Postavljanje ručica za sedište za Zastavu Koral In

+8
vukiclab
d.stole
Tole
VPetar
Milos
dragan79
Miljan
castiel-87
12 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Postavljanje ručica za sedište za Zastavu Koral In - Page 2 Empty Re: Postavljanje ručica za sedište za Zastavu Koral In

Počalji od vukiclab Pet 27 Mar 2020, 23:42

Zaga - Zagorka je zensko, njen muz je Misko, to su ljudi iza firme Reli Kragujevac Smile Dobri su ljudi u pitanju, sve je uvek onako kao sto pise ThumsUp
vukiclab
vukiclab
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 555
Godina : 31
Lokacija : Portland, Oregon
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Postavljanje ručica za sedište za Zastavu Koral In - Page 2 Empty Re: Postavljanje ručica za sedište za Zastavu Koral In

Počalji od Tole Sub 28 Mar 2020, 02:03

Probacu drugari. Sitnica je ali me iritira i uzeo bih vise komada da imam u rezervi jer ocigledno brzo stradaju verovatno zbog krte plastike. Hvala vam
Tole
Tole
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 338
Godina : 62
Lokacija : Aleksinac
Datum upisa : 05.02.2020

Nazad na vrh Ići dole

Postavljanje ručica za sedište za Zastavu Koral In - Page 2 Empty Re: Postavljanje ručica za sedište za Zastavu Koral In

Počalji od YUgisa Sub 28 Mar 2020, 08:11

Ona vise ne radi, barem ja je skoro nisam cuo, ne znam jel se desilo nesto a muz jeste malo tezak covek ali fer.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61769
Godina : 35
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Postavljanje ručica za sedište za Zastavu Koral In - Page 2 Empty Re: Postavljanje ručica za sedište za Zastavu Koral In

Počalji od MilosL Sub 28 Mar 2020, 12:56

X2
MilosL
MilosL
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 237
Lokacija : Bgd-Rakovica
Datum upisa : 08.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

Postavljanje ručica za sedište za Zastavu Koral In - Page 2 Empty Re: Postavljanje ručica za sedište za Zastavu Koral In

Počalji od Tole Sub 28 Mar 2020, 15:33

MilosL ::X2
Pojasni Milošu Smile
Probao sa Zagom i poslao poruku pa mi ljudi odgovorili da nemaju, imaju ručicu za ,,FK" ali ne i plastiku za šrafljenje na naslon sedišta a kao što rekoh izgleda da su te plastike u dve varijante sa različitim razmakom rupa za šrafljenje tj različitom dužinom te plastike (čim je na ručici oznaka FKV-2 onda verovatno ima i FKV-1 tj duža varijanta plastike sa razmakom rupa od oko 8 cm). Ni drugu ručicu tj za sedište drugog proizvođača nemaju a plastika te ručice je lošija tj. krtija od ove prethodne za ,,FK" i lako puca. Manja je i zgodnija ali plastika krta i tu što sam imao kao rezervu je prsla jer očigledno nije isti proizvođač čim sam morao da širim otvor da udenem u metal u sedištu ....Sad
Tole
Tole
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 338
Godina : 62
Lokacija : Aleksinac
Datum upisa : 05.02.2020

Nazad na vrh Ići dole

Postavljanje ručica za sedište za Zastavu Koral In - Page 2 Empty Re: Postavljanje ručica za sedište za Zastavu Koral In

Počalji od MilosL Sub 28 Mar 2020, 19:38

Mislio sam na odgovor Yugise,ja sam kupovao isto jos od Zage,u to vreme je cera bila na faksu u bgd, a sada se javlja Josip-bar tako rece ili je radnik?
Ne mogu ti pomoci oko plastika.
MilosL
MilosL
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 237
Lokacija : Bgd-Rakovica
Datum upisa : 08.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

Postavljanje ručica za sedište za Zastavu Koral In - Page 2 Empty Re: Postavljanje ručica za sedište za Zastavu Koral In

Počalji od Tole Sub 28 Mar 2020, 20:06

Sva je prilika da cu sve da uradim od metala po uzoru na plasticne uzorke ako bude izvodljivo. Nisam strucan nego onako laicki, strug ili livnica ako je izvodljivo. Mozda i nije moguce, samo mozgam..
Ako je to radila ili jos radi kako sam cuo Fabrika vagona Kraljevo zivo me interesuje ima li koga na forumu iz KV da mi kaze da li fabrika radi i ako radi radi li to mozda jos uvek te moze li da se dodje do toga. Za one druge rucice nemam nikakav podarak ko je radio i da li radi
Tole
Tole
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 338
Godina : 62
Lokacija : Aleksinac
Datum upisa : 05.02.2020

Nazad na vrh Ići dole

Postavljanje ručica za sedište za Zastavu Koral In - Page 2 Empty Re: Postavljanje ručica za sedište za Zastavu Koral In

Počalji od Sultan Sub 28 Mar 2020, 22:09

I ja znam damo za Josipa jer dam skoro poveo nabavljati delove od njih...
Gdin Josip je uvek ok,ono sto pitas to i dobijes odgovor.
Jednom me je zvao kad dam narucio "custom prednju policu za radio", zvao da me pita koju da salje,sivu ili teget...
Ja se razocarao posto nema u oker boji...

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7065
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Postavljanje ručica za sedište za Zastavu Koral In - Page 2 Empty Re: Postavljanje ručica za sedište za Zastavu Koral In

Počalji od d.stole Pon 06 Apr 2020, 14:16

Tole ::Sva je prilika da cu sve da uradim od metala po uzoru na plasticne uzorke ako bude izvodljivo. Nisam strucan nego onako laicki, strug ili livnica ako je izvodljivo. Mozda i nije moguce, samo mozgam..
Ako je to radila ili jos radi kako sam cuo  Fabrika vagona Kraljevo zivo me interesuje ima li koga na forumu iz KV da mi kaze da li fabrika radi i ako radi radi li to mozda jos uvek te moze li da se dodje do toga. Za one druge rucice nemam nikakav podarak ko je radio i da li radi

Ne znam baš kako izgleda deo, ali uraditi i jedno i drugo na komad-dva ne zvuči jeftinu. Ako se ide cnc mašinom, mora da se skenira taj uzorak (i to ne može svako). A to košta dosta, ako se ne varam. Ako je pak moguće sam projektovati, onda neko da iscrta i dati crtež da se uradi na mašini.
Izlivanje je jeftinije, ali treba napraviti kalup za taj model ručice. Pa mu verovatno dođe podjednako skupo. Smile
Ako može biti od pomoći, raspitati se za početak kod livca:

http://livac.net/

https://www.portal-srbija.com/livnice-kraljevo

https://www.portal-srbija.com/livnice-nis

d.stole
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 612
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 23.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Postavljanje ručica za sedište za Zastavu Koral In - Page 2 Empty Re: Postavljanje ručica za sedište za Zastavu Koral In

Počalji od Tole Čet 16 Apr 2020, 13:23

Nesto sam sam majstorisao i ,,kalemio" plastiku sa sedista radjenog kako kazu u Priboju na sediste ,FK" KG a rucicu sa ,,FK" na ovo drugo i ne izgleda lose i za sada funkcionise. Plastika za naslon sedista ,,FK" je krta i lako lomljiva bas kao i rucica za ono drugo sediste. Nasao sam rucice za ,,FK" a onu drugu necu ni treziti a sada tragam za plastikama koje idu na naslon sedista uz nadu da cu naci sa sedista koja su propala potpuno. Ponovicu, ako neko ima plastike za naslon sedista oba proizvodjaca a ne trebaju mu jer je mozda izbacio sedista iz nekog razloga hocu da kupim i neka mi se javi i kaze cenu. Hvala d.stole 👍
Postavljanje ručica za sedište za Zastavu Koral In - Page 2 20200402-133548-1
Postavljanje ručica za sedište za Zastavu Koral In - Page 2 20200402-133749-1
Postavljanje ručica za sedište za Zastavu Koral In - Page 2 20200402-133756-1
Tole
Tole
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 338
Godina : 62
Lokacija : Aleksinac
Datum upisa : 05.02.2020

Nazad na vrh Ići dole

Postavljanje ručica za sedište za Zastavu Koral In - Page 2 Empty Re: Postavljanje ručica za sedište za Zastavu Koral In

Počalji od Petar Komnenić Čet 11 Mar 2021, 09:37

Idite na "kupujem prodajem", tražiti u pretraživaču sajta " ručica podizača sedišta sa klizačem tip 1". Ima i tip 2.
Oba tipa ima Miki iz Kragujevca. Već sam uzimao od njega za moj Yugo i zadovoljan sam kupovinom. Pogledajte sve njegove ponude i pitajte da li ima ako nešto nevidite u ponudi.
Petar Komnenić
Petar Komnenić
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 158
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2021

Nazad na vrh Ići dole

Postavljanje ručica za sedište za Zastavu Koral In - Page 2 Empty Re: Postavljanje ručica za sedište za Zastavu Koral In

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu