Zastava 128, saveti sta uraditi sa trulom karoserijom i po pitanju motora

4 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Zastava 128, saveti sta uraditi sa trulom karoserijom i po pitanju motora - Page 2 Empty Re: Zastava 128, saveti sta uraditi sa trulom karoserijom i po pitanju motora

Počalji od shelby Sub 12 Nov 2011, 18:12

Odustao sam od zastave. Danas sam otvarao i skidao delove , i nisam mogao da ustanovim gde curi jer je vrlo nepristupacno mesto , fahticki sam rastavio pola motora i podigao auto na dizalicu(ali je to ne bitno sad) - dobijam Yugo 2002 godiste 1.1 pa cu njim da se pozabavim. radjen je servis i vrsena su ulaganja. Nekako su mi kod Yuga mnogo pristupacniji delovi i pregledniji je motor , za razliku od zastave 128. -Taj jugo je vozen vrlo sporo i "ulenjio" se motor stvarno slabo vuce i trza u manjim brzinama. Moze neki predlog za saniranje toga Smile

shelby
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 27
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zastava 128, saveti sta uraditi sa trulom karoserijom i po pitanju motora - Page 2 Empty Re: Zastava 128, saveti sta uraditi sa trulom karoserijom i po pitanju motora

Počalji od YUgisa Sub 12 Nov 2011, 18:15

Mozda su lose svecice i kablovi kad trza na nizim obrtajima, mozda je malo i lose naselovano paljenje a i karburator pa slabo ide i trza zbog toga...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61538
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Zastava 128, saveti sta uraditi sa trulom karoserijom i po pitanju motora - Page 2 Empty Re: Zastava 128, saveti sta uraditi sa trulom karoserijom i po pitanju motora

Počalji od shelby Sub 12 Nov 2011, 18:59

kako se steluje paljenje , ako mogu to da odradim. ler gas kolko sam video je u redu nego tokom voznje kada dam gas u prvoj ima neki jadan zvuk kao da je zagusen,a cujem po motoru da je vreme za drugu. medjutim kada ubacujem u drugu moram polako da stiskam kvacilo i isto tako da ga pustam i dodajem gas kao kada pokrecem vozilo(u 1 ili R). na taj nacin izbegavam trzanje.

shelby
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 27
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zastava 128, saveti sta uraditi sa trulom karoserijom i po pitanju motora - Page 2 Empty Re: Zastava 128, saveti sta uraditi sa trulom karoserijom i po pitanju motora

Počalji od YUgisa Sub 12 Nov 2011, 19:07

A kad prebacujes u ostale brzine isto moras tako polako da prebacujes? Jer onda je problem u kvacilu... A paljenje se okrece razvodnik ali to ce ti bolje objasniti ko se vise razume u to... Ja nemam iskustva sa time Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61538
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Zastava 128, saveti sta uraditi sa trulom karoserijom i po pitanju motora - Page 2 Empty Re: Zastava 128, saveti sta uraditi sa trulom karoserijom i po pitanju motora

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu