Auto se ugasi kad je saug povucen do kraja.

2 posters

Ići dole

Auto se ugasi kad je saug povucen do kraja. Empty Auto se ugasi kad je saug povucen do kraja.

Počalji od Milovan Ned 14 Feb 2021, 12:33

Pozdrav pre niki dan mi je yugo prezubio jedan zub, kad sam to sredio krenuo je da se gasi kad povucem saug do kraja a kad je do pola podigne obrtaje i sve normalno, takodje sam primetio da kad stavim ruku na karb da pokrijem pola ili vise usisa za vazduh naglo podigne broj obrtaja a kad zapusim najnormalnije se ugasi. Pa me to malo buni jel moguce da vuce fals negde ili je neki drugi problem?
Jel moguce da ovdw vuce na onu pipicu ispod plovka? Negde sam procitao da to treba da se prikljuci na kuciste filtera bez obzira da li ke iber izvadjen. Auto se ugasi kad je saug povucen do kraja. Img_2016

Milovan
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 78
Godina : 24
Lokacija : Melenci
Datum upisa : 26.08.2019

Nazad na vrh Ići dole

Auto se ugasi kad je saug povucen do kraja. Empty Re: Auto se ugasi kad je saug povucen do kraja.

Počalji od junior45 Ned 14 Feb 2021, 12:43

Menbrana sauha otisla verovatno ako ne radi na pun gas..ta dole je potrebna da se spoji gore ako je iber u kucistu,ako nije iber ne mora biti spojen,al mora biti zacepljen
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 34892
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Auto se ugasi kad je saug povucen do kraja. Empty Re: Auto se ugasi kad je saug povucen do kraja.

Počalji od Milovan Pon 15 Feb 2021, 09:37

Hvala

Milovan
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 78
Godina : 24
Lokacija : Melenci
Datum upisa : 26.08.2019

Nazad na vrh Ići dole

Auto se ugasi kad je saug povucen do kraja. Empty Re: Auto se ugasi kad je saug povucen do kraja.

Počalji od junior45 Pon 15 Feb 2021, 10:06

Pun sauh,ne pun gas,izvinjavam se
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 34892
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Auto se ugasi kad je saug povucen do kraja. Empty Re: Auto se ugasi kad je saug povucen do kraja.

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu