Alarm , centralna , kandza , sapa

+10
Sultan
Miljan
jollyjumper
Marko Zemun
Petar
Nikola I.
YUgisa
ZAC
Predrag B.
ilija94
14 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Alarm , centralna , kandza ,  sapa - Page 2 Empty Re: Alarm , centralna , kandza , sapa

Počalji od Miljan Sre 04 Maj 2016, 19:37

Bolje stavi zeder nego da stavljas i skidas tu skalameriju kad god podjes negde.

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alarm , centralna , kandza ,  sapa - Page 2 Empty Re: Alarm , centralna , kandza , sapa

Počalji od ilija94 Sre 04 Maj 2016, 20:49

Zeder je pozamasna investicija....
ilija94
ilija94
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 190
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 04.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Alarm , centralna , kandza ,  sapa - Page 2 Empty Re: Alarm , centralna , kandza , sapa

Počalji od ZAC Sre 04 Maj 2016, 21:40

Ja sam u svog juga ugradio zeder..onomad sam platio 180 e. ..ali i Jugo je bio nov, pa mi se isplatilo... + alarm. pukao sam oko 250 e.. na zastitu juga i 300 za Logana..

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alarm , centralna , kandza ,  sapa - Page 2 Empty Re: Alarm , centralna , kandza , sapa

Počalji od ilija94 Sre 04 Maj 2016, 22:08

takva je i sad cena otprilike , mozda jednog dana , alarm i kandza ce biti za pocetak pa sta Bog da....
ilija94
ilija94
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 190
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 04.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Alarm , centralna , kandza ,  sapa - Page 2 Empty Re: Alarm , centralna , kandza , sapa

Počalji od jollyjumper Ned 02 Sep 2018, 01:33

Ajd opet, obnova gradiva. Crkao mi onaj Giordon alarm. Ono sto mi se kod njega nije svidjalo, umeo je da zapisti, kao da ga neko udari tipa kada je auto na suncu ili dune vetar, bez obzira na podesavanje osetljivosti.

Treba mi predlog, koji uzeti od ovih jeftinih, samo da se dere?

Vidim ima na KP: Giordon, neki Bear, Scorpion, Eaglemaster, Oktopus, Genius...

Predlog, koji uzeti?

jollyjumper
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1107
Lokacija : Le
Datum upisa : 10.03.2015

http://www.serbiancarfans.x10.mx

Nazad na vrh Ići dole

Alarm , centralna , kandza ,  sapa - Page 2 Empty Re: Alarm , centralna , kandza , sapa

Počalji od Miljan Ned 02 Sep 2018, 09:49

Sve je to isto sranje, drugo pakovanje xD
Sta god uzmes, radice, Bear i Spy su kao nesto klvalitetniji, mada cisto sumnjam.

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alarm , centralna , kandza ,  sapa - Page 2 Empty Re: Alarm , centralna , kandza , sapa

Počalji od jollyjumper Ned 02 Sep 2018, 16:03

Na Spy nisam naleteo...ali ono, vrtim, sve mi se cini manje vise isto. Kod onog Giordon-a me je nerviralo sto ako ga cuknes, nema da svira,nego samo upozori u fazonu klik klik...svira tek kad ga otvoris. Kod tebe bese Bear? Jel svira kad ga cuknes ili samo klikce?

jollyjumper
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1107
Lokacija : Le
Datum upisa : 10.03.2015

http://www.serbiancarfans.x10.mx

Nazad na vrh Ići dole

Alarm , centralna , kandza ,  sapa - Page 2 Empty Re: Alarm , centralna , kandza , sapa

Počalji od Miljan Ned 02 Sep 2018, 16:38

To zavisi od podesavanja osetljivosti sok senzora, ne od alarma, kad ga slabije cuknes zapisti par puta, ako ga jace udaris svira isto kao kad otvoris vrata. Kad mene kad padne orah na auto svira normalno kao kad otvoris vrata, isto i na grmljavinu.

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alarm , centralna , kandza ,  sapa - Page 2 Empty Re: Alarm , centralna , kandza , sapa

Počalji od Sultan Ned 02 Sep 2018, 18:46

Kod takvog podesavanja osetljivosti,ja bih morao da dezuram dan-noc kod auta,parkiran je ispod sumice hrasta,cerovina visoka,samo padaju zirovi na sve str...a i suvo granje,vrane sta donesu pa bace,po neki orah se tu nadje...macke mi se takodje veru po Yugosaurusu,izgrebli mi farbu,skoro primetih...
Najbolji alarm,AKU pod jastuk... Laughing Naughty
...meni izgleda svi da koriste Bear alarm,koji je protiv amatera verovatno dobar,a protiv profesionalaca svaki alarm vodi bezuspesnu borbu a i Yugo nije interesantan takijem lopovima...madaaaa...
Ne sam siguran kako Miljan cuva svoje mezimce,ja bih da zakon dozvoljava postavio Minigun na automatsku jedinicu stalak sa foto-termo-pokret senzorima,i sve sto pridje na manje od 3000mm,ima da ga nema...


_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7065
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Alarm , centralna , kandza ,  sapa - Page 2 Empty Re: Alarm , centralna , kandza , sapa

Počalji od jollyjumper Ned 02 Sep 2018, 22:28

Ma ja vrteo onaj glupi sraf na sok senzoru, i na jednu i na drugu stranu isto...samo sto kad ga zavrtis na jednu, moras jace da udaris da bi kliknuo. Mozda mi ni to nije radilo kako valja. Nista, uzecu onda Bear ili Spy, pa da po vezem da se dere. Migavce, necu da povezujem, jer me je bas nerviralo ono, da blinka kad se otvore vrata.

jollyjumper
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1107
Lokacija : Le
Datum upisa : 10.03.2015

http://www.serbiancarfans.x10.mx

Nazad na vrh Ići dole

Alarm , centralna , kandza ,  sapa - Page 2 Empty Re: Alarm , centralna , kandza , sapa

Počalji od Sultan Ned 02 Sep 2018, 23:22

Bitno da javlja za lopova zvucnim signalom,migavci su samo kozmetika...
Bilo bi dobro neki strob da zaslepi grdobu koja pokusava da drpa,ako dodje dotle,lakse ga je onako coravoga stici i savladati

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7065
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Alarm , centralna , kandza ,  sapa - Page 2 Empty Re: Alarm , centralna , kandza , sapa

Počalji od jollyjumper Pon 03 Sep 2018, 00:45

Ma samo da se dere, nije to zastita od lopova, vec od narkomacica raznih i jajara, koji bi samo da naprave stetu. A oko moje zgrade se bas skupljaju.

Ako bi neko da ga ukrade, ukrasce ga jer se nameracio.

Zmigavci su dobri kad stanes i otvoris vrata, jer on nezavisno od automata blinka, alarm daje signal, ima svoj relej, ali mene smara zato sto su mi vrata otvorena dok radim nesto i svaki put kad otvorim vrata, tih pola minuta blinka dok ne prestane, smara jako. Alarm ima i ugradjen modul centralne, ja sam motorcic povezao samo na vozacevim vratima da daljinski otkljucava.

Generalno drzim auto u garazi, ali ovo je za slucaj da putujem negde ili ostavim auto na parkingu.

*Ma ne mora da je corav, jako brzo trcim, sinoc sam zbog mrtve rostiljijade vec strcavao dole. Evil or Very Mad

jollyjumper
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1107
Lokacija : Le
Datum upisa : 10.03.2015

http://www.serbiancarfans.x10.mx

Nazad na vrh Ići dole

Alarm , centralna , kandza ,  sapa - Page 2 Empty Re: Alarm , centralna , kandza , sapa

Počalji od Sultan Pon 03 Sep 2018, 08:52

Ne znam sta da ti kazem,a da negde napravis neki prekidacic,da ako ne zelis da migavci blinkaju da odspojis neku od dve zice koje napajaju migavce preko alarma...tako neces imati muku oko toga,sa otvaranjem vrata.
A za brze noge si me podsetio na jednu slicnu dogodovstinu kod mene na poslu...kolega elektricar,lik iz Ljubovije, " sitan co'ek", uvati lopova na delu kako mu ceprka po gepeku nonshalantno u po bela dana, i izdaleka skonta da je njegov Yugo otvoren,prisunja se malo potrci i prodere se,lopov u beg kroz neko zbunje i da se ne zaglavi ,pobaca sve iz ruku i dzada preko ulice umalo ga ne izgazise....a moj ti kolega,pokupi sve svoje ali i tudje,brdo interesantnih stvari....niko se nikada javio nije...

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7065
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Alarm , centralna , kandza ,  sapa - Page 2 Empty Re: Alarm , centralna , kandza , sapa

Počalji od kocnicar Pet 18 Jan 2019, 14:03

Sistem zaštite Lojack , vrlo efikasno, kod nas ga još uvek nema, ne znam zašto, obično brzo prihvatamo ovakve novotarije

kocnicar
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 18
Datum upisa : 09.08.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alarm , centralna , kandza ,  sapa - Page 2 Empty Re: Alarm , centralna , kandza , sapa

Počalji od ZAC Pet 18 Jan 2019, 17:11

Meni su Juga obijali vise puta, Logana jednom na nekoj sahrani...tada dojava nije mogla da mi javi posto sam iskljucio telefon...a drugi put su mi izbusili rezervaoar da bi ukrali 5 litara goriva....i mogu slobodno da kazem da je najbolja zastita od stoke spajanje karoserije na visoki napon...pa kada se stoka uhvati za auto da tu i ostane do jutra...pa kada krenes na posao samo ga pljunes i gurnes nogom u stranu da ne isprljas gume o njega.

Na policiju ne mozes da se oslonis zato sto otvoreno stite lopove..

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alarm , centralna , kandza ,  sapa - Page 2 Empty Re: Alarm , centralna , kandza , sapa

Počalji od dimmu Pet 18 Jan 2019, 17:39

Sta sve ljudima padne na pamet.. Obijanje auta na parkingu groblja, buse rezervoar zbog par litara goriva..
Ja sam iz manje sredine pa me uvek tako nesto neprijatno iznenadi, na svu srecu nisam imao neka losa iskustva sem par pokusaja da mi obiju gepek ali nikada nista nije ukradeno.
dimmu
dimmu
SOHC 1301ccm EFI 68ks

Broj poruka : 3917
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 29.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Alarm , centralna , kandza ,  sapa - Page 2 Empty Re: Alarm , centralna , kandza , sapa

Počalji od Nikola I. Pet 18 Jan 2019, 19:20

Ima lopova i po malim sredinama, uglavnom se kace za stare i jeftine automobile kao da ce ne znam koliko da pokupe nesto vredno samo stvore stetu... Mad
Dok sam vozio keca tri puta sam imao problema, jednom sam ih i uhvatio i priredio fin docek Laughing steta sto su se razbezali mrzelo me je da ih jurim... Very Happy

Nikola I.
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2252
Godina : 29
Lokacija : Bor
Datum upisa : 07.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Alarm , centralna , kandza ,  sapa - Page 2 Empty Re: Alarm , centralna , kandza , sapa

Počalji od ZAC Pet 18 Jan 2019, 19:41

Pazi, probusili rezervoar na loganu, u rezervoaru bilo oko 5 l. na rezervi je bio...a sam rezervoar ej plasticni i kosta nov 500 e.... mami cu im ... urednio prijavlejno policiji, ali naravno bagra cuva bagru, nikada nije pronadjen pocinilac...

Uhvatis ih na delu i ne juris...pa ja bi ih jurio a kada bi ih uhvatio grkljan bi mu prstima iscupao

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alarm , centralna , kandza ,  sapa - Page 2 Empty Re: Alarm , centralna , kandza , sapa

Počalji od Nikola I. Pet 18 Jan 2019, 23:43

Bilo je mozda sat-dva posle ponoci, bas kada lopovi krecu u akciju, meni se nije spavalo i slucajno ih vidim... Very Happy
Jbg dok sam izas'o iz zgrade kad su me videli dali su se u beg, zeznuo sam se sto sam upalio svetlo, pa su me oni i ocekivali, ali bolje je tako, da sam skocio na njih ko zna sta bi bilo...

Nikola I.
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2252
Godina : 29
Lokacija : Bor
Datum upisa : 07.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Alarm , centralna , kandza ,  sapa - Page 2 Empty Re: Alarm , centralna , kandza , sapa

Počalji od kocnicar Sub 19 Jan 2019, 08:55

jedan komšija je psotavio kameru da ih snimi, predao snimke policiji, ali su mu rekli d aje to neovlašćeno snimanje i ne mogu da se koriste kao dokaz

kocnicar
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 18
Datum upisa : 09.08.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alarm , centralna , kandza ,  sapa - Page 2 Empty Re: Alarm , centralna , kandza , sapa

Počalji od ristivoje Sub 19 Jan 2019, 13:34

Nego sta je ako nije dokaz? Evil or Very Mad
ristivoje
ristivoje
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2374
Godina : 43
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 30.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Alarm , centralna , kandza ,  sapa - Page 2 Empty Re: Alarm , centralna , kandza , sapa

Počalji od Sultan Sub 19 Jan 2019, 14:38

O'fikaris lopovu ruku,ko u Car Dusanovo doba i po njegovom zakoniku,i odneses u Policiju,predas,i kazes:" Evo,s ovom mi je rukom lopov obijao gepek,a dokaz, vidite da jos mu pajser u saci lezi..."
Da moze,ja bih napravio nesto slicno kao u reklami za Ford SportKa,samo jace brze i na svim vratima,i ispod haube..kad otvori,samo neki veeliki ziletni noz ZzZzZzZkkk i nesto mora otpasti,prsti sake,saka ili sake,ruka ili ruke,pa i dalje,zavisi koliko sekundi stavis da odbroji pre nego odreaguje AntiDrp Mk.2...samo sakupis "dokaze"...
Naughty  Naughty


_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7065
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Alarm , centralna , kandza ,  sapa - Page 2 Empty Re: Alarm , centralna , kandza , sapa

Počalji od ZAC Sub 19 Jan 2019, 15:33

I mi na zgradi imamo kameru, imam snimak kada je lopov obijao juga...ali dzabe, losa kamera i nisam uspeo da ga prepoznam...od policije nisam ni ocekivao da ga uhvate, ali mi je zao sto JA na snimku ne mogu da vidim njusku.... ja bih mu presudio umesto pandura.  ... naravno, da ne mislite da sam ludak, ne bih ga ubio, ali sigurno nikada vise mu nebi palo napamet da pipne tudju imovinu.

Evo snimka, ako neko prepozna zlikovca neka mi javi na PP.


PS: Ipak ne znam kako da postavim snimak ovde...  Sad

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alarm , centralna , kandza ,  sapa - Page 2 Empty Re: Alarm , centralna , kandza , sapa

Počalji od ristivoje Sub 19 Jan 2019, 15:54

Izgleda da su Cop kako gde za saradnju, kod nas su skidali snimke sa kamere,sta je bilo posle ne znam.
ristivoje
ristivoje
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2374
Godina : 43
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 30.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Alarm , centralna , kandza ,  sapa - Page 2 Empty Re: Alarm , centralna , kandza , sapa

Počalji od ZAC Sub 19 Jan 2019, 15:57

Odneo sam ja snimak u stanicu, ali sta imam od toga???

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alarm , centralna , kandza ,  sapa - Page 2 Empty Re: Alarm , centralna , kandza , sapa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu