Nema struje, samo vergla - Stojadin 77

2 posters

Ići dole

Nema struje, samo vergla - Stojadin 77 Empty Nema struje, samo vergla - Stojadin 77

Počalji od automehanicar Ned 12 Maj 2019, 16:16

Jedno pitanje forumasi, problem je sa Zastavom 101 one prve linije sa okruglim farovima (1970e), nece da upali. Bio mu je ostecen kabal sa bombine na kapu, i kupio sam bio nove kablove, ali hajde da probam samo ću taj zamjeniti. I radi sve okej. Hajde rekoh posto sam kupio da zamjenim sve. Ja zamjenio sve kablove stavio nove i novu razvodnu kapu, i od tada mrtav, desava se to da upali jednom u 40 pokusaja, i kada upali ja dodam gas, ali cim dobije jaci gas sam se ugasi...? A i nema struje, verglam i stavim jedan kabl blizu metala i ne baca varnicu, malo sam cistio platine moguce da sam nesto poremetio?

automehanicar
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 88
Datum upisa : 23.08.2016

Nazad na vrh Ići dole

Nema struje, samo vergla - Stojadin 77 Empty Re: Nema struje, samo vergla - Stojadin 77

Počalji od Sultan Ned 12 Maj 2019, 17:23

Moguce je da si nesto zeznuo sa platinama....prvo proveri razvodnik paljenja ,platine ruku kapu,kako nalezu svi kablovi na kapu,i na svecice i na bobinu...
Koju si to novu kapu stavio? Koji je razvodnik ,Iskrin ptedpostavljam? Posto je Z101 iz 1970 te?

Inace ima rubrika Instalacije ,trebao si slobodno ovu temu tamo,moguce je d ce je Admini prebaciti da se ne uplasis sto li je nestala...posto ce ovu da pobrisu.
Wink

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7065
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu