Rasveta i kineski delovi

2 posters

Ići dole

Rasveta i kineski delovi Empty Rasveta i kineski delovi

Počalji od cvele101 Pet 05 Jul 2019, 16:33

Pozdrav ljudi,

planiram ovih dana malo da poradim na rasveti i unutrasnjosti moje azdahe pa me interesuje Vase iskustvo sa kineskim Led sijalicama P21w ,upaljacima,obrtaljkama,usb punjacima sa Aliexpress-a,Ebaya. Da li imate neku preporuku za konkretan tip sijalice posto ih tamo ima mali milion ili je bolje napraviti rucno,posto me jedan drug davi da mi on napravi sam led sijalice i trake kada mi bude budzio radio i upaljac?

I da li je neko narucivao radio i antene sa isith sajtova i ako jeste kakva su Vam iskustva?
cvele101
cvele101
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 46
Godina : 26
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 20.12.2018

Nazad na vrh Ići dole

Rasveta i kineski delovi Empty Re: Rasveta i kineski delovi

Počalji od stalker92 Čet 18 Jul 2019, 08:41

Moja iskustva su sarolika, uglavnom one malkice skuplje LED sijalice rade posao fino, em sijaju lepo, em traju - vec 2+ godine sto na automobilima sto na motoru. Uzeo sam par puta one najjeftinije moguce i crkavale su mi posle par dana, a nije neka razlika u ceni bila, tipa 20%. Gledaj po komentarima, uglavnom napljuju kad nesto ne valja ljudi.

Ja se iskreno ne bih zezao sa pravljenjem kad vec gotova sijalica kosta par dolara, plus sam vidjao razlicite varijante da to ljudi rade, zaleme direktno u grlo i slicno. Ovako kad imas sijalicu i ona eventualno crkne samo izvadis, stavis drugu (LED ili obicnu sta god) i teraj dalje.

Imam i USB punjac u Jugu, isto AliExpress varijanta, radi super, konstantno mi je zakacen dashcam na njega. Jedino sto vecina njih konstantno trosi neku malu kolicinu struje, tako da preporuka da ga vezes na neki prekidac da imas kontrolu nad tim. Mozes pogledati u temi mog Juga kako sam ja to resio.

Sto se tice radija nisam siguran koliko ti je isplativo da ga uzimas tamo i cekas mesec - dva, i platis PDV/carinu na njega, imas dosta tih varijanti i kod nas na KupujemProdajem i kad saberes sve troskove i cekanje mislim da se vise isplate. Smile
stalker92
stalker92
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 114
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 25.09.2016

http://www.svorcan.info

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu