Pali pa se ugasi

2 posters

Ići dole

Pali pa se ugasi Empty Pali pa se ugasi

Počalji od Natan Pet 11 Avg 2023, 13:13

Zdravo ljudi, opet problemi sa 45icom. Vratio sam rezervoar i napunio ga do pola. Imao sam problem prije ciscenja rezervoara da auto nije htio da dovuce gorivo, medjutim poslje vracanja rezervoara i dobrih 5 minuta verglanja, auto je upalio i ostao upaljen dobrih 10tak minuta dok se zagriao pa se ugasio i poslje toga nije hteo da upali uopste, samo je verglao. Ostavio sam ga sat ipo da odmara i upalio normalno hladan i ugasio se posle 5 minuta opet, i onda nista, samo vergla, ponekad daje znak da ce da upali ali ipak nista. Ostavio sam ga jedan dan i juce sam opet probao da vidim sta mu je, vergla i upali, super radi kad je skroz povucen sauh ali kad ga 15ak sekundi kasnije spustim pocinje da se trese kao da radi na 3 cilindra.
Takodje kad konacno upali, prima super gas kad je sauh skroz povucen ali kad ga spustim i taknem gas, izgasi se odmah...
Provjerio sam pumpu goriva tako sto sam verglao i stavio crevo koji ide iz pumpe do karburatora u boci i nista nije izaslo.
Provjerio sam i svjecice koje su skroz crne, zamjenicu ih danas.
Pogledao sam i karburator ali ne curi, barem nisam primjetio, jedino izlazi gorivo kod onog malog izlaza kad mu sipam direktno u grlo, predpostavljam visak.
Da li je moguce da se tako samo gasi i da se gasi kad mu dam gas jer je pumpe goriva pri kraju njenog zivota i ne uspija da dovuce dovoljno goriva ili je nesto oko karburatora kao podesavanje, membrana ili nesto drugo ?
Hvala unaprijed za pomoc rukovanje

Natan
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 23
Godina : 18
Lokacija : Budva
Datum upisa : 03.06.2023

Nazad na vrh Ići dole

Pali pa se ugasi Empty Re: Pali pa se ugasi

Počalji od junior45 Pet 11 Avg 2023, 13:42

Prvo pogledaj sva creva pre pumpe da nije neko puklo,onda menjaj pumpu ili osovinicu ako se istrosila
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 34898
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu