Problem sa curenjem antifriza izmedju izduvne i usisne grane....

3 posters

Ići dole

Problem sa curenjem antifriza izmedju izduvne i usisne grane.... Empty Problem sa curenjem antifriza izmedju izduvne i usisne grane....

Počalji od ivan_valika_plana Uto 15 Mar 2011, 21:26

Imam problem pa ako neko zna sta je neka mi pomoge
Primetio sam danas da izmedju usisne grane na koju lezi karburator i izduvne grane od auspuha curka mi antifriz pomalo ne znam sta da radim a stavio sam i dihtung i silikon onaj sto ide zbog velike temperature i dalje curi po bloku.....Ima li ko resenje....
ivan_valika_plana
ivan_valika_plana
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 115
Godina : 37
Lokacija : Velika Plana
Datum upisa : 27.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa curenjem antifriza izmedju izduvne i usisne grane.... Empty Re: Problem sa curenjem antifriza izmedju izduvne i usisne grane....

Počalji od YUgisa Uto 15 Mar 2011, 21:28

nisam najbolje razumeo, promenio si dihtung i dalje curi?

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61534
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa curenjem antifriza izmedju izduvne i usisne grane.... Empty Re: Problem sa curenjem antifriza izmedju izduvne i usisne grane....

Počalji od ivan_valika_plana Pet 18 Mar 2011, 15:19

zavrsio sam sve nasao sam kvar ureduje sve Wink Ispalo je da dihtung nije lepo legao sad sam i premazao hermetikom onaj crveni silikon tubica sto se koristi za visoke temperature sad je ok sve....To sam dodao radi sigurnosti ipak
ivan_valika_plana
ivan_valika_plana
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 115
Godina : 37
Lokacija : Velika Plana
Datum upisa : 27.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa curenjem antifriza izmedju izduvne i usisne grane.... Empty Re: Problem sa curenjem antifriza izmedju izduvne i usisne grane....

Počalji od To3a Pet 08 Apr 2011, 14:49

ti imash srece meni curka negde oko slavine za grejanje, mora da padne seks al me mrzi najstrasnije. moram da nadjem nekoga ko bi mi to odradio plus promena slavine jel je naravno pukao onaj plasticni drzac sajle...

To3a
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 6
Godina : 46
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 08.04.2011

http://www.aldes.org

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa curenjem antifriza izmedju izduvne i usisne grane.... Empty Re: Problem sa curenjem antifriza izmedju izduvne i usisne grane....

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu