Problem posle promene korpe menjaca i lamele

3 posters

Ići dole

Problem posle promene korpe menjaca i lamele Empty Problem posle promene korpe menjaca i lamele

Počalji od nidzassss Čet 18 Okt 2012, 17:32

Pozdrav forumasi, imam jedan iritantan problem, sa zastavom 128. Naime pre 7 dana ja i matori smo skinuli menjac i promenili korpu koja je naprsla i stavili novu lamelu pride. Odmah sutradan ujutru u toku voznje cuo sam snazan prasak kod motora ili tu negde izmedju mene i motora, kao da je neko cekicem jako urario u lim odozdo. Od tada krecu moji problemi.

Problem je sledeci. Auto je poceo nenormalno da se trese i vibrira u nizim obrtajima, 1, 2, 3 brzini.. Ceo auto bruji, stakla se tresu, volan, vrata itd.. Kao da struze nesto.. Nikako ne mogu da odredim odakle krece, samo mi se cini da se auto komlet trese.

- Kada vozim iznad 60kmh to vibriranje i brujanje se znatno smanji.
- Kada u voznji izbacim iz brzine ili stisnem i drzim kvacilo, brujanje i vibriranje nestaje u potpusnosti.

Kvacilo je nisko hvatalo poprilicno u odnosu na period pre promene korpe, i bilo je poprilicno tvrdo.

Jos Vama da se obratim i idem kod majstora.

Sta to moze da bude? Matori nece da pogleda i ako je majstor ne interesuje ga stari auto vise..

Hvala unapred.

nidzassss
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 3
Datum upisa : 07.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Problem posle promene korpe menjaca i lamele Empty Re: Problem posle promene korpe menjaca i lamele

Počalji od YUgisa Čet 18 Okt 2012, 18:47

Pa mozda nesto niste dobro sastavili ili je opet nesto puklo... Mislim da ce tesko se utvrditi problem ovako napamet...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61539
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Problem posle promene korpe menjaca i lamele Empty Re: Problem posle promene korpe menjaca i lamele

Počalji od Miljan Čet 18 Okt 2012, 19:05

Deluje kao da se odvio donji nosac motora.

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Problem posle promene korpe menjaca i lamele Empty Re: Problem posle promene korpe menjaca i lamele

Počalji od nidzassss Čet 18 Okt 2012, 19:23

Ide kod majstora cim skupim lovu Sad

nidzassss
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 3
Datum upisa : 07.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Problem posle promene korpe menjaca i lamele Empty Re: Problem posle promene korpe menjaca i lamele

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu