Moj Yugo 45 - Nekoliko kvarova

+8
misko-GL
Mitke
djzecky
dragan brate
Avram '90
danijeldokic
YUgisa
yugo-slavija
12 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova Empty Moj Yugo 45 - Nekoliko kvarova

Počalji od yugo-slavija Čet 08 Sep 2011, 11:29

Sinoc sam kupio svoj prvi auto, sam zaradio, sto mi jos drazi i drze i nikom nisam ni centa duzan. Na "novokupljnom" Yugu 45 mi ne radi rucna kocnica. Ima li neko iskustva sa pomenutim problemom i sta moze biti ? Ovaj problem me najvise i brine jer je ipak bezbijednost na prvom mjestu. Nisam auto expert, nemam nikakva iskustva, ali sam zeljan znanja i naravno zelim svom Yugo da produzim zivotni vijek, a sebi obezbijedim normalan prevoz.

Da jos dopisem neke kvarove koji me nerviraju, ali to cu kad budem imao novca pokusati da popravim, zamijenim :

1. Prozor na vozacevim vratima moze da se spusti, ali ne moze da se podigne pomocu one rucice koja "preskace", tako da prozor moram manuelno daa dizem Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova 638694

2. Kocnice , tj. papucica kocnice je bas tvrda i sreca pa sam dosta snazan pa mogu da je muski nacepim.

3. Motor je presao oko 176 000 i zanima me koje ulje preporucujete za mjenjac/motor ? (Predpostavljam neka polusintetika, samo neka po Vasoj preporuci.

4. Branik na zadnjoj strani je pukao, to trebam da zamijenim.

5. Auto kada upalim 4 migavca radi i sa izvucenim kljucem ??? Kad ugasim 4 migavca, a prije toga izvucem kljuc iz brave, lagano auto se ugasi kad iskljucim 4 migavca, cool gasim auto "na dugme' Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova 949823 Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova 500874 Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova 741545 Kad ponovo dam kontakt migavci nastavljau da rade i sa ugasenim autom. Ovdje predpostvljam da je deda, prosli vlasnik mog Yugica, pogresno nesto prespojio Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova 1534

6. Da li je normalno kada provjeravam nivo ulja u autu da iznutra izlazi malo doduse bjelicastog dima ? Imajte u vidu da smo auto vozili nekih 25 km, od Danilovgrada do podgorice, da nigdje nije prokljucao ,a u Pg je preko 40 stepeni T.
yugo-slavija
yugo-slavija
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 11
Datum upisa : 08.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova Empty Re: Moj Yugo 45 - Nekoliko kvarova

Počalji od YUgisa Čet 08 Sep 2011, 11:38

1. Verujem da je sajla za otvaranje prozora otisla i da ces morati da je zamenis Wink

2. Na zalost, 45ica nema fabricki servo za kocnice pa ces morati ili da se naviknes na to ili da ugradis sam servo Wink

3. Ne znam iz licnog iskustva, ali sestrin decko je imao 45icu i koristio je Valvoline Max Life ili tako nesto se zove, u svakom slucaju je namenjeno za te motore sa vise km i on je bio zadovoljan Wink

4. Ne preostaje ti nista sem da ga zamenis Wink

5. To je nesto pogresno povezano Very Happy Posto ne bi smelo da ima uticaja da li rade ili ne sva cetiri migavca motorom auta Wink Tako da tu ti nepreostaje nista sem da odkrijes gde je pogresno povezano Wink

6. Da nije malo plavicast-beo? Pa posto je poprilicno prosao motor, ja mislim da bi to bilo sasvim normalno Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61547
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova Empty Re: Moj Yugo 45 - Nekoliko kvarova

Počalji od yugo-slavija Čet 08 Sep 2011, 11:42

Hvala, slike cu okaciti cim budem mogao , pa ces/cete da vidite sta sam kupio. Da ne znas sta bi mogao biti kvar oko "rucne" ? Da taj dim je plavicast- bijeli. Kupio sam Yuga za 250e, odvezao ga pije kupovine kod auto-mehanicara i covjek mi je rekao , za te pare ja bih ga sebi kupio... Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova 748143
yugo-slavija
yugo-slavija
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 11
Datum upisa : 08.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova Empty Re: Moj Yugo 45 - Nekoliko kvarova

Počalji od danijeldokic Čet 08 Sep 2011, 11:45

Za sve ove probleme imaš rešenja,samo pročešljaj po forumu malo,samo,s obzirom na kvantitet znanja kojim raspolažeš što se tiče automobila,ne bih ti preporučio da sam petljaš oko kočnica,ipak su to ozbiljne stvari,može biti(na daj Bože) velikih posledica ako negde zabrljaš!
Toliko od mene,uživaj u vožnji auta i boravku na forumu!
danijeldokic
danijeldokic
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 786
Godina : 37
Lokacija : selo Boljetin 19220 Donji Milanovac
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova Empty Re: Moj Yugo 45 - Nekoliko kvarova

Počalji od yugo-slavija Čet 08 Sep 2011, 11:48

danijeldokic ::Za sve ove probleme imaš rešenja,samo pročešljaj po forumu malo,samo,s obzirom na kvantitet znanja kojim raspolažeš što se tiče automobila,ne bih ti preporučio da sam petljaš oko kočnica,ipak su to ozbiljne stvari,može biti(na daj Bože) velikih posledica ako negde zabrljaš!
Toliko od mene,uživaj u vožnji auta i boravku na forumu!
Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova 190109

Slazem se s tobom, zato bih volio da ima neki automehanicar, po mogucnosti zaljubljenik u Yugo, iz Pg na ovom forumu, pa da znam gdje vozim i sta vozim posle servisa.
yugo-slavija
yugo-slavija
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 11
Datum upisa : 08.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova Empty Re: Moj Yugo 45 - Nekoliko kvarova

Počalji od YUgisa Čet 08 Sep 2011, 11:49

Da, zaboravio sam reci za rucnu Wink Pa pre svega neko ti neko vuce rucnu u kabini a ti gledaj da li se one polugice pozadi na dobosu pomeraju Wink Pa ako se pomeraju, onda mozda treba je samo dostelovati tamo ispod kabine izmedju dva prednja sedista Wink Imas dva kontramatice i one se dotezu da sajla bude napeta i onda kad je povlacis treba da hvata na 3 ili 4 zub Wink A mozes odmah i otici na koji zub hvata, znaci trebalo bi na 3 ili 4ti da je totalno povucena rucna Wink To se jasno cuje u kabini kad povlacis kako ide tik tik tik tik Wink Samo treba lagano vuci Wink

Sto se tice automehanicara, ja na zalost ne znam da ih ima na ovom forumu iz PG Wink

I jedan primedba kao administrator foruma, nema potrebe da citiras poruku iznad svoje poruke Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61547
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova Empty Re: Moj Yugo 45 - Nekoliko kvarova

Počalji od yugo-slavija Čet 08 Sep 2011, 13:04

Evo i par slika...ja sam zelio da se ukazu slike , a ne ovi linkovi, ako moze pomoc bio bih zahvalan jer i meni je mrsko otvarati 4 linka, a ne kome drugo. Cheers



Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova 20110830154958



Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova 20110830155011




Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova 20110830154949



Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova 20110830154924




Sredjeni linkovi od slike Wink YUgisa
yugo-slavija
yugo-slavija
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 11
Datum upisa : 08.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova Empty Re: Moj Yugo 45 - Nekoliko kvarova

Počalji od YUgisa Čet 08 Sep 2011, 14:16

Svog Yugica bi mogao ovde da predstavis Wink

https://zafc.forumsr.com/f4-zastave-clanova

Inace kad postavljas slike na taj sajt, onda kopiraj link sto pise FORUM ili tako nesto, link pocinje sa [URL ba bla bla Wink To samo iskopiras u poruku i kad je posaljes, otvorice je kao sliku Wink


Poslednji izmenio YUgisa dana Čet 08 Sep 2011, 16:56, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Zaboravio sam da stavim link xD)

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61547
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova Empty Re: Moj Yugo 45 - Nekoliko kvarova

Počalji od Avram '90 Čet 08 Sep 2011, 16:35

Za te pare jugic je kao bombona,svaka čast,da te dugo i dobro služi!
Evo od mene par komentara:
Operi taj etison u autu,izgleda da je malo prljav i stegni ga pod one lajsne da ne visi.
Inače ulje meri kad se malo "ladne" motor,mora i da se slegne malo to ulje jer si vozio auto do par minuta pre merenja!
Cheers
Avram '90
Avram '90
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4182
Godina : 33
Lokacija : Bogatić-Šabac
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova Empty Re: Moj Yugo 45 - Nekoliko kvarova

Počalji od dragan brate Čet 08 Sep 2011, 16:41

Bitno ti je da je limarija dobra, a motor i nije tako skup da kupis neki drugi... I motor uvek moze da gura ''jos malo'' i kad produva posteno... a limarija kad propadne Bye1

dragan brate
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 244
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 08.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova Empty Re: Moj Yugo 45 - Nekoliko kvarova

Počalji od Avram '90 Čet 08 Sep 2011, 17:33

Pa može i limarija da se radi.... Wink
Avram '90
Avram '90
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4182
Godina : 33
Lokacija : Bogatić-Šabac
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova Empty Re: Moj Yugo 45 - Nekoliko kvarova

Počalji od dragan brate Čet 08 Sep 2011, 19:37

Moze naravno , spremis neke lepe pare tipa 400/500 evra i nemas problema Very Happy

dragan brate
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 244
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 08.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova Empty Re: Moj Yugo 45 - Nekoliko kvarova

Počalji od djzecky Čet 08 Sep 2011, 20:08

Prvo da ti cestitam na prvom autu, pa da ti dam par saveta u vezi tvojih pitanja i nedoumica, mada su ti vecinu vec rekli ljudi.

2. Nemoj da se navikavas na kocnice bez serva, nego lepo kupi servo sa nosacem pa da se to montira. Niti je skupo, niti je neki posao a veoma je bitno. Mani ti to zaustavljanje "na misice".

3. Za ulje ti preporucujem neko mineralno 15w 40, jeftinije je,menjas ga cesce i nema problema. Samim tim sto je jeftinije moci ces da platis neko kvalitetnije - proizvodjaca sam izaberi.

6.Licno ja nisam video Zastavu koja nije bar malo ili malo vise dimila.Ne kazem da ih nema ali... Ako auto dobro vuce, lepo radi motor nemoj da se brines. Ako te bas zanima u kakvom je stanju motor izmeris kompresiju i odmah ces znati koliko je sati.

Sto se rucne tice
- proveri da li su pakne nazad istrosene,znaci da li ima uopste sta da koci.
- stara sajla, koja se rastegli svaki put kada je povuces pa zato ne koci
- mozda samo treba dotegnuti, objasnjeno je vec kako


djzecky
djzecky
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1098
Godina : 40
Lokacija : Backa Topola
Datum upisa : 13.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova Empty Re: Moj Yugo 45 - Nekoliko kvarova

Počalji od yugo-slavija Ned 11 Sep 2011, 09:27

Hvala svima na odgovorima. Jutros me docekao i jos jedan problem. Nece Yugo da zavergla, pritom ima struje u autu, nije se akumulator prepraznio, jer pokazuje sve normalno na instrument tabli, rade radio i svjetla, Kad dam kontakt nema onog 'kasljucanja' kad zavergla prije paljenja. Moram napomenuti da sam ostao bio bez goriva , ali sam usuo kasnije 10l.
yugo-slavija
yugo-slavija
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 11
Datum upisa : 08.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova Empty Re: Moj Yugo 45 - Nekoliko kvarova

Počalji od Mitke Ned 11 Sep 2011, 11:18

Cekaj nece da zavergla ili nece da upali? Ako nece da zavergla a struja je ok imas problem sa anlaserom, tj automatom anlasera, a ako vergla a nikako da upali, a kazes da si pritom ostao bez goriva, onda je najverovatnije povukao mulj iz rezervoara i zapusio filter goriva.
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova Empty Re: Moj Yugo 45 - Nekoliko kvarova

Počalji od Avram '90 Ned 11 Sep 2011, 11:19

Pa kako nisi video lampicu od rezerve?
Vidi da l' nije pregorela sijalica!

P.S. I nemoj to držati stalno na rezervi-zarđaće ti rezervoar!!! Very Happy
Cheers

EDIT: A to što neće da zavergla to su verovatno otišle četkice- kucni malo anlaser - možda i upali!
Avram '90
Avram '90
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4182
Godina : 33
Lokacija : Bogatić-Šabac
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova Empty Re: Moj Yugo 45 - Nekoliko kvarova

Počalji od yugo-slavija Ned 11 Sep 2011, 12:47

Nece da zavergla uopste Smile Ma nisam imao posteno vremena ni da natocim gorivo jer sam ga samo jednom i vozio do sada (kad je kupljen). To sto je bilo u rezervoaru bivseg gazde mislio sam da je dovoljno do Pg i bio sam u pravu. Nisam jos nijednom sam sipao gorivo. Nisam stipsa, bice Yugo redovno i obilno "hranjen", ali samo da zastuca i upali se Smile)) Cheers Znaci alanser je u pitanju.
yugo-slavija
yugo-slavija
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 11
Datum upisa : 08.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova Empty Re: Moj Yugo 45 - Nekoliko kvarova

Počalji od misko-GL Ned 11 Sep 2011, 20:23

Cuje li se iz anlasera "skljocanje "kada okrenes kljuc?
Smanjuje li se intezitet svetlenja sijalica za ulje i punjenja akumulatora,kada okrenes kljuc?
Jesi li probao direktno da spojis anlaser?
Ja sam juce menjao ogrlicu za ukljucenje,pogonski zupcanik i viljusku,ja sam uspevao da upalim ali nije se vracao zupcanik.Pre par meseci imao sam slucaj da je onaj debeli kablic sto ide sa statora na automat bio u prekidu.
misko-GL
misko-GL
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 142
Godina : 68
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 08.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova Empty Re: Moj Yugo 45 - Nekoliko kvarova

Počalji od yugo-slavija Pet 16 Sep 2011, 13:51

misko-GL , ovo tvoje pitanje pod br. 2 je istina, kad okrenem kljuc smanjuje se svijetljenje sijalice za ulje i punjenje akumulatora. Da li je to do jacine struje koju akumulator proizovdi, tj. akumulatora ili nesto drugo ?

Sad imam jos par pitanja jer sam nasao neke rezervne dijelove kod nekog cicice iz Herceg Novog :

Da li su isti dijelovi od Yuga 45 i Yuga 55, tj. da mi pasu ? Ovaj covjek ima dijelova od Yuga 55, a moj je 45-ica, pa da se ne zeznem Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova 331762
Evo spiska dijelova koje sam nasao :

-korpa kvačila
-lamela kvačila,
-6 komada doboš kočnica,
-razvodnik paljenja,
-kapa razvodnika sa kompletnim tijelom
-komplet crijeva
-komplet guma na homokinetičkim zglobovima i sponi volana
-mareli svječice 4 komada, (valjaju li ove sta ?)
-komutator paljenja-elektronika(boch),
-kablovi za svjećiće (vodonepropusni)
-zupčasti remen
-klinasti remen
-filter ulja-
-filter vazduha
-semerinizi,manji,veći
-metalni okvir fara
-far
-4 sijalice (dvije male dvije velike)

Cijena 30e za sve gore navedeno, sve novo. - Koliko se krecu cijene ovih djelova i je li ovo povoljno, posto meni prejeftino izgleda, a valja imati u rezervi ? Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova 638694))
yugo-slavija
yugo-slavija
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 11
Datum upisa : 08.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova Empty Re: Moj Yugo 45 - Nekoliko kvarova

Počalji od Avram '90 Pet 16 Sep 2011, 16:18

To ako je sve 30e,a stajalo novo čoveku u garaži - uzimaj odma' i da ti paše i ne!
Verovatno 90% delova paše tako da uzimaj!
Cheers
Avram '90
Avram '90
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4182
Godina : 33
Lokacija : Bogatić-Šabac
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova Empty Re: Moj Yugo 45 - Nekoliko kvarova

Počalji od Vladimir-1985 Pet 16 Sep 2011, 18:17

Uzimaj slobodno nacice se Smile. Kad bi prodao sve to za staro gvozdje uzeo bi vise od 30e

Vladimir-1985
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 102
Datum upisa : 19.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova Empty Re: Moj Yugo 45 - Nekoliko kvarova

Počalji od YUgisa Pet 16 Sep 2011, 21:00

Pa ako je sve novo, uzmi zasto da ne Wink

Tu ovako sa nabrzaka sa spiska mogu ti reci da zpucasti ti netreba posto ti imas lanac, ostalo mi se cini sve da pase jos sem mozda kvacila, cini mi se da 45ica ima nesto manje kvacilo od 55ice, ali stvarno nisam siguran Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61547
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova Empty Re: Moj Yugo 45 - Nekoliko kvarova

Počalji od misko-GL Sub 17 Sep 2011, 20:48

Sta je bilo jesi li resio anlaser?
Prespoj ona dva debela srafa na elektromagnetu,tada bi trebalo da se ukljuci motor anlasera,ako se ukljuci onda ti je neispravan elektrtomagnet,ako se ne ukljuci proveri cetkice,retko kada stradaju namotaji motora (stator).
To sto se smanjuje svetlenje sijalica znaci da anlaser "vuce" struju.
misko-GL
misko-GL
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 142
Godina : 68
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 08.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova Empty Re: Moj Yugo 45 - Nekoliko kvarova

Počalji od yugo-slavija Pet 23 Sep 2011, 22:18

Drugari, samo da se javim posle malo "cackanja" oko auta ovih dana ...Kao svaki pravi domacin prvo sam krenuo od kupovine alata jer ne volim da se ciganisem i pozajmljujem od drugih...Otisao sam u prodavnicu alata i kupio set gidora, okaste i viljuskaste kljuceve, set klijesta, kombinerke, one za skidanje zice i izolacije sa zica, turpija /limica, cekic, brifer , set sarafcigera itd. Takodje sam kupio kablove sa bakarnim hvataljkama za "prespajanje" sa akumulatora na akumulator.

Krenuo sam redom sa ispitivanjem i shvatio da je ipak do akumulatora. Odvrnuo kleme, izvadio akumulator, stavio iz drugovog auta skoro novi i Yugo upalio iz prve. Kad sam podigao svoj imao sam sta da vidim... kiselina je skoro iscurila i kleme su u losem stanju tako da zbog lose struje nije moglo auto da zavergla. Isturpijao sam malo akululator i kleme jer mi se cinilo da su katoda i anoda ili kako se zovu vec "+" i "-" na akumulatoru u neku ruku ostecene. Prespojili smo kablove, probali da dopunimo moj akumulator i uspjeli. Kupujem drugi akumulator cim dodje prvi i bude mi plata. Vozili smo auto da se akumulator dopuni, ali picajzla sam i hocu da ga zamijenim. Drugovi mi preporucuju akumulator Baner (oni tvrde da su se bas dobro pokazali), a druga im je opcija VARTA.

Da iskoristim priliku i da pitam za koliko se mogu naci 4 felge/felme/felne kako god da je se ispravno kaze "korlke" u dobrom stanju ili nove, ako se to moze gdje naci ? Molim Vas da mi cijene izrazite u evrima jer sam iz CG, tj. iz Sarajeva, ali sticajem opstepoznatih okolnosti koje su se tamo desile zivot me u Cg donio. Zanima me takodje da li ova prednja vrata na Yugu sa "leptir" prozorima mogu da se zamijene i imaju iste sarafe i rupe kao vrata gdje je staklo izjedna , kao kod novijih modela Yuga ?


Investicija koju planiram za sl. mjesec :
1. Akumulator Baner / Varta 45/55 = 50-60e Ampera (planiram da zamijenim onaj kasetofon "old school" sa mp3 playerom pa mozda da uzmem od 55 Ampera , sta mislite ? Ili mi je dovoljan ovaj od 45 ? ),
2. 4 kvalitetne svjecice po 5e tj. 20e
3. 4 kvalitetnija brisaca , po 5-6e po komadu.
4. Retrovizori i vrata novi tip -ovakva vrata
Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova 9060yugoprednja

ovo dvoje pojma nemam koliko bi me kostalo Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova 8289 Udri Mobilni

Eto napisah post kao Tihi Don. Smile


Poslednji put izmenio yugo-slavija dana Pet 23 Sep 2011, 22:49, izmenio ukupno 6 puta
yugo-slavija
yugo-slavija
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 11
Datum upisa : 08.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova Empty Re: Moj Yugo 45 - Nekoliko kvarova

Počalji od dragan brate Pet 23 Sep 2011, 22:21

Koralke mozes naci i za 30/40 evra ako imas malo srece i potrazis!!! Ali inace onako u solidnom stanju, ne vrede vise od 50/60 evra.

dragan brate
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 244
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 08.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Moj Yugo 45  - Nekoliko kvarova Empty Re: Moj Yugo 45 - Nekoliko kvarova

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu