Lampica za ulje u motoru i ulje u kocnicama tj rucna

2 posters

Ići dole

Lampica za ulje u motoru i ulje u kocnicama tj rucna Empty Lampica za ulje u motoru i ulje u kocnicama tj rucna

Počalji od blagotinac Pon 06 Mar 2017, 09:01

Imam Yuga 55, 93 god amerikanac.Od jutros kad je upaljen nece da ugasi lampicu za ulje u motoru i lampicu za rucnu tj ona je ista i za ulje u kocnicama kod mog Yuga je Brake i druga Brake pad.Proverio sam ulje za kocnice,ulje u motoru,zamenio davac,proverio osigurace sve ok koliko vidim.Sta moze biti problem.Nek prebaci admin ako sam pogresio mesto otvaranja teme.

blagotinac
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 48
Godina : 36
Lokacija : Trstenik
Datum upisa : 08.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Lampica za ulje u motoru i ulje u kocnicama tj rucna Empty Re: Lampica za ulje u motoru i ulje u kocnicama tj rucna

Počalji od junior45 Pon 06 Mar 2017, 11:43

Vidi da nisu plocice izlizane,ilineka zica pipa masu..mada ako je upaljena i lampica za ulje,prpblem je u pritisku ulja..vproveri samo da nije pukla.izolacija sa koje zice i izmeri pritisak ulja
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 35006
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Lampica za ulje u motoru i ulje u kocnicama tj rucna Empty Re: Lampica za ulje u motoru i ulje u kocnicama tj rucna

Počalji od blagotinac Pon 06 Mar 2017, 16:28

Resio sam problem,zamenio sam zupcanik u razvodniku sto tera pumpu za ulje.

blagotinac
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 48
Godina : 36
Lokacija : Trstenik
Datum upisa : 08.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Lampica za ulje u motoru i ulje u kocnicama tj rucna Empty Re: Lampica za ulje u motoru i ulje u kocnicama tj rucna

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu