Yugo teze pali

4 posters

Ići dole

Yugo teze pali  Empty Yugo teze pali

Počalji od DjoleVS Sre 10 Okt 2018, 18:55

Pozdrav. Imam u poslednje vreme malo problema,auto teze pali i ne ide kako treba. Ujutro sa sauhom upali lepo,ali je lenj i ne prima gas lepo. Uradjen je veliki servis pre 2500 km,i tada su naravno zamenjene i svecice. U prvih 2000 km je radio korektno,ali u poslednje vreme zeza. Svecice su crne (stavljene su Denso w20ep-u,pre toga su bile Champion,ne znam oznaku ali je radio odlicno). Pre par dana crkne jedna svecica,zamenim je i tada smanjim zazor na svim svecicama sacometrijskom metodom (ucinilo mi se da je zazor prevelik) i svecice su pocele da menjaju boju ka svetlo smedjoj, i bolje ide. Auto je 2004,presao je 105 000,i na 2500 km dolio sam 3dcl ulja (Shell). Da li je moguce da su te svecice toliko djubre,ili je to kopija? Verovatno ce pocrkati i ostale Evil or Very Mad .Koje svecice da kupim,sta kaze vase dugogodisnje iskustvo? Smile
DjoleVS
DjoleVS
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 75
Lokacija : Vrsac
Datum upisa : 11.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Yugo teze pali  Empty Re: Yugo teze pali

Počalji od Sultan Sre 10 Okt 2018, 20:39

Druze,o svecicama imas teme na forumu,da se ne ponavlja na sto mesta...al da se ne ljutis...mislim da ces tu naci interesantnih stvari.

https://zafc.forumsr.com/t5869-koje-sveice-idu-za-koral-in-1-1
https://zafc.forumsr.com/t827-izbor-svecica-za-yuga-in

E sad da ne bude da nas mrzi da odgovaramo,posto,i ja sam na pocetku (a i dalje  Laughing  Laughing ) kacio svasta gde ne treba...
Mislim da su na forumu izrazito rekli da su Bosch WR56,stvarno odlicne,ne treba da im se steluje zazor a traju po 30k km...

Ja licno koristim Bosna FE65P,ali sad nema trika da ih nadjes a da su orgije,sem ako nemas neku vezu u Tešnju...
Ako nadjes,javi mi...

Sto se tice originalnosti,sve se brate mili kopira,tako da nije kriv proizvodjac,neko ti silni hakeri/kopiri pa Jebe stvar nacisto...
Mislim,Shwabe su za vreme 2.sv.rata pitaj boga koliko miliona/milijardi dolara nastancovali,ali su ih tako dobro odradili da se i dan danas vrte po svetu i nema trika da otkrijes koje su novcanice te falsifikat nemacke...
Da i sa svecicama rade tako,ne bi ni bilo bitno jali orgije il original falsifikata,tek treca ruka tj falsifikat original falsifikata bi mozda bilo diskutabilnog kvaliteta,ako me kapiras,posto ja ne razmem sha sam teo reci...
Smesno da puknes od Smesno da puknes od Da puknes od smeha Da puknes od smeha

Evo,ovo je jubilarna 903. poruka specijalna,sam ispisao onoliko poruka koliko ima moj motor kubika... Naughty


Poslednji izmenio Sultan dana Sre 10 Okt 2018, 21:07, izmenjeno ukupno 1 puta

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7065
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Yugo teze pali  Empty Re: Yugo teze pali

Počalji od ZAC Sre 10 Okt 2018, 20:53

DjoleVS...Najvaznije je da kupis odgovarajuce svecice ,znaci istu toplotnu vrednost kao sto je fabricka Bosna65.
Sto se tice brenda svecice, to je potpuno nebitno, samo da nije neka kopija.
Svaka svecica odgovarajuce toplotne vrednosti ce dobro raditi na motoru, bez ikakve razlike da li je to Bosna, NGK, Bosch ili Denso


_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Yugo teze pali  Empty Re: Yugo teze pali

Počalji od DjoleVS Sre 10 Okt 2018, 21:42

Hvala momci na brzim odgovorima. Priznajem,trebao sam da orvo procesljam forum,pa tek onda da postavljam temu. Procitacu sve,pa cu onda i kupiti svecice. Bice da su ove fals,jer ne bi trebalo da crkne tako brzo. Hvala u svakom slucaju .
DjoleVS
DjoleVS
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 75
Lokacija : Vrsac
Datum upisa : 11.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Yugo teze pali  Empty Re: Yugo teze pali

Počalji od Sultan Sre 10 Okt 2018, 22:09

Ma opusteno,nego ja postavio linkove vise kao ,kako da kazem,da imas vise mogucnosti,vise ideja i instant odgovora,posto se stalno vodi ista diskusija,sta koristiti posto na trzistu ima sve i svasta.
Jugoti npr pukla keramika posle 300-500 km,tebi izgorela,meni se mastila,aj to mozda nema veze sa svecicom....itd.
Sto bi rekli,nisam pametan,(mada nije samo opaska, more biti istina Loll )...,sta kupiti a da valja...mozda da se vratis na Champion?...ili kupi one Bosch WR56 pa izvidi,Yugisa kaze da su bas dobre...

Nego Djole di je Avatar slika,mislim,kakav je to Inkognito...ovo ono... Mig salim te naravno
Yugo 55 ? ili nesto jace?

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7065
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Yugo teze pali  Empty Re: Yugo teze pali

Počalji od Milos55 Sre 10 Okt 2018, 22:15

Sultan ::Mislim,Shwabe su za vreme 2.sv.rata pitaj boga koliko miliona/milijardi dolara nastancovali,ali su ih tako dobro odradili da se i dan danas vrte po svetu i nema trika da otkrijes koje su novcanice te falsifikat nemacke...

Ovo stvarno nisam znao, što za jednog istoričara, baš i nije pohvalno...

DjoleVS ::Hvala momci na brzim odgovorima. Priznajem,trebao sam da orvo procesljam forum,pa tek onda da postavljam temu. Procitacu sve,pa cu onda i kupiti svecice. Bice da su ove fals,jer ne bi trebalo da crkne tako brzo. Hvala u svakom slucaju .
Nema potrebe da se izinjavaš, tu smo da se pomažemo međusobno.   Cheers
Milos55
Milos55
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 626
Godina : 24
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Yugo teze pali  Empty Re: Yugo teze pali

Počalji od ZAC Sre 10 Okt 2018, 22:32

Uzas je to sto na nasem trzistu lako naletis na falsifikat, i to ne vazi samo za svecice...kinezi su cudo. xD

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Yugo teze pali  Empty Re: Yugo teze pali

Počalji od Sultan Čet 11 Okt 2018, 00:47

Kinezi ce falsifikovati bas sve,ali,ima tu i dobre robe da se nadje. Najbitnija je finalna kontrola kvaliteta,pa ako je za bolju kompaniju,tako i prolazi samo ono sta valja,ostalo,...u reciklazu...ili na Balkan...
Laughing Laughing
Milose,svasta jos treba da se sazna,neke stvari ce tek izaci na svetlost dana kada se arhive pootvaraju.
Znas pricu o Bletchley Park-u i Alan Turingu i William Tutt-u i tako dalje i njihovim mashinama...tajne se i danas ljubomorno kriju...

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7065
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Yugo teze pali  Empty Re: Yugo teze pali

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu