voznja pod sauhom

3 posters

Ići dole

voznja pod sauhom Empty voznja pod sauhom

Počalji od nikola94 Uto 29 Jan 2013, 17:47

imam 1 pitanje da li je problem voziti yugo pod sauhom.. ? naravno neko vreme dok se ne zagreje ? ili mora da se greje na leru u mestu ?

nikola94
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 52
Datum upisa : 26.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

voznja pod sauhom Empty Re: voznja pod sauhom

Počalji od YUgisa Uto 29 Jan 2013, 17:53

Nema potrebe da zagrevas motor u leru, posle par sekundi rada u mestu mozes slobodno da krenes u voznju bez nekih visokih obrtaja i kako se zagreva, spustas lagano sauh Wink Nije problem, problem je voznja kad je zagrejan Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61572
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

voznja pod sauhom Empty Re: voznja pod sauhom

Počalji od nikola94 Uto 29 Jan 2013, 17:56

YUgisa ::Nema potrebe da zagrevas motor u leru, posle par sekundi rada u mestu mozes slobodno da krenes u voznju bez nekih visokih obrtaja i kako se zagreva, spustas lagano sauh Wink Nije problem, problem je voznja kad je zagrejan Wink
hvala puno Very Happy tako sam i mislio Very Happy nego imamo ovde diskusiju,kao zamascuju se svecice itd... Very Happy

nikola94
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 52
Datum upisa : 26.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

voznja pod sauhom Empty Re: voznja pod sauhom

Počalji od YUgisa Uto 29 Jan 2013, 18:02

Nece da se zamaste nego se zagarave kada se sauh ne koristi na odgovarajuci nacin jer motor dobija preveliku kolicinu goriva i ne moze da ga sagori. Wink Uz to ti je i veca potrosnja goriva Wink Licno ja kad vozim caletov reno, startujem motor i podesim tako da normalno radi na leru (da nije ni prenizak ni previsok ler) i svaki put kad stanem negde u gradu tipa raskrsnica ili nesto slicno polako spustam sauh do granice kada motor radi na sto nizim obrtajima a da se odrzi normalan rad na leru Wink I tako dok ne spustim skroz... A ako izlazim iz grada onda usustini spustim skroz posto ide ok kad se drzi gas a voznja na leru je retka na putu Wink Moj cale ne radi tako nego samo posle nekog vremena spusti do pola pa onda posle opet nekog vremena spusti skroz i obicno ima vecu potrosnju za 0.5-1l od mene Laughing

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61572
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

voznja pod sauhom Empty Re: voznja pod sauhom

Počalji od NikolaBoss Uto 29 Jan 2013, 19:00

ja sauh koristim samo ponekad ako ga cesce ne palim i ukoliko krenem izgasim sauh i radi bez problema tj bez sauha Wink
NikolaBoss
NikolaBoss
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1111
Godina : 27
Lokacija : Crna Gora
Datum upisa : 17.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

voznja pod sauhom Empty Re: voznja pod sauhom

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu