Ablender i prekidači Yugo NT/ST (novi i stari tip)

2 posters

Ići dole

Ablender i prekidači Yugo NT/ST (novi i stari tip) Empty Ablender i prekidači Yugo NT/ST (novi i stari tip)

Počalji od Flegma Čet 16 Jun 2022, 10:28

Pozdrav svim članovima,
imam sada juga koral 1.1 2005 sa sivim enterijerom. Htio sam da ubacujem crne elemente unutra pa me zanima koliko je komplikovano da se ubaci stari tip ablendera na novi tip instalacije. To sam htio da uradim jer nisam mogao da nađem crni ablender NT, samo stari, ista stvar i sa instrument tablom. Kakva je situacija sa prekidačima na intrument tabli, povezao bi stari tip prekidača na novu instalaciju.

Flegma
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 38
Lokacija : Zvečan - Kotor
Datum upisa : 07.03.2022

Nazad na vrh Ići dole

Ablender i prekidači Yugo NT/ST (novi i stari tip) Empty Re: Ablender i prekidači Yugo NT/ST (novi i stari tip)

Počalji od junior45 Čet 16 Jun 2022, 11:44

Sto se tice ablendera,noviji yugici imaju stari tip dzeka,radilo je..e sad sto se tice prekidaca konektori su skroz razliciti,trebaju da se menjaju a msm da je prekidac za sva 4 najveci problem,nije isto
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 35006
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ablender i prekidači Yugo NT/ST (novi i stari tip) Empty Re: Ablender i prekidači Yugo NT/ST (novi i stari tip)

Počalji od Flegma Čet 16 Jun 2022, 13:28

hvala ti na brzim odgovorima.pa da, to sam vidio, da su različiti konektori i na ablenderu i na prekidačima. sada moje pitanje je moze li da se prepakuje recimo stari ablender na novi konektor? isto i za prekidače.
ček možda te nisam najbolje razumio, kako noviji jugici imaju stari tip konektora ako je na ablenderu novi tip?
ja ga nisam rastavljao ali pretpostavljam da izgleda ovako:
Ablender i prekidači Yugo NT/ST (novi i stari tip) QGr8Mp
dok su ovi crni koje sam nasao po oglasima izgledali ovako:
Ablender i prekidači Yugo NT/ST (novi i stari tip) FZAxfR

Flegma
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 38
Lokacija : Zvečan - Kotor
Datum upisa : 07.03.2022

Nazad na vrh Ići dole

Ablender i prekidači Yugo NT/ST (novi i stari tip) Empty Re: Ablender i prekidači Yugo NT/ST (novi i stari tip)

Počalji od junior45 Čet 16 Jun 2022, 18:46

Mislim od poslednjih serija je imala stari tip ablendera,znam kod caleta kad sam menjao da od yuga nt nije pasovalo
Ja verujem da moze da se prepakuje,posto su komande i raspored isti kao i na svi yugicima,al semu ne znam da ti kazem..
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 35006
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ablender i prekidači Yugo NT/ST (novi i stari tip) Empty Re: Ablender i prekidači Yugo NT/ST (novi i stari tip)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu