Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina

+3
YUgisa
Alex
bukusa
7 posters

Ići dole

Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina Empty Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina

Počalji od bukusa Ned 03 Jun 2012, 02:56

Kao na slici problem sa bocom je sto se naslanja na far,posto na njeno mesto prilikom ugradnje plina dolazi RASPARIVAC...kako je to kod vas reseno ili je ISTO ovako?

Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina Z101c
bukusa
bukusa
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 756
Lokacija : Prijepolje
Datum upisa : 14.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina Empty Re: Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina

Počalji od Alex Ned 03 Jun 2012, 07:53

Kod mene je izmedju fara i hladnjaka,a brata su sa atestiranja vratili i rekli mu da isto premesti izmedju fara i hladnjaka da bi mogao da predje atest.Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina Z101c
Alex
Alex
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 423
Lokacija : Okolina Panceva
Datum upisa : 28.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina Empty Re: Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina

Počalji od YUgisa Ned 03 Jun 2012, 09:57

Zar isparivac po pravilu ne bi trebao da bude paralelan sa pravcem kretanja vozila a ne tako pod uglom?

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61517
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina Empty Re: Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina

Počalji od kokisa82 Ned 03 Jun 2012, 13:44

Posudu za vodu mozes da premestis pozadi kod kutije za grejanje sa desne strane,tu ima mesta i malo udubljenje,tako su mom drugaru uradili u servisu gde je ugradjivao plin i prosao je atest.
kokisa82
kokisa82
OHV 1451ccm 73ks

Broj poruka : 890
Godina : 41
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 22.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina Empty Re: Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina

Počalji od CyberianIce Ned 03 Jun 2012, 14:40

YUgisa ::Zar isparivac po pravilu ne bi trebao da bude paralelan sa pravcem kretanja vozila a ne tako pod uglom?
Zavisi na koga naletis kad radis atest Razz
CyberianIce
CyberianIce
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 433
Godina : 39
Lokacija : Apatin
Datum upisa : 05.08.2010

http://www.hackthissite.org/user/view/CyberianIce

Nazad na vrh Ići dole

Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina Empty Re: Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina

Počalji od bukusa Ned 03 Jun 2012, 21:07

@alex i ja sam mislio tu da je stavim
@yugisa pa nema mesta gde da stavis isparivac nego samo tu
@kokisa mislim da je plitko ispupcenje da bi stala boca

po pravilu mislim da bi boca trebala biti sto dalje od hladnjaka pa su mu zato vratili tu....
Da li bi se mogo napraviti kakav drzac ove boce da se ne oslanja na far?
bukusa
bukusa
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 756
Lokacija : Prijepolje
Datum upisa : 14.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina Empty Re: Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina

Počalji od Louisss Ned 03 Jun 2012, 22:09

Isparivac se tu i stavlja samo se plocica na koju se srafi podesi tako da on stoji paralelno sa uzduznom osom auta jer svaki drugi polozaj smeta membranama pri naglom ubrzanju i kocenju. Bocu vecina stavlja bas kod kutije za grejanje i ima dovoljno mesta.
Louisss
Louisss
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 281
Godina : 57
Lokacija : Kulpin
Datum upisa : 29.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina Empty Re: Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina

Počalji od bukusa Ned 03 Jun 2012, 22:23

@Louisss inace ovo nije moj kec sa slike MOJ IMA JOS KOSKU tako da se smanjuje prostor Sad ali mislim da kod mene nema ta plocica al nisam 100% siguran,provericu posle ovih praznika a bocu cu probati da upakujem tu gde kazete,jeli treba da ona bude na nivou sa cepom hladnjaka?
bukusa
bukusa
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 756
Lokacija : Prijepolje
Datum upisa : 14.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina Empty Re: Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina

Počalji od Louisss Pon 04 Jun 2012, 00:26

Plocicu mozes i sam da napravis, savijes oblik l_l (al' je objasnjeno...) 4-5mm debelu i srafis za kos a donji deo savijas tako da kad postavis isparivac on bude pravo u odnosu na uzduznu osu auta i ne vislji od cepa hladnjaka (mada sam vidjao i vislje a kazu da im nista ne smeta). Tako sam vidjao i kod keceva i kod yugica. To sto imas kosku nista ne smeta da se boca postavi pored kutije, probaj samo da je skines i stavis bez creva pa ces videti da li ima mesta.
Louisss
Louisss
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 281
Godina : 57
Lokacija : Kulpin
Datum upisa : 29.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina Empty Re: Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina

Počalji od bukusa Pon 04 Jun 2012, 14:17

Mislis na ovako nesto

Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina Nosac

A za bocu msm da moze stati ovamo do coska skroz malopre sam bas gledo

znaci isparivac treba da bude paralelan osi vozila ne zakosen kao sto je kod mene ?
bukusa
bukusa
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 756
Lokacija : Prijepolje
Datum upisa : 14.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina Empty Re: Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina

Počalji od YUgisa Pon 04 Jun 2012, 14:42

Da, tako je.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61517
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina Empty Re: Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina

Počalji od robulovic1 Sub 23 Feb 2013, 08:20

Meni je boc bila desno u prostoru izmedju blatobrana i plastične kutije.Majsto mi je napravio nosač,zašrafio ga je na blatobran, pored akumulatora levo. Morao je na mojoj 128. da stavi manu bocu od nekog Jugića.Razlog toga je visina boce u predhodnom položaju u odnosu na hladnjak.Šta primećujem.Nekada sam češće dolivao vodu,sada više ne.Kada treba intervencija na faru,sa držača, podignem bocu i sve je slobodno.

robulovic1
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 63
Godina : 78
Lokacija : Negotin
Datum upisa : 02.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina Empty Re: Gde staviti bocu za vodu,posle ugradnje plina

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu