Problem zakljucavanja vrata na yugu

2 posters

Ići dole

Problem zakljucavanja vrata na yugu Empty Problem zakljucavanja vrata na yugu

Počalji od Danijel82 Pet 21 Sep 2012, 22:03

E drugovi situacija je ganda. Ne znam kako da resim ovaj problem pa da vidim da li je neko imao slicnih iskustava i da li mozda neko moze da resi problem. Problem je veoma jednostavan za objasniti ali da vidimo da li je tako i za resiti Very Happy

Ovako... Kada zakljucam auto (to radim preko daljinca jer imam centralnu bravu ali to nije bitno) znaci zakljucam auto i vozaceva vrata mogu da se otvore kada se malo jace stisne kvaka na vratima i ona se otvore. Da li je ovaj problem resiv i kako???

Danijel82
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 106
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad - Pancevo
Datum upisa : 26.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Problem zakljucavanja vrata na yugu Empty Re: Problem zakljucavanja vrata na yugu

Počalji od bukusa Pet 21 Sep 2012, 22:50

Probaj da dostelujes polugice,verovatno ti "plitko" zakljucava pa mozes bravu da otvoris,ili podmazi mehanizam brave...
bukusa
bukusa
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 756
Lokacija : Prijepolje
Datum upisa : 14.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Problem zakljucavanja vrata na yugu Empty Re: Problem zakljucavanja vrata na yugu

Počalji od Danijel82 Sub 22 Sep 2012, 09:04

probao sam peske da uradim, tj skinuo sam tapacir sa vrata i rucno povukao polugu za zakljucavanje na dole do kraja ali opet ista meta isto odstojanje. sta mislis da podmazem tj koji mehanizam?

Danijel82
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 106
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad - Pancevo
Datum upisa : 26.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Problem zakljucavanja vrata na yugu Empty Re: Problem zakljucavanja vrata na yugu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu