Podizaci stakala

3 posters

Ići dole

Podizaci stakala Empty Podizaci stakala

Počalji od SMarjanov Sub 15 Jun 2024, 14:08

Pomagajte drugovi
Zastava Poly novi tip vrata bez leptir stakla.
Podizac stakla sam kupao u WD40 onda i nauljio dobro pa proveo neko vreme stelujuci one vodjice.(ako to tako mogu nazvati)
Na kraju dana to nista ne valja i dalje ide tesko bojim se da cu slomiti rucicu kada zatvaram prozor.
Na vozacevim vratima pomazem rukom da zatvorim prozor.Da li novi koji koliko sam video na nekom internet shop su 4200 dinara komad ali da li je kvalitet.
Bilo koji savet i ideja bi mi dobro dosli.
Unapred hvala.
SMarjanov
SMarjanov
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 3
Godina : 54
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 21.04.2024

Nazad na vrh Ići dole

Podizaci stakala Empty Re: Podizaci stakala

Počalji od YUgisa Sub 15 Jun 2024, 14:41

Treba skinuti staklo pa videti jel ide tako lagano, ako da onda nije staklo dobro namesteno ili je keder negde jako stisnut. Ako ide bez stakla tesko onda je problem u podizacu, e sad pitanje je sta je tacno problem. Reciimo na par auta sto sam ja stelovao islo je tesko jako jer je keder na dnu stakla jako bio stisnut. Pa je trebalo lim na vratima iskriviti malo da se poveca razmak kod stakla.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61704
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Podizaci stakala Empty Re: Podizaci stakala

Počalji od dimmu Sub 15 Jun 2024, 20:23

Pa podizac stakla ako si dobro ocistio i podmazao znaci da si ga skinuo sa auta jer jedino tako mozes detaljno da ga ocistis i podmazes.
Mozes bez skidanja da guras ulje ili mast u onu "surlu" kod rucice podizaca ali svakako onaj deo gde se srafi samo staklo ostaje ne ocisceno i ne toliko podmazano, a kod mene je to npr bilo puno rdje i prljavstine.
Ako si i vadio podizac i tako ga podmazao video si da li on radi dobro ili ne.
Tu eleminises jedan moguci problem, a drugi moguci deo problema ti je objasnjen u prethodnom post-u.
dimmu
dimmu
SOHC 1301ccm EFI 68ks

Broj poruka : 3905
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 29.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Podizaci stakala Empty Re: Podizaci stakala

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu