Karburator Solex C30DI40 FIAT SEAT

+3
dimmu
ristivoje
Miljan
7 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Karburator Solex C30DI40 FIAT SEAT - Page 2 Empty Re: Karburator Solex C30DI40 FIAT SEAT

Počalji od jugota Sub 25 Avg 2018, 11:06

Ma znaam,malo ga peckam Very Happy
ali realno,da nisu uveli tu glupost,ko bi jos razmisljao o karbu... veci motor i paljba... ja nisam stigao da ga zavedem na vreme,za'ebo me nislija,prodao motor,poslao mu pare da spakuje masinu i na kraju ukapiram da je greska u saobracajnoj bila na brojevima... e tek je to bila procedura za ispravku,a i motor produvao nakon 2-3k km... hvala,al nees vise... iscupao taj i uradio svoj kompletno na 5-tu specijalu,a njemu nek je na cast... zavlacenje bilo od prvog dana,prevarant.
jugota
jugota
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 643
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 23.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Karburator Solex C30DI40 FIAT SEAT - Page 2 Empty Re: Karburator Solex C30DI40 FIAT SEAT

Počalji od VPetar Sub 25 Avg 2018, 12:30

Koji nislija xD
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7282
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Karburator Solex C30DI40 FIAT SEAT - Page 2 Empty Re: Karburator Solex C30DI40 FIAT SEAT

Počalji od jugota Sub 25 Avg 2018, 13:44

dusan_veli sa ZFC-a,da ga ne reklamiram punim imenom...
nije bio problematican na ZFC,bar da ja znam,ali se kod mene izreklamirao za sve pare,ceh koji sam posteno platio je izneo nesto oko 20 000 din,sa transportom... rekao je da treba da se prekarici,leteci,lezeci,radilica da se obradi,semerinzi,dihtunzi i pakuj... glavu sam ja radio.

Nakon cele balade,nije potrajao ni 2-3 hiljade,poceo da purnja i trosi ulje,a plus zajebancija i sa pogresnim brojem u saobracajnoj,sto je precutao... vlasnik iz Negotina kojeg je bilo nemoguce naci,a ni godinu u kojoj je pogresno unesen broj.
Sve laza do laze,na kraju je motor izbacen i napravljen sto od njega,a i usran(izvin'te na izrazu) obraz coveka za mali novac... nakon sto je rekao da ce stvar pokusati nekako ispraviti,naravno,nikad se nije ni javio.

Za mene su to smesne zivotne odluke,da nekog tako prevaris,ali mi nije bilo zao da izvadim 500-600 eur i kompletiram motor da bi bio regularan.
Samo ja znam kako zaradjujem taj novac,ali mi je obraz ipak vredniji od bilo kakvog novca.

Eto,pa da se jos neko ne nasanka.
jugota
jugota
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 643
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 23.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Karburator Solex C30DI40 FIAT SEAT - Page 2 Empty Re: Karburator Solex C30DI40 FIAT SEAT

Počalji od ZAC Sub 25 Avg 2018, 15:13

Sultan...Pazi druze, posto sada imas nov Solex...zaboravi na sve druge karbove...kada stavis to bices zadovoljan narednij 20 godina sa njim....ni Jugo nece toliko potrajati.
Sto se tice kucista filtera , kao sto si rekao, napravi adapter tako da se srafi sa ta tri srafa za karb a iz nejga da ti vire brezoni i deo cevi koja ce da pase na kutiju filtera. Adapter najbolje napraviti od komada aluminijuma...samo ga dobro osmisliti, nacrtati i odneti negde na glodalicu...sada po bgdu ima firmi sa CNC glodalicama koje naprave sta hoces za par minuta.

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Karburator Solex C30DI40 FIAT SEAT - Page 2 Empty Re: Karburator Solex C30DI40 FIAT SEAT

Počalji od Sultan Sub 25 Avg 2018, 15:38

Motor 1.3 lit za 6600 din? Hmm ima li to negde,za 50 ojra ceo motor...

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7059
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Karburator Solex C30DI40 FIAT SEAT - Page 2 Empty Re: Karburator Solex C30DI40 FIAT SEAT

Počalji od jugota Sub 25 Avg 2018, 17:05

Ene mi ga u garazi,peraGVX pakovao... ovi mladji ne znaju ko je,al teski zaludjenik i perfekcionista,doduse,finansije su ga cesto ometale Laughing
Inace me zarazio GVX sarama Very Happy
jugota
jugota
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 643
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 23.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Karburator Solex C30DI40 FIAT SEAT - Page 2 Empty Re: Karburator Solex C30DI40 FIAT SEAT

Počalji od Sultan Sub 25 Avg 2018, 18:46

U tem slucaju bih morao na tehnicki pregled ,preregistraciju i na atest...skupa rabota ovih dana...
A GVX sare,tj tretman ordinarnog Yuga,tim malko sportskijim "elementima" i meni najbole lezi na Yugu...cve posle toga, Ciao,IN...nekako nedoreceno i neuskladjeno sa ostatkom vozila...meni bar...

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7059
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Karburator Solex C30DI40 FIAT SEAT - Page 2 Empty Re: Karburator Solex C30DI40 FIAT SEAT

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu