Lambo vrata

+5
Petar
CyberianIce
danijeldokic
YUgisa
lemi93
9 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Lambo vrata Empty Lambo vrata

Počalji od lemi93 Pet 16 Dec 2011, 17:06

Sta misli te o tome lambo door na yuga...I dali neko zna koja bi trebala jacina amortizera...hvala unapred

lemi93
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 59
Datum upisa : 06.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Lambo vrata Empty Re: Lambo vrata

Počalji od YUgisa Pet 16 Dec 2011, 17:31

Licno meni se nesvidja kod vozila koja imaju okvir za staklo na vratima, naravno pogotovo mi je glupo kod vozila koja imaju cetvora vrata za putnike... No ukusi su razliciti, meni je takodje malo besmisleno to ugradjivati posto za razliku od originalnih vrata koja se zaista otvaraju na gore, ove "kopije" koje se postavljaju na obicna kola zahtevaju da prvo klasicno otvorite vrata u odredjenoj meri pa tek onda se podizu sto vec za mene nema nekog velikog fazona, posto otvoris vrata cetvrtinu i onda kao zadignes... A kod nekih sam cak i video da toliko se otvore pre podizanja da bukvalno moze i da se udje bez podizanja... A ne znam tacno koliko su vrata teska, predpostavljam da su teza barem duplo od recimo gepeka pa ja verujem da bi dva amortizera od gepeka uspela da drze Wink A citao sam negde na netu da ima negde kod nas firma koja se bavi izradom tih amortizera za vrata i da mogu da naprave i tako pojacane amortizere Wink Naravno ovo je moje misljenje i svako radi po svome, nekome se svidja, nekome ne Wink Ukratko, meni totalno ne potreban stajling detalj Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61578
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Lambo vrata Empty Re: Lambo vrata

Počalji od lemi93 Pet 16 Dec 2011, 17:43

https://www.youtube.com/watch?v=ci9ZRmdJMys
ev pogle kako je ovde...i ovde
https://www.youtube.com/watch?v=oL2isgoJ48s
a na coral inu jer su drugacija vrata...?
I meni je glupo to za vozilo sa 4 vrata..Ja sam na netu nalazio teme kako je najmanje potrebno 2500 njutna da ima amortizer,u srbiji firme koje proizvodne amortizere znam ja su gp novak i mio...A obicni amortizeri za gepek su oko 100 njutna...Pa sad mi tu nije nista jasno...

lemi93
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 59
Datum upisa : 06.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Lambo vrata Empty Re: Lambo vrata

Počalji od YUgisa Pet 16 Dec 2011, 17:49

Svuda su ista vrata sem na cabrio Yugu, on ima bez okvira ali isto se otvara... Kao sto se vidi na snimcima, ono sto sam i ja rekao, toliko ih treba prvo otvoriti da mozes uci i bez podizanja... I sto je jos jedna bitna stvar, na prvom snimku se prilicno visoko otvaraju sto je bitno da moze da se udje dok na donjem snimku se otvara prilicno malo i moras da se zavlacis... Takodje, moze biti malo neprijatno na Yugu koji se stalno koristi jel kada pada kisa i zima i kad se vrata isprljaju onda kad ih podignes onda ce sve dole da kapa i mozes da se isprljas prilikom ulaska... A sto se tice amortizera, stvarno ne znam ali predpostavljam da na jacinu amortizera veliki uticaj imaju i sama vrata tj tezina...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61578
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Lambo vrata Empty Re: Lambo vrata

Počalji od lemi93 Pet 16 Dec 2011, 17:51

pa gle to za praljanje je kod svih kola...

lemi93
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 59
Datum upisa : 06.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Lambo vrata Empty Re: Lambo vrata

Počalji od YUgisa Pet 16 Dec 2011, 17:59

Pa dobro jeste, samo negde je to povoljnije nego kod Yuga... Neka kola imaju mnogo duza vrata i onda kad ih podignes, ona su mnogo vise napred... A i vecina onih koji voze Yuga koriste taj auto stalno dok kod stranih kola to vecinom radi onaj kome je taj auto ustvari auto za odlaske na neka takmicenja u izgledu... A mora i garaza da bude visoka gde ga parkiras, posto moze da se desi da odaris o plafon... Nesto slicno se mom rodjaku desavalo, istina sa vratima gepeka, imao je nekog mercedesa ili bmwa (ne secem se tacno) kojem se toliko gepek visoko otvarao da iako je garaza 220-230 visoka i dalje su vrata udarala u plafon gore Very Happy Pa je lepio stirapor na plafon Very Happy

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61578
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Lambo vrata Empty Re: Lambo vrata

Počalji od lemi93 Pet 16 Dec 2011, 21:37

Hahh..Ja sa visinom garaze nemam problem...ALi ipak znas kako se kaze tuning&styling je skup hobi,,

lemi93
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 59
Datum upisa : 06.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Lambo vrata Empty Re: Lambo vrata

Počalji od YUgisa Pet 16 Dec 2011, 21:42

Pa dobro, ja sam vise za tuning Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61578
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Lambo vrata Empty Re: Lambo vrata

Počalji od danijeldokic Pet 16 Dec 2011, 22:21

Moje mišljenje da Yugu ne pristaju lambo vrata nikako,da je to sasvim pogrešna investicija,kao i uzaludna!
danijeldokic
danijeldokic
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 786
Godina : 38
Lokacija : selo Boljetin 19220 Donji Milanovac
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Lambo vrata Empty Re: Lambo vrata

Počalji od lemi93 Sub 17 Dec 2011, 18:14

PO cemu se to zakljucio...

lemi93
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 59
Datum upisa : 06.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Lambo vrata Empty Re: Lambo vrata

Počalji od CyberianIce Sub 17 Dec 2011, 18:59

danijeldokic ::Moje mišljenje da Yugu ne pristaju lambo vrata nikako,da je to sasvim pogrešna investicija,kao i uzaludna!

Potpisujem, meni je licno to previse ciganski a i nisam jos naisao na drugaciji komentar. Bolje pogledaj kako bi investirao u elektropodizace ili klimu ili tako nesto sto je mnogo korisnije. Ovo Yugu stoji kao kokoshki padobran...
CyberianIce
CyberianIce
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 433
Godina : 39
Lokacija : Apatin
Datum upisa : 05.08.2010

http://www.hackthissite.org/user/view/CyberianIce

Nazad na vrh Ići dole

Lambo vrata Empty Re: Lambo vrata

Počalji od Petar Sub 17 Dec 2011, 22:38

Osim predloga za ugradnju ovih stvari, koje predlaže CyberianIce, umesto ovog detalja sa otvaranjem vrata na gore, meni je bolji efekat, amortizacija promenljive visine, kako ne bi imao problema sa on-road i off-road istovremeno.

Petar
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2438
Godina : 41
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

http://www.sever.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Lambo vrata Empty Re: Lambo vrata

Počalji od danijeldokic Ned 18 Dec 2011, 11:44

lemi93 ::PO cemu se to zakljucio...
Po meni,yugo je auto starije generacije,koji nikako ne moze da se poredi sa "Need for speed" i "Fast and furious" kolima,tako da sve te plastikarije tipa ogromni branici,spojleri,neonke i ostale sitnice na koje se mnogi u detinjstvu lože,ne mogu da mu legnu kao što bi leglo nekom stranom autu 2000+ godišta.Naravno,ne samo to,nego i takva vrata.
Elem,sam izgled yuga je poprilično "kockast" pa mu i zbog toga ne pristaje toliko.Video sam i golfa 2,zastavu 128 Eek da,da i njoj su to okačili,ali kao što je kolega Cyberian Ice rekao,po meni im stoje kao piletu sise.
Po meni je sasvim dovoljno imati branike i spojlere od IN modela ili eventualno varijantu kao admin Yugisha,ništa više od toga nije potrebno!
Kao što je Petar rekao,bolje je odraditi štelujuće amorte ili čak možda neki kvalitetniji tuning motora NOS ,pa će se više time oduševiti i vlasnik auta a i "publika",no to je samo moje mišljenje
danijeldokic
danijeldokic
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 786
Godina : 38
Lokacija : selo Boljetin 19220 Donji Milanovac
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Lambo vrata Empty Re: Lambo vrata

Počalji od lemi93 Pon 19 Dec 2011, 16:58


lemi93
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 59
Datum upisa : 06.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Lambo vrata Empty Re: Lambo vrata

Počalji od CyberianIce Pon 19 Dec 2011, 17:54

Ja mogu samo da priznam da je dobar iz daleka ali daleko od dobrog. To je najobicnija lakrdija do krajnosti, to ne smes parkirati blizu svinjca, jesi lud ;D Kad svinje namirisu jeftinu plastiku polude za njom Very Happy Sve te plastike zajedno kostaju koliko i par polovnih manta look retrovizora. Tako izgleda Yugo kad ga sredjujes na buvljaku.

EDIT: Olaksaj malo ton, dovoljno je jasno da ti se ne svidja prikazano iz pocetka poruke, nema potrebe da ismevas konkretan auto\stil bez obzira sto mozda njegov vlasnik nije na forumu. YUgisa
CyberianIce
CyberianIce
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 433
Godina : 39
Lokacija : Apatin
Datum upisa : 05.08.2010

http://www.hackthissite.org/user/view/CyberianIce

Nazad na vrh Ići dole

Lambo vrata Empty Re: Lambo vrata

Počalji od Mitke Pon 19 Dec 2011, 19:10

@ CyberianIce

Svaka cast na komentaru. ThumsUp

lemi93

Ja takodje delim misljenje kolege CiberianIce. Cinjenica je da su ukusi razliciti, ali po meni ovaj jugo na sve lici osim na lepo sredjen auto. No to je samo moje misljenje, a ti svakako ces taj auto srediti kako se tebi svidja. Ipak ti svaki dan treba da vozis i gledas taj auto, pa ti je moj savet da dobro razmislis sta ti zapravo zelis da napravis od tog auta, jer ta lambo vrata em ne stoje jugu, ni vecini tih starijih (kockastih) automobila, em su vrlo neprakticna za svakodnevnu upotrebu.
Pozz Cheers
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Lambo vrata Empty Re: Lambo vrata

Počalji od danijeldokic Pon 19 Dec 2011, 20:00

Po meni,sa tog yuga,jedino vrede felne sa prve slike,ovo drugo je sve preterano,nekako mi ne lici to,al ako se tebi svidja,samo udri!
danijeldokic
danijeldokic
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 786
Godina : 38
Lokacija : selo Boljetin 19220 Donji Milanovac
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Lambo vrata Empty Re: Lambo vrata

Počalji od YUgisa Uto 20 Dec 2011, 11:33

lemi93 ::Pa lepo svako ima svoje misljennje,hvala bogu...Ali moras priznati da je dobar ovaj yugo,na izgledu ali ti opet mozes stavisi i lambo i klimu i sve zivo i drugi motor... http://www.dodaj.rs/f/3h/si/3XS7o2l5/396101080088459290191000.jpg
http://www.dodaj.rs/f/F/JT/2BORMCFu/581571080109925954711000.jpg
http://www.dodaj.rs/f/35/1e/jRdybqp/581571080109959288041000.jpg
http://www.dodaj.rs/f/r/Ua/1sTPZCU9/313818112184178888219100.jpg

Licno se meni ovaj Yugo je pomalo preteran, tj ima neke detalje koji su visak odnosno lose uklopljeni u celinu na kojima se vidi da je pravljen u smislu da izgleda upecatljivo sa mnogo detalja, koji ipak nemaju nikakvu funkciju ocigledno... Pre svega taj usisnik na haubi... Koliko ja vidim na slika nije cak ni prosecena hauba da bi kao neku funkciju imao, ali cak i da jeste nema nikakvog smisla ga stavljati jer kakvu funkciju bi imao? Za razliku od V8 motora koji tamo obicno imaju filer kod Yuga se tamo nista ne nalazi... Moze da se napravi neki usisnik, ili jos bolje da se napravi kvalitetan otvor koji sluzi za odvodjenje toplote a moze cak i da pomogne u aerodinamici pri vecim brzinama ali to gore na slici nije. Druga stvar je spojler na krovu koji opet nema neku funkciju... Jeste da je velike broj ljudi protiv nekih takvih spojlera posto je tesko ustanoviti (ali ne i ne moguce cak i bez tunela za testiranje aerodinamike) njihovu funkciju a i pitanje je da li je tako nesto uopste potrebno (naravno ima i onih koji iz ne znanja ismevaju tako nesto jer misle da uticaj aerodimanike se pojavljuje samo iznad 200km\h), ali ako se vec insistira na postavljanju onda to treba postaviti tamo gde bi imao nekog efekta tj funkciju bez obzira da li sad to ima neki uticaj i donosi neku korist ili ne... Treca stvar koja se meni licno ne svidja ovde je da kad se rade detalji na automobilu koji su upecatljivi svakom, kao sto su npr branici onda ako se prave "unikatni branici" da oni to zaista i budu to... A ovaj prednji branik sam ja video na jos jedno 15-20 Yuga... Ako se pravi nesto sto se kopira od drugog, onda bolje ne raditi... Ok je kad se neki sitni, diskretni detalji iskopiraju koje ce uvideti samo pravi poznavaoci auta, a drugo je kad se pravi nesto kao unikatno a ustvari vec vidjeno brdo puta... Recimo meni jako smeta kad mi neko trazi da kopira moje branike... Cetvrta stavka kod ovakvih vozila koja su stajlingovana je problem naglasavanja detalja koji upravo ne trebaju da se naglasavaju... Tu na ovom Yugu konkretno to nije pojava, ali cesto ljudi farbaju npr dobose u jarko crveno... To nije detalj koji je sportski i to ne treba naglasavati... Ako se zeli postici neki sportski izgled sa nekim kao banicima, spojlerima i tako onda treba da izgleda i mehanicki tako... Da se vidi da kocnice nisu za dede i bake nego da mogu i na trku da posluze, takodje jedan jako bitan detalj a totalno zanemaren koji recimo meni pokazuje kakav je auto je polozaj tockova... Ako ja vidim da nekome tockovi stoje u plusu, moze mene ubedjivati vlasnik koliko hoce da je taj auto brz, nece me ubediti... Ne kazem da treba sad ko oni Japanci da budu tockovi 45 stepeni u minusu, ali 1, 2 stepena u minusu (zavisi od samog setapa vozila tj trapa) ce pokazati da taj auto ima nesto ozbiljnije performanse u smislu lezanja... Takodje, kad sam vec kod tockova, tockovi trebaju biti najistureniji na autu, a ne da branici strce sastrane a tockovi zavuceni 5cm unutra. I izbor dimnzija felni i guma je jako bitan... Ako zelite da auto izgleda sportski onda tu ne moze da se vozi balon od gume jer vi necete da zrtvujete udobnost... Ne mora ni da bude sad bas da profil bude i tako nizak da iskrivite felnu na prvoj rupi, ali profil od oko 100mm visine je dobar kompromis za normalnu voznju i performanse. Onda, npr naglasavanje izduvnih cevi tj zavrsetaka, ako imate motor sa jednom izduvnom granom, krajnje je neporebno da na takvom motoru imate izduv sa 4 zavrsetka ko da je neki V10 ili V12. Jedan ili eventualno dva su sasvim dovoljna kao i sam izgled... Zavrsetak treba da bude masivnog izgleda, a ne kao da je napravljen od stare serpe i odgovarajucih dimenzija... Nema potrebe da bude fi 100 a da se unutra vidi zavrsetak vase fabricke cevi od fi 40... Takodje, redovan zavrsetak treba da je zavaren u uklopljen sa cevima i branikom a ne da se vide srafovi neki za pritizenja istog na cev, onda se jasno vidi da je samo nakalemljen...

Itd, da ne nabrajam sad sve dalje, naravno drugi mogu misliti drugacije, ovo je moje misljenje... U svakom slucaju, dobar sled sredjivanja auta je taj da uradite prvo poboljsanje performansi a naspram toga ga posle sredjete izgledom i to uklopite sa performansama... X puta sam procitao ne mogu da spustim auto, kacicu branik... Sto je izjava koja ce kod jako malo ljudi biti prihvacena i pokazuje samo da je taj auto samo za izgled a ne performanse... Inace moj Yugo ne odgovara ovome sto ja pisem ovde bas ali to je samo iz razloga sto kad sam kupovao, ovaj Yugo je bio jeftiniji od obicnih Yugica istog tog godista i kao osnova za ono sto meni treba, je odlican Cheers

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61578
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Lambo vrata Empty Re: Lambo vrata

Počalji od Avram '90 Uto 20 Dec 2011, 14:47

Ne dirajte mi Šapčanina! Smile
Cheers

Ako se tebi lemi sviđa ov kombinacija otvaranja vrata,ti ugradi,mi samo dajemo naše mišljenje o tome,tvoje su pare,tvoj je rad!

Moje lično mišljenje je da mu jednostavno ne stoji na onakav kockast izgled yuga.
Avram '90
Avram '90
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4182
Godina : 33
Lokacija : Bogatić-Šabac
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Lambo vrata Empty Re: Lambo vrata

Počalji od Petar Uto 20 Dec 2011, 15:33

Neka niko ne smetne sa uma da se kolega jako trudi oko svog auta i oko foruma. Da sam mu ja ćale i da imam para, dao bih mu da troši na ovo uz uslov da juri ženske i da uči u školi. Bre ljudi, ovo je beskonačno mnogo puta bolje od nekog poroka, ili ne daj Bože nečeg još goreg.

Petar
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2438
Godina : 41
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

http://www.sever.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Lambo vrata Empty Re: Lambo vrata

Počalji od Avram '90 Sre 21 Dec 2011, 12:33

Slažem se! Respect
Cheers
Wave
Avram '90
Avram '90
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4182
Godina : 33
Lokacija : Bogatić-Šabac
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Lambo vrata Empty Re: Lambo vrata

Počalji od djzecky Sre 21 Dec 2011, 22:39

Ni meni se ta ideja ne svidja ali sam video kako je jedan limar (na zalost ) to uradio na svom Fiat 128 sport cupeu.
Napravio covek sam taj mehanizam od amortizera gepeka Surprised sa nekog auta a od debljeg lima sekao i vario te sarke i to bogami funkcionise.
Mora malo da pomogne rukom ali nista strasno.
Treba samo pogoditi pravi ugao tih sarki valjda.

Mada, ja isto glasam da se batalis toga, bolje za tu lovu pretapaciraj enterijer kozom, prosiri rubove, nabavi neke predrkane felne...sta ja znam... ali ti najbolje znas sta ti je ciniti... Smile
djzecky
djzecky
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1098
Godina : 41
Lokacija : Backa Topola
Datum upisa : 13.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lambo vrata Empty Re: Lambo vrata

Počalji od lemi93 Čet 22 Dec 2011, 13:34

Kao sto yugisa kaze i ja sam za da bude i tuning i styling uradjen..Eto npr sta bi ja uradio na yugu mogli bi ovi branici sajtne i spojler,,Motor bi ubacio 1.6 uradio full ojacanje,prosirio rubove bas stavio 16ke felne gume nisko profilne spustio ga..onda bi lepo se uklopio taj branik nista nebi grebalo asvalt..I jos mnogo toga bi uradio..Ali za lambo dors svako ima svoj ukus..Meni se licno svidja...Ali sve je to tuning&styling...I izvalio sam svi ovi ljudi sa foruma vise vole da na yuga stave neki klasican branik nego neki extreme...

lemi93
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 59
Datum upisa : 06.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Lambo vrata Empty Re: Lambo vrata

Počalji od YUgisa Čet 22 Dec 2011, 13:52

Razlog sto ljudi ne zele da stave neke drugacije branike je sto sa par detalja Yugo moze da izgleda prilicno dobro i stavljanje nekih takvih branika vecinom zavrsi sa preterivanjem i izgleda bez ukusa... Naravno tu je i finansijska strana u odredjenoj meri aktivna, posto vecina koji voze Zastave su malo ograniceni kucnim budzetom i postoje bitnije stvari od recimo branika Wink Naravno tu jos ide i prakticnost i stanje naseg saobracaja sa tonu rupa, ljudima koji ce namerno da udare, ogrebu i slicno auto na ulici, a naravno nesto naplatiti od naseg osiguranja je da se useres tako da je uvek jednostavnije kupiti samo neki polovan fabricki branik i prisrafit i nemas briga...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61578
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Lambo vrata Empty Re: Lambo vrata

Počalji od djzecky Čet 22 Dec 2011, 22:55

Jedino resenje ti ostaje da stupis u kontakt sa nekim ko to vec ima na kolima,pa da se tacno raspitas,sta i kako, ako bas hoces to da napravis na svom autu.
Nista bez informacije iz prve ruke. Sve ovo sto mi mislimo ili smo videli kod nekoga ,tebi nece puno pomoci.

Sto se tice "prepucavanja" o stajlingu...samo opusteno ljudi Smile vecina nas je tako pocela i vecini nas su se svidjali takvi auti pre xy godina....bude i prodje.
Ja prvi priznajem,dok jos nisam imao auto i mastao o nekom sredjivanju,ovakva kola su mi bila extra. Nije me zanimalo ama bas nista osim da bude lepo ofarban i da ima neke extremne branike.
Koliko vidim,nas drugar lemi93 je ver `93 godiste,tako da je meni sasvim razumljiv njegov stil Cheers
djzecky
djzecky
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1098
Godina : 41
Lokacija : Backa Topola
Datum upisa : 13.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lambo vrata Empty Re: Lambo vrata

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu