Auto se gasi kad se povuce saug do kraja

2 posters

Ići dole

Auto se gasi kad se povuce saug do kraja Empty Auto se gasi kad se povuce saug do kraja

Počalji od Dragan Pet 12 Mar 2021, 00:40

Zdravo svima, naime od nedavno yugo je poceo da se gasi kad povucem saug do kraja pa sam morao da namestim neki granicnik dokle mogu da povucem. Ja sam pregledao sve dihtunge na karbu ona mala cevcica ispod plovka je isto zapusena posto je iber izvadjen, promenuto je crevo od serva, karb je stegnut ne znam sta vise da gledam. Jel moguce da vuce negde fals fazduh ili da je nesto drugo u pitanju? Inace isto se ponasa i na benzin i na plin.

Dragan
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 18
Godina : 28
Lokacija : Kikinda
Datum upisa : 16.02.2020

Nazad na vrh Ići dole

Auto se gasi kad se povuce saug do kraja Empty Re: Auto se gasi kad se povuce saug do kraja

Počalji od labud Pet 12 Mar 2021, 09:05

Moguce da je membrana sauga ili ako vuce fals vazdug da je do dihtunga usisne grane.Kada se zagre je kako se ponasa i kada das do kraja gas da li se isto desava?
labud
labud
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 226
Godina : 18
Lokacija : Beograd- Banjica
Datum upisa : 11.01.2021

Nazad na vrh Ići dole

Auto se gasi kad se povuce saug do kraja Empty Re: Auto se gasi kad se povuce saug do kraja

Počalji od Dragan Pet 12 Mar 2021, 11:39

Prima gas bez problema, ne gusi se samo saug kad povucem onda se ugasi.

Dragan
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 18
Godina : 28
Lokacija : Kikinda
Datum upisa : 16.02.2020

Nazad na vrh Ići dole

Auto se gasi kad se povuce saug do kraja Empty Re: Auto se gasi kad se povuce saug do kraja

Počalji od labud Pet 12 Mar 2021, 14:01

Onda je membrana
labud
labud
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 226
Godina : 18
Lokacija : Beograd- Banjica
Datum upisa : 11.01.2021

Nazad na vrh Ići dole

Auto se gasi kad se povuce saug do kraja Empty Re: Auto se gasi kad se povuce saug do kraja

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu