Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)?

+13
YUgisa
Mitke
Avram '90
zvonkoman
djzecky
USKE
valsorimkaran
Miljan
Petar
Yugo cabrio
Danijel
Darkman
Pedja
17 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)? - Page 2 Empty Re: Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)?

Počalji od djzecky Čet 11 Nov 2010, 14:55

@Petar
Ima li neki poseban razlog zbog cega hoces da ubacujes i prepravljas bas 2.1 ili 5.1 kucni sistem da radi u kolima?


Poslednji izmenio djzecky dana Čet 11 Nov 2010, 15:09, izmenjeno ukupno 1 puta
djzecky
djzecky
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1098
Godina : 40
Lokacija : Backa Topola
Datum upisa : 13.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)? - Page 2 Empty Re: Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)?

Počalji od Petar Čet 11 Nov 2010, 15:08

Druže, ta je priča gotova... Ode jugo, ode i ta ideja Bye2

Petar
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2438
Godina : 41
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

http://www.sever.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)? - Page 2 Empty Re: Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)?

Počalji od djzecky Čet 11 Nov 2010, 15:11

Hahaha koji sam ja konj!!!! Ladno nisam pogledao datum tvog posta,jos mi nesto cudno,znam da Vektra ima fino fabricko ozvucenje.... aj brisite ove moje postove,da se ne sramotim Laughing
djzecky
djzecky
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1098
Godina : 40
Lokacija : Backa Topola
Datum upisa : 13.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)? - Page 2 Empty Re: Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)?

Počalji od Petar Čet 11 Nov 2010, 15:13

Ako hoćeš, obrisaću. Nije problem. Mada, treba sačuvati to kao savet za nekog sledećeg, kome to padne na pamet.

Petar
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2438
Godina : 41
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

http://www.sever.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)? - Page 2 Empty Re: Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)?

Počalji od USKE Čet 11 Nov 2010, 15:24

da druze al mi ovde pricamo o snazi ne o DB Wink a za vecu decibrlazu ako oces da imas,puno ti igra uloga od same zvucne kutije Wink jer nije isto kompresiona kutija,Bass reflex i bandpass 4 ili 6 reda Very Happy sve se radi na osnovu kome sta treba... a ovaj vufer svakako prodajem i uzecu dva,da iskoristim pojacalo do kraja Smile
USKE
USKE
OHV 1451ccm 73ks

Broj poruka : 838
Godina : 40
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)? - Page 2 Empty Re: Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)?

Počalji od valsorimkaran Čet 11 Nov 2010, 15:52

bolje ti je mozda jedan zvucnik kao npr onaj pioneer 2x2 oma Smile ili Ground zero Radioactive GZRW 25C ili GZRW 30C
valsorimkaran
valsorimkaran
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 205
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 02.10.2010

https://www.facebook.com/valsorimkaran

Nazad na vrh Ići dole

Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)? - Page 2 Empty Re: Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)?

Počalji od USKE Čet 11 Nov 2010, 16:16

pa sad ako mislis na pioneer D-2.4-307-308 seriju,2*2 oma ne mogu da stavim jer pojacalo mi nije stabilno na 2 o-ma u bridzu vec samo po kanalu (4*105w) onda je stabilno,ali na 2*210 onda je samo 4 oma Wink a i nebi mogo da ga stavim na taj pioneer jer je on 400W RMS( znaci 2*200)i pojacalo bi ga produvalo Wink znaci uzecu dve 30-tke po 300 wati sinusa na 4 oma i cepaj,ili da nadjem neki sa 2*2 oma i 150 wati po kanalu i uzmem dva takva,i onda ce biti ok.u prevodu dodje na isto.... al 25cm nebi uzimo vise,samo 30 cm zvucnik Very Happy
USKE
USKE
OHV 1451ccm 73ks

Broj poruka : 838
Godina : 40
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)? - Page 2 Empty Re: Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)?

Počalji od zvonkoman Pon 04 Jul 2011, 13:15

imam ja jedno pitanje koliko bi sve kostalo postavka zvucnika i radio sa cd-om posto imam u planu ja to da posatvim u mog juga 55... Smile

zvonkoman
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 2
Godina : 30
Lokacija : Cacak
Datum upisa : 30.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)? - Page 2 Empty Re: Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)?

Počalji od Avram '90 Pon 04 Jul 2011, 16:53

Pa možes sve sam da postaviš i ugradiš i neće koštati ništa,samo komponente platiš!

Inače na pijaci su plejeri 2500din pa na više i 2 zvučnika 1000 din i to je to!
A sam možeš veoma lako da ugradiš!
Avram '90
Avram '90
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4182
Godina : 33
Lokacija : Bogatić-Šabac
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)? - Page 2 Empty Re: Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)?

Počalji od USKE Pon 04 Jul 2011, 17:53

to stoji,ali kolko para tolko muzike... ja sam vise za varijantu da se malo vise izdvoji pa bude kvalitetniji malo zvuk...ali samo je stvar ukusa i kolko imas kesa Wink
USKE
USKE
OHV 1451ccm 73ks

Broj poruka : 838
Godina : 40
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)? - Page 2 Empty Re: Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)?

Počalji od Avram '90 Pon 04 Jul 2011, 17:58

USKE ::to stoji,ali kolko para tolko muzike... ja sam vise za varijantu da se malo vise izdvoji pa bude kvalitetniji malo zvuk...ali samo je stvar ukusa i kolko imas kesa Wink

Naravno! Sve ima svoje! Wink
Avram '90
Avram '90
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4182
Godina : 33
Lokacija : Bogatić-Šabac
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)? - Page 2 Empty Re: Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)?

Počalji od MarkoNN Pet 12 Apr 2013, 11:43

Moje pitanje je otprilike ovakvo. Jugo mi trenutno nema niti zvuchnike u sebi, niti autoradio( radio-cd-usb-aux-itd itd ). Kako su mi ljudi sa strane govorili dobra opcija je da uzimam Pioneer-ove zvuchnike i radio-cd, pa rekoh da pitam ovde ljude koji to bolje poznaju, da li Pioneer vredi?
Nastavak pitanja je, ako bih vec uzimao zvuchnike, kontam da mi trebaju 13ice za vozacheva i suvozacheva vrata, ali da li mogu da stavim josh? tipa 2 elipse na dasku nazad? ili tako neshto? Nekako mi je uvek ideja bila da treba da postoje (bar) 4 zvuchnika u autu....
Ako neko mozhe da pomogne, svaka pomoc se ceni Smile
MarkoNN
MarkoNN
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 21
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 12.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)? - Page 2 Empty Re: Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)?

Počalji od Mitke Pet 12 Apr 2013, 11:50

Ok je pioneer, zavrsava posao. Mozes 4 zvucnika da stavis na pleyer (za toliko su predvidjeni), dve 13, u vrata, i elipse, ili vec sta god hoces na dasku.

A, ako treba jos nesto, pitaj Cheers
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)? - Page 2 Empty Re: Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)?

Počalji od MarkoNN Pet 12 Apr 2013, 12:01

Hvala Mitke ^^ problem mi je sad,kad pogledam bolje ovu dasku nazad, nisam siguran koliko ce da se trese ako na nju budem stavljao, pa, ishta od audio opreme. Jer vidjao sam kod ortaka koliko mozhe da trese daska iznad gepeka sa zvuchnicima na njoj i to bih da preskochim Sad
Video sam sad na forumu da je Miljan stavljao zvuchnike u zadnje stubove, pa mozhda to bude bolja opcija. Moracu samo da vidim dal ce to moci da se uradi na 45ici xD
MarkoNN
MarkoNN
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 21
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 12.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)? - Page 2 Empty Re: Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)?

Počalji od Mitke Pet 12 Apr 2013, 12:04

Miljan je stavljao mislim na skali u zadnje stubove, tj u one plastike.

Kako mislis da trese daska? Jedino sto je malo kilava da drzi elipse, hoce posle duzeg vremena da pocne da se krivi, ali to moze da se resi. Very Happy
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)? - Page 2 Empty Re: Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)?

Počalji od MarkoNN Pet 12 Apr 2013, 12:11

onda cu morati malo da budzhim zadnje stubove da bi stali tamo zvuchnici Very Happy
Hmm onda je mozhda ortaku bila slomljena daska negde ili tako neshto, jer to je svaki put kada se stavi volume na 13 ili vishe, (od max 30) uz muziku se dobije i tandrkanje daske. Pa jel bi mozhda vredelo "ojachati" nechim ili na neki nachin dasku, za svaki sluchaj?
MarkoNN
MarkoNN
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 21
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 12.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)? - Page 2 Empty Re: Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)?

Počalji od Mitke Pet 12 Apr 2013, 12:16

Ma nema sanse da daska tandrce ako je dobra. Koliko ja znam na yugu ne mozes da stavis zvucnike u stubive, jer je dosta pltko iza plastike, u kecu je druga prica.

Moze da se ojaca daska, eventualno da se napravi druga, imas u nekoj temi kako je miljan pravio drugu dasku, pa baci pogled Cheers
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)? - Page 2 Empty Re: Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)?

Počalji od MarkoNN Pet 12 Apr 2013, 12:19

Ok, sacu potrazhim Smile
Hvala na strpljenju i savetima u svakom sluchaju ^^
MarkoNN
MarkoNN
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 21
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 12.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)? - Page 2 Empty Re: Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)?

Počalji od Mitke Pet 12 Apr 2013, 12:23

Nema frke Cheers

Ja sam se zeznuo, Miljan je pravio skrivenu policu, ali kontam da na istu foru moze da se napravi i druga, ili da se na slican nacin ojaca postojeca.

Evo ti link pa vidi

https://zafc.forumsr.com/t2202-skrivena-polica-zvucnika
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)? - Page 2 Empty Re: Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)?

Počalji od YUgisa Pet 12 Apr 2013, 13:04

Yugo ima predvidjeno mesto za elipse sa strane police (na onim plastikama na koje se oslanja polica). Ali to su za jako male elipse, mislim da je 3x6 inca, tako nesto dimenzija...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61531
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)? - Page 2 Empty Re: Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)?

Počalji od banebg81 Pet 12 Apr 2013, 22:50

Pazi, ne tržištu se pojavio FALSIFIKAT pioneer, sve isto piše, jako slično izgleda ali nije pioneer.
U većini slučajeva, renomirani proizvođači stalno izbacuju nove modele i tako ćeš biti siguran da si kupio original, međutim, novi modeli su dosta - dosta skuplji. Naši trgovci ne spuštaju cenu ni kada bi već bilo krajnje vreme da se nešto snizi (malo je sumanut zakon o knjigovodstvu, gde po nekom pravilu, prodajna cena NE SME DA BUDE NIŽA OD NABVNE VREDNOSI) što je glupost, šta da radiš, ako ga nikada ne prodaš!? Naravno, i ako ga ne prodaš, opet država uzme svoje, platiš im PDV na zalihe !?
Recimo, LG možda nije loša opcija, nisu preskupi a rade posao, jeftini rez. delovi a i imaju garanciju.

banebg81
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 226
Lokacija : Bg
Datum upisa : 10.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)? - Page 2 Empty Re: Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)?

Počalji od miljanxXx Sub 13 Apr 2013, 00:20

MarkoNN ::Moje pitanje je otprilike ovakvo. Jugo mi trenutno nema niti zvuchnike u sebi, niti autoradio( radio-cd-usb-aux-itd itd ). Kako su mi ljudi sa strane govorili dobra opcija je da uzimam Pioneer-ove zvuchnike i radio-cd, pa rekoh da pitam ovde ljude koji to bolje poznaju, da li Pioneer vredi?
Nastavak pitanja je, ako bih vec uzimao zvuchnike, kontam da mi trebaju 13ice za vozacheva i suvozacheva vrata, ali da li mogu da stavim josh? tipa 2 elipse na dasku nazad? ili tako neshto? Nekako mi je uvek ideja bila da treba da postoje (bar) 4 zvuchnika u autu....
Ako neko mozhe da pomogne, svaka pomoc se ceni Smile


pioneer je ubica od kasetofona Very Happy
ja imam pioneer DEH-2000MP i tera mi dva pionira u vratima,dve elipse na dasci i jedan woofercic od 10"...


banebg81 ::Pazi, ne tržištu se pojavio FALSIFIKAT pioneer, sve isto piše, jako slično izgleda ali nije pioneer.
U većini slučajeva, renomirani proizvođači stalno izbacuju nove modele i tako ćeš biti siguran da si kupio original, međutim, novi modeli su dosta - dosta skuplji. Naši trgovci ne spuštaju cenu ni kada bi već bilo krajnje vreme da se nešto snizi (malo je sumanut zakon o knjigovodstvu, gde po nekom pravilu, prodajna cena NE SME DA BUDE NIŽA OD NABVNE VREDNOSI) što je glupost, šta da radiš, ako ga nikada ne prodaš!? Naravno, i ako ga ne prodaš, opet država uzme svoje, platiš im PDV na zalihe !?
Recimo, LG možda nije loša opcija, nisu preskupi a rade posao, jeftini rez. delovi a i imaju garanciju.


falsifikat pise PIONER...
video sam takve kopije zvucnika Laughing Laughing Laughing
miljanxXx
miljanxXx
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 10127
Godina : 30
Datum upisa : 07.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)? - Page 2 Empty Re: Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)?

Počalji od danijeldokic Sub 13 Apr 2013, 12:54

Ako nisi previše zahtevan po pitanju muzike,kupi sve od Pioneer-a,bićeš zadovoljan svakako,dasku možeš ojačavati svakako,uz malo mašte i dobre volje.
Za napred će ti vršiti posao i pioneer 13ce 1301i,nazad imaš 6903(ako se sećam tačno oznake),to bez ikakvih pojačala svira dobro.
E sad,ako hoćeš da otkida bass itd itd onda moraju pojačala neka da se ukombinuju.
danijeldokic
danijeldokic
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 786
Godina : 37
Lokacija : selo Boljetin 19220 Donji Milanovac
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)? - Page 2 Empty Re: Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)?

Počalji od MarkoNN Ned 14 Apr 2013, 13:10

I mislio sam da uklopim da sve zajedno bude pioneerovo, a pošto nisam baš zahtevan po pitanju muzike, cenim da će biti ok Smile
Bane, hvala za predlog LG-a, njega ortak jedan ima u kolima i prezadovoljan je,tako da ću definitivno i tu kombinaciju osmotriti, naravno, sve vreme čuvajući se od falsifikata Very Happy
MarkoNN
MarkoNN
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 21
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 12.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)? - Page 2 Empty Re: Koju muziku ubaciti u auto (player,zvucnici,pojacalo.....)?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu