Potreban limar u Beogradu

+8
Nikola I.
ZAC
nebojsas
fox_87
ilija94
YUgisa
Predrag B.
MIXI_BG
12 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Potreban limar u Beogradu Empty Potreban limar u Beogradu

Počalji od MIXI_BG Sre 09 Jan 2013, 19:22

Drugari potreban mi je limar koji ca da se pozabavi mojim jugom.
Ja cu da ga ogolim skroz,da bude ko od majke rodjen.

EDIT: Dopunjen naslov. YUgisa
MIXI_BG
MIXI_BG
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 606
Godina : 55
Lokacija : Beograd-Topcider
Datum upisa : 09.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Potreban limar u Beogradu Empty Re: Potreban limar u Beogradu

Počalji od Predrag B. Sre 09 Jan 2013, 19:49

Imam ja jednog u Pinosavi. Korektan je i nije skup Wink
Predrag B.
Predrag B.
SOHC 1498ccm 85ks

Broj poruka : 6738
Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 14.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Potreban limar u Beogradu Empty Re: Potreban limar u Beogradu

Počalji od MIXI_BG Sre 09 Jan 2013, 19:52

Predrag B. ::Imam ja jednog u Pinosavi. Korektan je i nije skup Wink

A da das njegov tel. Thank you
MIXI_BG
MIXI_BG
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 606
Godina : 55
Lokacija : Beograd-Topcider
Datum upisa : 09.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Potreban limar u Beogradu Empty Re: Potreban limar u Beogradu

Počalji od Predrag B. Sre 09 Jan 2013, 20:00

Imaš u PP Wink
Predrag B.
Predrag B.
SOHC 1498ccm 85ks

Broj poruka : 6738
Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 14.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Potreban limar u Beogradu Empty Re: Potreban limar u Beogradu

Počalji od YUgisa Sre 09 Jan 2013, 20:01

Pa jel to neka tajna ili?

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61769
Godina : 35
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Potreban limar u Beogradu Empty Re: Potreban limar u Beogradu

Počalji od MIXI_BG Sre 09 Jan 2013, 20:09

YUgisa ::Pa jel to neka tajna ili?
Mora da je 007 limar
MIXI_BG
MIXI_BG
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 606
Godina : 55
Lokacija : Beograd-Topcider
Datum upisa : 09.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Potreban limar u Beogradu Empty Re: Potreban limar u Beogradu

Počalji od Predrag B. Sre 09 Jan 2013, 20:15

Naravno da nije Wink
Predrag B.
Predrag B.
SOHC 1498ccm 85ks

Broj poruka : 6738
Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 14.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Potreban limar u Beogradu Empty limar

Počalji od MIXI_BG Sre 09 Jan 2013, 20:18

Predrag B. ::Naravno da nije Wink
poslao sam ti pp
MIXI_BG
MIXI_BG
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 606
Godina : 55
Lokacija : Beograd-Topcider
Datum upisa : 09.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Potreban limar u Beogradu Empty Re: Potreban limar u Beogradu

Počalji od YUgisa Sre 09 Jan 2013, 20:19

Mislim, ako je to firma koja se bavi tom delatnoscu i dobro radi, ne vidim razlog da se broj ne postavi javno, mozda nekome zatreba limar u BG u buducnosti... To nece biti okarakterisano kao komercijalan oglas Wink Komercijalan oglas je kada neko prodaje nesto u velikim kolicinama ili reklamira firmu kroz razne teme cak i kada niko ne trazi nekoga ko se bavi tom delatnoscu Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61769
Godina : 35
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Potreban limar u Beogradu Empty Re: Potreban limar u Beogradu

Počalji od Predrag B. Sre 09 Jan 2013, 20:23

Na jednom drugom forumu su me opominjali zbog ostavljanja privatnih telefona, pa sam mislio da je tako svugde "zabranjeno" Wink

Kome treba neka pita i dobiće preporuku Wink
Predrag B.
Predrag B.
SOHC 1498ccm 85ks

Broj poruka : 6738
Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 14.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Potreban limar u Beogradu Empty Re: Potreban limar u Beogradu

Počalji od ilija94 Uto 05 Nov 2013, 00:35

Treba meni preporuka za tog limara Rolling Eyes
ilija94
ilija94
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 190
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 04.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Potreban limar u Beogradu Empty Re: Potreban limar u Beogradu

Počalji od fox_87 Pet 07 Feb 2014, 21:57

mene isto zanima neki dobar limar koji je cenovno korektan, ja sam iz Borce,ceo BG dolazi u obzir, pod i kosevi su bas otisli, lupam sad al sigurno ima 20% povrsine poda da se pokrpi.

inace sta radi kad krpi, uzima pa vari lim? farba li ga celog odozdo nekom zastitom ili obicnom farbom?

ima li neko pretpostavku koliko to moze da kosta okvirno, od - do ?
fox_87
fox_87
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 634
Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Potreban limar u Beogradu Empty Re: Potreban limar u Beogradu

Počalji od nebojsas Uto 30 Jun 2015, 11:09

Da ne otvaram novu temu...
Imam dobrog limara negde iza Grocke (nekih 40km od mene), ali nikako da ga navatam vec dva meseca da mi sredi sajtne, covek se bavi i nekim drugim poslovima. Jel ima neko preporuku za nekog limara u Bg-u, prioritet Novi Bg, Zemun, mogu i ostali delovi grada? Sajtne imam.
nebojsas
nebojsas
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 392
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 12.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Potreban limar u Beogradu Empty Re: Potreban limar u Beogradu

Počalji od fox_87 Pon 22 Feb 2016, 13:39

Limari mora da su izumrli Smile , ili su svi dobri limari van Beograda
Posto su meni otisli zadnji kosevi, tj. lim oko sine i iznad amortizera , zanima me da li da kupujem ceo kos za 760din.kom , prodaje ga Tocak auto iz Zrenjanina, ili da se krpi?
Kos verovatno nije na sraf, nego mora stari da se sece, i nov ceo da se vari, to je verovatno vise posla i skuplja varijanta kod limara nego da se zakrpi ?

Kod ovog jugica ako se ne varam je kos malo ojacan limom , tako bi trebalo da se navari i kod mene, samo mozda malo sire
https://2img.net/h/i485.photobucket.com/albums/rr218/PedjaZR/Zastava/5.jpg
fox_87
fox_87
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 634
Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Potreban limar u Beogradu Empty Re: Potreban limar u Beogradu

Počalji od dimmu Pon 22 Feb 2016, 15:05

Stari se otpunktuje i novi se zavari. Za takve stvari trebas da imas dobrog majstora u kojeg imas poverenja da zna sta radi i naravno da imas novca. Sve u svemu radi onako kako ti finansije dozvoljavaju. Ako je kos jako istrulio i imas novca za takvo nesto menjaj ga celog, a ako si na tesnoj budzet varijanti onda krpi da drzi do nekih boljih dana. Ne znam kolike su cene kod vas u Beogradu za takve poduhvate, ali u Somboru bi ti za menjanje levog i desnog zadnjeg kosa uzeli sigurno nekih 100-150e za ruke. Mozda je u Beogradu jeftinije, uostalom ima mnogo veci izbor majstora nego kod nas.
Sto se tice tog ojacanja raspitaj se na mestu gde registrujes auto da li ce ti praviti problem oko toga. Ako imas plin i uskoro ides na reatest oko toga ce te zajebavati samo tako, a ko zna sta ce biti i u buducnosti sa tehnickim pregledima vec duze vreme se planiraju i promene za iste...
dimmu
dimmu
SOHC 1301ccm EFI 68ks

Broj poruka : 3917
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 29.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Potreban limar u Beogradu Empty Re: Potreban limar u Beogradu

Počalji od YUgisa Pon 22 Feb 2016, 15:08

Nije to ojacano limom, to je zvucna izolacija na limu. Da je moj, ja bih pre kupio ceo kos i isekao neki smislen oblik i navario deo novog kosa na stari ako ne mora ceo da se sece... Mada realno, za redovnog limara zameniti ceo kos nije neka mudrost...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61769
Godina : 35
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Potreban limar u Beogradu Empty Re: Potreban limar u Beogradu

Počalji od fox_87 Pon 22 Feb 2016, 16:04

Ako je cena 100-150e samo za ruke na dva kosa, mogu da se pozdravim sa tim,onda bih morao da izdvojim 700e da se sredi sve tip top. Sam cu da uzmem aparat za varenje u ruke i da se ucim, uz duzno postovanje prema pravim majstorima.  
Imam u selu aparat za varenje, 2 zastavine skoljke,kompresor za farbanje, izdvojicu 10 dana, secem i varim,i onako sam ceo zivot samouk. Ovu rupu u kosu drzi kondor vec vise od godinu i po dana.

Znacilo bi mi kada bih poznavao nekog ko zna zastavu u dusu, provoza, iscuka, prodrma , i kaze mi sta ne valja i treba da se menja. Ono sto ja znam je da su amoritzeri za zamenu, pre toga limarija mora da se sredi, stave sanke i ojacanja karoserije,promeni ovaj gibanj sa 2 lista,  i letva izgleda zeza, i ako ima Boga to je to. Iskreno se nadam da nema nikakvih strukturnih ostecenja
fox_87
fox_87
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 634
Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Potreban limar u Beogradu Empty Re: Potreban limar u Beogradu

Počalji od ZAC Pon 22 Feb 2016, 16:29

FOX...Da li ces menajti kos ili krpiti stari..to zavisi od onog sta hoces...da li hoces da auto posteno odardis..ili da ga samo prikrpis..
Kad vec dodje do toga da ej auto truo (sto je meni nezamislivo cak i za auto star 40 godina) onda menajs ceo deo koje je istrulio..

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Potreban limar u Beogradu Empty Re: Potreban limar u Beogradu

Počalji od dimmu Pon 22 Feb 2016, 16:53

Kod nas su cene takve, opet kazem pogledaj tu po Beogradu sigurno ima mnogo vise majstora i drugacijih cena.
Meni je letos majstor trazio 200e da zavari nove dzepove zadnjih koseva, montira prednje desno krilo i ofarba ga. To je samo za ruke 200e, gde je jos materijal.. Naravno da nisam pristao na to jer je to teska deracina.
Kod nas je trenutno takva situacija da biraju sta ce da rade i rokaju cene kako im se oce jer ih nema mnogo, a i to sto ima su par majstora koji znaju sta rade ali nece da rade Zastave jer vecinom ima mnogo posla, a cene su im velike tj ljudi to vecinom ne mogu da priuste. Zato najvise rade udarane novije automobile, pa za par dana posla uzmu 200-250e po autu. Ima i jeftinijih ali koliko para toliko i muzike, cega sam se sve nagledao sto se tice krpacina...
Budi uporan, pricaj sa ljudima i trazi non stop. Beograd je mnogo veci grad i veoma je moguce da ces naci nekog ko bi ti to izvario za manje para, a da se ljudski odradi.
Nije promocija, ali na Zastava Fan Club Facebook stranici je prosle godine ako se dobro secam postovan link od jednog auto limara, covek je barem koliko sam na slikama mogao da vidim vracao yugice iz mrtvih. Dosta auta je bilo na slikama, pa verujem da ne roka toliko sa cenama inace se takvi automobili ne bi popravljali. Ako neko ima facebook i zna o kome pricam neka ti posalje link, ja profil nemam, a pokusavao sam sada da nadjem medjutim bezuspesno.
dimmu
dimmu
SOHC 1301ccm EFI 68ks

Broj poruka : 3917
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 29.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Potreban limar u Beogradu Empty Re: Potreban limar u Beogradu

Počalji od Nikola I. Pon 22 Feb 2016, 17:45

Da nije taj lik iz Novog sada? Wink

Sto se tice limara, ima ih svakakvih... Wink Raspitaj se kod ljudi za iskustva, koj je dobar koji los... Ali vecina su neki "dunsteri" nedovoljno nauceni i koji ce ti stvoriti samo probleme... Zato dobro pazi kod koga dajes auto za sredjivanje... Wink
I ako vec hoces da uradis kako valja i imas dosta para, odradi komplet sto treba, za dobrog limara nema prepreka... Smile

Nikola I.
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2252
Godina : 29
Lokacija : Bor
Datum upisa : 07.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Potreban limar u Beogradu Empty Re: Potreban limar u Beogradu

Počalji od dimmu Pon 22 Feb 2016, 18:34

Nije, rekao bih da je iz Beograda. U galeriji slika je bilo dosta yugica,par hondi,fordovi neki itd itd.
dimmu
dimmu
SOHC 1301ccm EFI 68ks

Broj poruka : 3917
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 29.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Potreban limar u Beogradu Empty Re: Potreban limar u Beogradu

Počalji od fox_87 Pon 22 Feb 2016, 18:47

Gledao sam ovde po forumu sta se sve vraca iz mrtvih,od 3 auta sastavi 1, pola karoserije izubijano od sudara, kad se sredi ne prepoznaje se. Svaka cast tim ljudima.

fox_87
fox_87
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 634
Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Potreban limar u Beogradu Empty Re: Potreban limar u Beogradu

Počalji od jollyjumper Pon 22 Feb 2016, 23:23

Facol, za sve preko 300e, mislim da vredi kupiti aparat i radito sam. Ako imas malo smisla, mozes sam zameniti deo. Licno, nemam aprat za varenje i planiram da kupim. Ali sam radio na svom autu kod drugara u garazi. Sajtne, donje kadice vrata, zadnje rubove, jedan kos...drugar mi je posle ofarbao. Sve delove sam kupio, materijal takodje i sam radio, trebalo mi je sedam dana za sve. Cela fora je da lepo nacrtas to sto seces, precizno iseces, zavaris tackastim varovima da se drzi i posle lagano, zavaris malo, dok se hladi dovarujes drugi deo, jer ne valja variti na istom mestu da ne povuce. Pre varenja probaj na nekim bezveze limovima dok skontas, ako imas nekoga da ti pokaze kako da pocnes, jos bolje. cekicem izlupas sve gde je trulo, rupe ce se pojavito, ogolis metal tu gde varis i to je. Kasnije obrusis i gitujes i onda farbanje. Bukvalno tri puta meris, jednom seces i uklapas kao slagalicu, nije preterano komplikovano. Treba vise vremena, ali je zabavno. Meni nije bilo dosadno, radio sam od osam ujutru do 00h, vreme mi je letelo. Jedino gredu nisam nikada menjao, tu bi bio jos oprezniji...ali mozda se i to desi u budicnosti. Ako si uporan i imas smisla, probaj. Delovi nisu skupi. Ako zeznes negde, obrusi tackasti var i ponovis.

jollyjumper
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1107
Lokacija : Le
Datum upisa : 10.03.2015

http://www.serbiancarfans.x10.mx

Nazad na vrh Ići dole

Potreban limar u Beogradu Empty Re: Potreban limar u Beogradu

Počalji od fox_87 Uto 23 Feb 2016, 00:47

Mislim da si pogresio nik, obracao si se meni Smile
Evo bas gledam radove ljudi na youtube, iscitavam opel i vw forum, ulazim u stos sto se tice materijala, wurt,mipa,polizabitol,spric git...
Tako cu na kraju i da uradim, imam sav alat, kupim nesto od limarije, ujak ce mi pokazati kako da varim i udri. Onda primenim zac-ovu metodu tovatne masti i ulja,po sajtnama,rubovima, i ko bombona. Naravno onda ce da padne i farbanje,za to imam dar.
Radije cu dati 200e za materijal i uraditi sam ko covek, barem cu znati sta sam i kako uradio. Koliko stvari u zivotu nikada ne bih pomislio da cu raditi, pa ih radim i to veoma uspesno



fox_87
fox_87
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 634
Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Potreban limar u Beogradu Empty Re: Potreban limar u Beogradu

Počalji od jollyjumper Uto 23 Feb 2016, 01:25

Da, izvini. Ove dve nedelje su mi bas radne, spavam po cetiri sata. Mene je majstor isfusario, platio sam sve, kupio delove da zameni, a on je samo zagitovao preko rdje i izbilo je za dva meseca. To me je iznerviralo i zainatio sam se sam da radim. Samo polako, probaj prvo da varis i premazi nakon sto obrusis varove. Ispasce te jeftinije, naucices nesto i posvetices tome vise paznje od majstora. I bezbrdnost na prvom mestu. Ovo sto sam ja radio, jos uvek se super drzi i ne vidi se, proslo je tri godine. Samo mi je zao sto nemam aparat i kompresor, ali kupicu kad tad.

jollyjumper
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1107
Lokacija : Le
Datum upisa : 10.03.2015

http://www.serbiancarfans.x10.mx

Nazad na vrh Ići dole

Potreban limar u Beogradu Empty Re: Potreban limar u Beogradu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu