problem nece yugo efi da upali Bosch Motronic MP 3.1

5 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

problem nece yugo efi da upali  Bosch Motronic MP 3.1 - Page 2 Empty Re: problem nece yugo efi da upali Bosch Motronic MP 3.1

Počalji od Sultan Sub 05 Okt 2019, 18:23

Ma naravno da nije chupano nista,zato je tu smajli.
Najvaznije je,da je problem lociran i otklonjen,a Yugic da je zivnuo.
Cheers

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7065
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

problem nece yugo efi da upali  Bosch Motronic MP 3.1 - Page 2 Empty Re: problem nece yugo efi da upali Bosch Motronic MP 3.1

Počalji od templar13 Sub 05 Okt 2019, 18:35

Pozdrav drugari! Yugo EFI E sada da vam ispricam sta se na kraju desilo.NEMOJ NIKADA DA ZURIS KAD NESTO RADIS!!!!! No Zbog te zurbe meni je jugisa stojao 4 meseca,a upalio je kao mina.05.10.2019 ThumsUp EFI je zakon!!!!! Problem je bio ( KABLOVI NA RAZVODNOJ KAPI NISU BILI POSTAVLJENI DOBRO NA SVOJE MESTO ,ZAMENJENA MESTA) i to je to Doh Doh Doh Doh Doh PUNO SAM ZAHVALAN NASEM DRUGARU junior45 NA POMOCI Cheers Cheers Cheers Zato kad radis oko kola obavezno pogledaj kablove a ne kao ja da im zamenim mesta Doh Doh Doh

templar13
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 13
Godina : 45
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 27.07.2019

Nazad na vrh Ići dole

problem nece yugo efi da upali  Bosch Motronic MP 3.1 - Page 2 Empty Re: problem nece yugo efi da upali Bosch Motronic MP 3.1

Počalji od templar13 Sub 05 Okt 2019, 18:38

Druze slikacu ti da vidis da nije nista cupano da vidis kako izgleda No

templar13
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 13
Godina : 45
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 27.07.2019

Nazad na vrh Ići dole

problem nece yugo efi da upali  Bosch Motronic MP 3.1 - Page 2 Empty Re: problem nece yugo efi da upali Bosch Motronic MP 3.1

Počalji od templar13 Sub 05 Okt 2019, 18:47

Sultan ::Pa da,pocupano sbe staro,stavljeno sve novo,... Laughing
Kako coveka izbaci iz takta kad se ovako nesto izdesava.
Sve sam ispratio,ali posto nista ne znam oko EFI sistema,nista ( hvala bogu) nisam ni pisao.

Rekoh,samo da pozdravim opravku,i vaskrsnuce!
Cheers
Druze netreba tako komentarisati kad neznas u cemu je bio problem,problem je resen No

templar13
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 13
Godina : 45
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 27.07.2019

Nazad na vrh Ići dole

problem nece yugo efi da upali  Bosch Motronic MP 3.1 - Page 2 Empty Re: problem nece yugo efi da upali Bosch Motronic MP 3.1

Počalji od Sultan Sub 05 Okt 2019, 21:36

Znaju drugari s foruma da sam ja takav,da se salim.
Ne uzmi za zlo i ne zameri...
Meni je EFI sistem mnogo komplikovaniji od ovoga klasike koji ja vozam.
Zato sam se i ogradio u startu komentara,uz pozdrav sto je sve reseno...

E sad,jes da je na kraju stvarno u pitanju trivijala bila,jer to i ispadne na kraju kod zamene kablova sa razvodne kape na svecice...a napravi fin problem...
Nista,sad bar imas iskustvo,da ,kako skidas,tako i vracas...na razvodnoj kapi je obelezeno brojevima koji izvod je za koju svecicu,a i na bloku motora je takodje obelezeno koja je koja svecica. Samo ispratis,proveris....nego se desi da u zurbi,iako znajuci sve ovo,covek nehoticno pogresno ubode,a ne seti se da bi to mozda bio problem,nego sve misli fa je nesto mnogo komplikovanije i juri imaginarnog Gremlina i nervira se,jer je sve mogucd isprobao,i sve funkcionise,sem motora koji odbija poslusnos'...

Zato sam takodje i iskomentarisao da coveka uvredi i izbaci iz takta takva vrsta situacije,a iz licnoga iskustva...

Veliki pozdrav,i srecno sa osvajanjem novih kilometara!

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7065
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

problem nece yugo efi da upali  Bosch Motronic MP 3.1 - Page 2 Empty Re: problem nece yugo efi da upali Bosch Motronic MP 3.1

Počalji od junior45 Sub 05 Okt 2019, 22:28

Komplikovanije ti je da sednes i vozis nego da dajes sauh stalno,stelujes platine itd 😂
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 35006
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

problem nece yugo efi da upali  Bosch Motronic MP 3.1 - Page 2 Empty Re: problem nece yugo efi da upali Bosch Motronic MP 3.1

Počalji od Sultan Ned 06 Okt 2019, 10:08

A ne ne Gos'n Juniore!
Sa te strane,kada se tako gleda,mislim iz tog ugla,onda si u potpunosti u pravu!

Nisam se dobro "odrazio" pa je moj komentar ispao dvosmislen,a ti si ga bas fino izexploatisao!
naklon rukovanje  naravno!  Laughing Laughing

Mislio sam na samo funkcionisanje > EFI vs Karb <...
Kako radi sistem karb platinash-razvodnik-ventili-bregasta itd, to sam i skontao ,EFI je za mene jos uvek misterija...

Naravno ,jer nisam ni pokusavao da ga razumem.

Najvaznije je da je kolega zadovoljan,jer mu je sada Yuger u voznome stanju i to kakvom! Pali kao mina,ide kao zvrk.

Jos jednom pozdrav

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7065
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

problem nece yugo efi da upali  Bosch Motronic MP 3.1 - Page 2 Empty Re: problem nece yugo efi da upali Bosch Motronic MP 3.1

Počalji od junior45 Ned 06 Okt 2019, 12:52

Nemas ni sta da cackas,to samo radi 😁
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 35006
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

problem nece yugo efi da upali  Bosch Motronic MP 3.1 - Page 2 Empty Re: problem nece yugo efi da upali Bosch Motronic MP 3.1

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu