i rešeno,pošto nikakvog priključka ne verujem da imaš,eventualno ako hoćeš,možeš i sam da ubaciš euro džek!
3.Što se tiče sprovođenja žica,iskoristi svoju kreativnost,šalim se,sprovedi ispod table,možeš izbušiti malo stub i ubaciti u vrata,pošto vrata uglavnom imaju rupu za žicu,samo što je u njima gumeni čep kojeg ćeš lako da izbušiš! Od mene toliko,a iskusniji će ti reći više!
danijeldokic
danijeldokic
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 786
Godina : 38
Lokacija : selo Boljetin 19220 Donji Milanovac
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ugradjivanje radia i muzike u 101 Empty Re: Ugradjivanje radia i muzike u 101

Počalji od ratko_82 Čet 08 Sep 2011, 14:13

Hvala ti druze.
Evo slike, doduse nije od mog 101, al je identicna, pa se moze videti o kojoj je vrsti table rec.
http://images2.polovniautomobili.com/user-images/classifieds/143/1432630/3c5e39492741-640x480.jpg

Da li je za to kreativno, ko sto kazes Smile, provlacenje kablova potrebno skidati komandnu tablu ili mogu nekako da se pricvrste i provuku bez toga? Ako si ti radio, kako si to zavrsio?
ratko_82
ratko_82
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 38
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 05.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ugradjivanje radia i muzike u 101 Empty Re: Ugradjivanje radia i muzike u 101

Počalji od Mitke Čet 08 Sep 2011, 15:05

Postavicu ujutru slike jer sada nemam vremena kako sam ja to resio jer imam identicnu tablu i mogu ti da ti dam objasnjenje sta se gde povezuje.
I samo da napomenem, nikakvo slidanje table ti nije potrebno za to, al uostalom videces ujutru sta i kako Cheers
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ugradjivanje radia i muzike u 101 Empty Re: Ugradjivanje radia i muzike u 101

Počalji od danijeldokic Čet 08 Sep 2011, 15:15

Pošto se već javio čovek koji ima slike,objasniće ti on detalje!
A nema potrebe za skidanjem table,već samo polako provučeš žice ispod nje,procenićeš i sam gde je najbolje,samo vodi računa da ne pokidaš neku drugu žicu u instalaciji auta i rešena stvar! Srećno!
danijeldokic
danijeldokic
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 786
Godina : 38
Lokacija : selo Boljetin 19220 Donji Milanovac
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ugradjivanje radia i muzike u 101 Empty Re: Ugradjivanje radia i muzike u 101

Počalji od Mitke Pet 09 Sep 2011, 10:50

E sada da krenemo od pocetka Very Happy

Prvo ne zelim da cujem komentare na moju zaprljanu unutrasnjost inace cu da Cekic Cheers jer sam sa autom 5 dana bio na pecanju, onda sa pecanja na posao i posle toga sam imao udes tako da nisam imao bas neku preteranu volju da ga cistim i sredjujem

E sada salu na stranu, aj da krenemo od konzole
ima par slika iz kojih sam najbolje uspeo da uhvatim kako ona izgleda, i nadam se da ce pomoci,jer nemam sliku kako izgleda kada je skinuta

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/685/dscf1661sb.jpg/

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/585/dscf1662n.jpg/

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/42/dscf1663l.jpg/

Nadam se da ce ti ove slike pomoci da provalis kako konzola izgleda.

E sada da predjemo na struju

Ja sam struju uzimao sa osiguraca i mislim da je jednostavnije i prakticnije resenje od provlacenja zica od akumulatora.

Dakle osigurac sa koga sam uzeo struju sam obelezio crvenom strelicom, inace elektricara sam pitao sa kog osiguraca da vadim i on mi je rekao da je najbolje sa tog

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/849/dscf1665o.jpg/

Skines prvo kleme sa akumulatora po onda ides dalje. Skines kutiju sa osiguracima, drze je dve desetke, zatim izvuces zicu ( jedna samo, e sada nisam siguran da li je sa donje ili gornje strane, jer imas dva spoja na osiguracu, jedan je vise zica, a drugi samo jedna) iscupas tu jednu zicu, klestima odseces buksnu na njoj, spojis na samom kraju zicu koja ce ti biti plus radija to stegnes novom buksnom i dobio si + radija. Masu prepustam tvojoj kreativnosti Cheers

E sada stupa manje vise cisto provlacenje i povezivanje zica.
Na euro dzeku imas zutu i crvenu zicu, na crvenoj pise + 12 v a na zutoj mislim da pise acc, te dve zajedno spojis sa plusom koji si izvukao sa osiguraca,
Onda imas crnu zicu na kojoj pise gnd, tu zicu ces spojiti sa masom koju si uzeo negde sa karoserije ( u principu moze bilo koji sraf iz unutrasnjosti vozila koji je vezan direktno na lim bez zabica, samo iz estetskih razloga biraj neki skriveni)

Jedino sto nisam razumeo da li hoces samo dve zvucnika ili sva cetiri koliko podrzava euro dzek.

Al aj da ne komplikujem previse, na euro dzeku imas, osim ovih koje sam gore naveo jos osam zica one sluze za povezivanje zvucnika mislim da su u pitanju plave, sivkaste, zute i zelene.
Da me ubijes ne znam koja je boja za koji zvucnik ali pise ti sve na njima, a ako se ne snadjes pogledacu tacno kod mene u kolima

Front left
Front right
Rear left
Rear right

Za svaki zvucnik imas po dve zice koje su + i - zvucnika.
Jako je bitno da ne pomesas polaritet prilikom povezivanja, sto znaci zica koju si na zvucniku vezao na + mora doci na euro dzek na plus za taj zvucnik, Ako povezujes samo prednja dva zvucnika vezivaces samo one na kojima pise Front.

Mozda iz price deluje tesko ali veruj da nije, npr ja sam za sva 4 zvucnika izgubio 2 sata , a najvise zbog provlacenja zica.

Ako nesto ne bude jasno ili bude potrebna jos neka pomoc slobodno reci i rado cu da pomognem Cheers

PS. Nadam se da slike rade, jer me da izvinete jebu kao taoca, pa ako ne rade ponovo cu postaviti samo link Very Happy

EDIT:
Evo upravo sam video da mi se nesto opasno desilo sa slikama tako da ce sada da lete napole i bice samo link
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ugradjivanje radia i muzike u 101 Empty Re: Ugradjivanje radia i muzike u 101

Počalji od ratko_82 Pet 09 Sep 2011, 11:49

Hvala puno brate Cheers .
Rade slike i post je bas od pomoci, a nadam se da ce biti i za druge koji planiruju isti poduhvat.
Lepo si objasnio sve, detaljno, puno hvala.
Jedino jos ako mozes da mi kazes gde si nabavio konzolu srednju, posto bez nje nista Smile . Jel u pitanju nesto standardno, sto moze da se nadje u prodavnicama ili je egzotika Smile .
Jako mi se dopada. Je li bilo muke oko njenog ugradjivanja?

PS. Menjao sam juce kompletan auspuh, mala privreda - Vrnjacka Banja. Cuje se prilicno kad mu se da jaci gas, maltene je losiji od starog al sta je tu je. Tako da cu morati da pozurim sa ugradnjom nekih zvucnika i radia Smile Kaze majstor, da sam bar srednji lonac trebao uzeti kilerov, bilo bi sve bolje, al ekonomik varijanta mi je presudila pri kupovini. Sutra i registracija istice Smile
ratko_82
ratko_82
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 38
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 05.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ugradjivanje radia i muzike u 101 Empty Re: Ugradjivanje radia i muzike u 101

Počalji od Mitke Pet 09 Sep 2011, 12:07

Verujem brate da kada pritisne ekonomik varijanta presudjuje, ali polako sve se da srediti nemoj da se uzbudjujes oko toga Cheers

Posto vidim da si iz NS ne znam da li ces tu moci da je nadjes. Ja sam nju trazio mesecima jer sam kod kolege u autu video istu i odusevio se. Medjutim na nju sam naleteo slucajno, ali u toj prodavnici gde sam je kupio ih ima stalno, bilo ih je i pre petnaestak dana kada sam zadnji put bio, a cena je nekih 3000 dinara ne secam se tacno. U principu nije nikakva egzotika jer ih bas dosta ljudi ima. Ako ne uspes da nadjes u ns, a svracas u BG onda je resen problem, posaljes pp tj. javis se nadjemo se, popijemo nesto, odvedem te da uzmes i gotovo, a ako nista vise u krajnjem slucaju mozemo da se dogovorimo pa da ti uzmem i posaljem brzom postom Cheers

A sto se tice ugradnje nikakav problem treba samo lepo nacentrirati probusiti i konzolu i tablu i lepo zategnuti, mislim da se vidi na nekoj od slika kako sam usrafio.Jbg malo ruzno izgleda tako ali nisam nasao nikakav konstruktivan nacin da je ucvrstim a da mogu po potrebi i da je demontiram. Mada u principu se to i ne vidi dok ne primaknes glavu do toga Very Happy
Drago mi je sto sam bio od pomoci, ako bude trebalo jos nesto tu sam!
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ugradjivanje radia i muzike u 101 Empty Re: Ugradjivanje radia i muzike u 101

Počalji od danijeldokic Pet 09 Sep 2011, 12:19

Kiler,kiler,definitivno si trebao uzeti!
A ja bih da ovo detaljno objašnjenje člana "mitke" dodao samo da je po meni bolje da uzmeš od osigurača + pošto ako nešto krene loše sa instalacijom,imaš već tu osigurač koji će prvo da zvizne,a ako ide od aku,onda bi bilo poželjno dodati na žici od aku,na dužini od nekih 10ak cm jedan osigurač čisto iz bezbednosnih razloga!
Ako ćeš izvlačiti od kutije osigurača,stavi žicu na gornju stranu,jer ako ide dole,onda će struje za cd plejer ići van tog osigurača!! Nadam se da si shvatio!
A polica je takva bila na Limundu,a ima je i po otpadima od starih kečeva!
danijeldokic
danijeldokic
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 786
Godina : 38
Lokacija : selo Boljetin 19220 Donji Milanovac
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ugradjivanje radia i muzike u 101 Empty Re: Ugradjivanje radia i muzike u 101

Počalji od ratko_82 Pet 09 Sep 2011, 12:29

Vezano za auspuh, jasno mi je sad Smile , al sta je tu je!
Jasno, na gornji deo od osiguraca (tj posle njega), da struja ide kroz njega.

Mitke, hvala ti na susretljivosti. Prolunjacu malo po Novom Sadu, po prodavnicama i okolnim otpadima, kad uhvatim vremena, pa ako nista ne nadjem, dolazim do tebe u bg Smile . Cheers Pre toga se cujemo jos svakako.

ratko_82
ratko_82
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 38
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 05.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ugradjivanje radia i muzike u 101 Empty Re: Ugradjivanje radia i muzike u 101

Počalji od Mitke Pet 09 Sep 2011, 19:08

Ja napisah da nisam siguran da li je gornja ili donja, al ako bude trebalo skinuci i to pa cu slikati Cheers
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ugradjivanje radia i muzike u 101 Empty Re: Ugradjivanje radia i muzike u 101

Počalji od Miljan Pet 09 Sep 2011, 20:07

Nisi napisao koje ti je godiste auto, ali do kraja 90-tih god imaju fabricki izvedene zice za radio ispod onog poklopca.
Fabricki na taj tip table radio je ugradjivan ovako.

Ugradjivanje radia i muzike u 101 Image Ugradjivanje radia i muzike u 101 Image Ugradjivanje radia i muzike u 101 08a

Ti mozes uraditi kao sto je naveo Mitke

Ugradjivanje radia i muzike u 101 09a Ugradjivanje radia i muzike u 101 Image

sa konzolom od Yuga/101/128 novi tip

Ugradjivanje radia i muzike u 101 Image

i sa konzolom od Floride

Ugradjivanje radia i muzike u 101 Image

Po meni je najbolja kombinacija sa konzolom od Yuga/101/128 novi tip, tako sam ja uradio, deluje najlepse, kao da je fabricki tako, najprakticnije i najmanje smeta, vozio sam sam auto sa svim ovim kombinacijama i ove ostale dosta smetaju pri dodavanju gasa, stalno nogom zakacinjes u konzolu.

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ugradjivanje radia i muzike u 101 Empty Re: Ugradjivanje radia i muzike u 101

Počalji od ratko_82 Sub 10 Sep 2011, 14:29

Pozdrav, svima.
Moj 101 je 2006.
Bio sam danas na cuvenom Najlonu, nisam nasao konzolu nazalost.
Vracajuci se, krenem redom po prodavnicama i nabasam u jednoj na ovu poput Mitkine. Dogovorio sam s prodavcom da mi ostavi pa kad registujem auto sl nedelje da ju pokupim. 2.5k je, iverica tapacirana i zasrafljena. Nije losa, ima i u sivoj varijanti, koja bi mi se slagala sa tablom, verujem.

Sad me je ponukalo samo ovo sto rece Miljan, stvarno moze biti problem sa prostorom, ako smeta puno pri voznji, dzaba sve. Sad Pogotovo iz slika ovih takav utisak mi i odaje. Doduse nisam kurpulentan toliko Smile , al kontam da bi me to bas nerviralo.

Nista, da vas ne opterecujem vise, sad je to samo stvar odabira, a na glavne stvari ste me uputili i skrenuli paznju.
Oticu s autom pa probati na licu mesta da uporedim i steknem utisak vezano za taj prostor, pa cu odluciti.
Hvala svima! Cheers
ratko_82
ratko_82
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 38
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 05.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ugradjivanje radia i muzike u 101 Empty Re: Ugradjivanje radia i muzike u 101

Počalji od Mitke Sub 10 Sep 2011, 15:34

Aj da ja kazem svoje utiske o toj konzoli.

Ja imam 195 cm visine i 110 kg i drzim sediste skroz do kraja povuceno nazad pa ako meni ne smeta 100 % nece ni tebi jer kazes da nisi bas korpulentan, cak sta vise kada si zaglavljen u guzvi ili na duzim putovanjima je korisna jer naslonis lepo nogu na nju i uzivas Cheers . I ja sam imao utisak da ce smetati, medjutim ne smeta ni najmanje, u to sam se uverio kod kolege koji je imao istu, kao sto sam vec naveu u nekom postu pre, a kada sam se uverio onda sam i ja poceo da je trazim. I veruj mi druze bezi od sive kao djavo od krsta jer se strahovito brzo prlja, dva dana i dobar deo pocrni jer takav je neki glup materijal i poprilicno se tesko cisti. E sada mislim da bi ti crna jos bolje legla, jer koliko ja znam ona "posuda" kod menjaca je crna a nju skidas pa ti taman ovo leze umesto nje, jer ako uzmes sivu izgledace ti monotono, bar meni tako izgleda.
No to je samo moje misljenje i drugarski savet iz licnog iskustva. A ti svakako treba da kupis kakva se tebi svidja jer ces je ti svaki dan gledati a ne neko drugi Cheers
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ugradjivanje radia i muzike u 101 Empty Re: Ugradjivanje radia i muzike u 101

Počalji od Avram '90 Sub 10 Sep 2011, 16:39

Uglavnom ovo je najružnije da se samo zašafi radio za tablu!
Ali maksimalno ružno!
treba to lepo u policu uglaviti da legne kako treba i da liči na nešto!
Cheers
Avram '90
Avram '90
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4182
Godina : 33
Lokacija : Bogatić-Šabac
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ugradjivanje radia i muzike u 101 Empty Re: Ugradjivanje radia i muzike u 101

Počalji od Mitke Sub 10 Sep 2011, 18:40

ThumsUp Cheers
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ugradjivanje radia i muzike u 101 Empty Re: Ugradjivanje radia i muzike u 101

Počalji od Avram '90 Sub 10 Sep 2011, 20:39

Mitke knows what I am talking about!
ThumsUp
Cheers
Avram '90
Avram '90
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4182
Godina : 33
Lokacija : Bogatić-Šabac
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ugradjivanje radia i muzike u 101 Empty Re: Ugradjivanje radia i muzike u 101

Počalji od Baggiolinho Čet 30 Okt 2014, 19:38

Moze li neko da ponovo uploaduje slike korisnika Mitke,bas bi mi znacilo na ovo njegovo objasnjenje kako povezati kasetofon u Z101.Ili ako bi neko ponovo u skracenoj verziji uz slike pojasnio taj proces...
Baggiolinho
Baggiolinho
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 143
Godina : 38
Lokacija : BGD
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Ugradjivanje radia i muzike u 101 Empty Pozdrav

Počalji od AcanskiS Sub 31 Jan 2015, 13:45

Pozdrav da li moze negde da se nabavi ova nova konzola ili makar ovo od floride
AcanskiS
AcanskiS
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 4
Godina : 43
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 05.12.2012

http://zastava101sombor.blogspot.com

Nazad na vrh Ići dole

Ugradjivanje radia i muzike u 101 Empty Re: Ugradjivanje radia i muzike u 101

Počalji od tempo gti Sub 31 Jan 2015, 14:41

auto otpad neki probaj
tempo gti
tempo gti
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 155
Datum upisa : 06.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ugradjivanje radia i muzike u 101 Empty Re: Ugradjivanje radia i muzike u 101

Počalji od AcanskiS Sub 31 Jan 2015, 21:51

ok
AcanskiS
AcanskiS
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 4
Godina : 43
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 05.12.2012

http://zastava101sombor.blogspot.com

Nazad na vrh Ići dole

Ugradjivanje radia i muzike u 101 Empty Re: Ugradjivanje radia i muzike u 101

Počalji od d.stole Uto 03 Mar 2015, 16:22

Kad se vec pominje muzika....Moze li savet, sta kupiti od radia i dva zvucnika? Posto me smara vise da palim telefon zbog muzike, pa rekoh i ja da ugradim neki hi-fi u crvenu munju. Very Happy Znaci, da nije nesto preskupo, ali da je best buy u toj klasi. Model Skala 2006.

d.stole
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 612
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 23.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ugradjivanje radia i muzike u 101 Empty Re: Ugradjivanje radia i muzike u 101

Počalji od Milos Uto 03 Mar 2015, 16:31

Pa zavisi zelis da ima od funkcija, USB, aux izlaz, bluetooth i ostalo. Ima kineskih radija dosta, oko 30e je cena, mozda cak i manja ali nisam siguran. Kakva cena, takav i kvalitet. Kod nekih se plocica ne skida, neki rade pola godine pa crknu i slicno.
Ako se odlucis za neku poznatiju marku, moja preporuka Pioneer. Prva ili druga serija vrse posao bez problema, nisu nesto preterano skupi a traju. Cene se krecu od 60-ak eura novi.
Naravno uvek imas opciju da odes na buvljak na Novom Beogradu ili subotom na bubanj potok pijacu, tamo ces naci tonu polovnih radio uredja po pristupacnim cenama.
Sto se zvucnika tice, imam iskustva sa Kenwood-om i Pioneer-om, bez problema sve sljaka vec par godina. U prednja vrata idu 13-tice ako se dobro secam, ispravice me neko ako gresim.
Milos
Milos
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4104
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 05.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ugradjivanje radia i muzike u 101 Empty Re: Ugradjivanje radia i muzike u 101

Počalji od Nikola NS Uto 03 Mar 2015, 17:16

Sto se tice zvucnika,kod mene su Kenwood i odlicno rade Smile
Nikola NS
Nikola NS
SOHC 1116ccm 61ks

Broj poruka : 1321
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 26.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ugradjivanje radia i muzike u 101 Empty Re: Ugradjivanje radia i muzike u 101

Počalji od Baggiolinho Uto 21 Jul 2015, 13:01

Ljudi mala pomoć...
Zanima me kako ste rešili razvlačenje instalacija za zvučnike u prednjim vratima...video sam da na prednjim vratima ima rupa zapušena gumom i da kroz nju se može provući,ali nigde ne vidim rupu u samoj kabini da bih mogao da provucem do vrata?Mora li se samo bušiti i gde?Kako ste vi to uradili?
Baggiolinho
Baggiolinho
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 143
Godina : 38
Lokacija : BGD
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Ugradjivanje radia i muzike u 101 Empty Re: Ugradjivanje radia i muzike u 101

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu