Zatvaranje brava

+10
djolee cervello
Miljan
YUgisa
zeleni macak
Milan
Pedja
yugoja
Devil_KG
the_doctor
Yugo cabrio
14 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Zatvaranje brava Empty Zatvaranje brava

Počalji od Yugo cabrio Sub 15 Mar 2008, 00:46

sta vi mislite o ovome....kad bude doslo vreme i ja planiram ovo da radim......


po meni je to odlicna stvar,jako lepo ozgleda.....

a kompletno zatvaranje bravica sa farbanjem i poliranjem...kao da nikad nije bilo iznosi oko 100e
Yugo cabrio
Yugo cabrio
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 329
Godina : 34
Lokacija : Beograd-Avala
Datum upisa : 07.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zatvaranje brava Empty Re: Zatvaranje brava

Počalji od the_doctor Sub 15 Mar 2008, 10:49

Lepo je videti tako nesto, mada mislim da je manje funkionalno...
A i Ivke steta da to radis na svom Cabriu, bar po mom misljenju...
the_doctor
the_doctor
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 64
Godina : 34
Lokacija : NBG
Datum upisa : 09.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zatvaranje brava Empty Re: Zatvaranje brava

Počalji od Gost Sub 15 Mar 2008, 11:34

Super je fazon... Dobijes pravi clean look... Mnogo lepo izgleda... Posebno na Yugu, kad skines i zadnji brisac i sve... (dobro ti ga nemas, to ti je + Very Happy )

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zatvaranje brava Empty Re: Zatvaranje brava

Počalji od Yugo cabrio Sub 15 Mar 2008, 13:07

FABRIKA CLEAN LOOK Twisted Evil

sala naravno.....


@the doctor.....pa radio sam dosta radova u PS-u i video sam da mi daje clean look...nekako dolazi linija auta vise do izrazaja bez bravica
Yugo cabrio
Yugo cabrio
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 329
Godina : 34
Lokacija : Beograd-Avala
Datum upisa : 07.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zatvaranje brava Empty Re: Zatvaranje brava

Počalji od Gost Sub 15 Mar 2008, 13:25

Ma skidaj bravice, ko ih hebe, al ce strada staklo ako neko oce da obije kola... Mad

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zatvaranje brava Empty Re: Zatvaranje brava

Počalji od Devil_KG Sub 15 Mar 2008, 22:23

Brate moj,ja verovatno u toku sledece nedelje kompletno farbam auto,za boju se jos nisam odlucio,necu neku perverziju,akril 99%(cukaju po parkingu pa se ne krste Evil or Very Mad ),ali jedno sam resio-BRAVICE ZATVARAM SVE DO JEDNE!
U toku proslog meseca su mi 3 (tri) puta upadali u auto,pokupili neku auto-kozmetiku,pokusali da pocupaju zvucnike iz vrata ali su samo izlomili one plasticne okvire,brljali po gepeku,cak sam jedno jutro zatekao OTVORENU HAUBU !!!!
Znaci skidam prvenstveno da se ne bi svako sa bilo kakvim kljucem u dzepu zaletao na vrata (vecina koja se bavi obijanjem nece da se za*ebava sa yugicima),a s druge strane i izgleda onako...hm...sexy Cool
Devil_KG
Devil_KG
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 7
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zatvaranje brava Empty Re: Zatvaranje brava

Počalji od Devil_KG Uto 18 Mar 2008, 21:51

A ako nekoga interesuje,ovde je zatvaranje bravica,po sistemu-ostavis auto-uzmes gotov 120 evritja!
Za koji dan odradjujem to i komplet farbanje lol!
Devil_KG
Devil_KG
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 7
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zatvaranje brava Empty Re: Zatvaranje brava

Počalji od yugoja Pet 29 Maj 2009, 17:08

Devil_KG ::A ako nekoga interesuje,ovde je zatvaranje bravica,po sistemu-ostavis auto-uzmes gotov 120 evritja!
Za koji dan odradjujem to i komplet farbanje lol!

120€ je to za brave, jel to ima negde da se ugradi (u blizini) ili u novom sadu? i da li tada zatvaraju i zadnju bravu (na gepeku)

meni su pre mesec dana obili Yuga kroz gepek (proklet bio ko napravi one glupe brave Cekic na gepeku, odneli radio i 200€ ode kao da ih nikad bilo nije...

samo ne znam koliko je to funkcionalno po zimi kad auto smrzne?????????

edit Admin: spojene poruke
yugoja
yugoja
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 25
Godina : 39
Lokacija : Osijek (Hrvatska)
Datum upisa : 28.05.2009

http://mc_goja@yahoo.com

Nazad na vrh Ići dole

Zatvaranje brava Empty Re: Zatvaranje brava

Počalji od Pedja Pet 29 Maj 2009, 17:25

Ako zamrzne keder, onda ti je svejedno kakvu bravu imas, bice muke da otvoris...

Ovaj fazon bez brava ti nece mnogo zastititi auto od provalnika, ako neko zeli da ga obije, uradice to kao i da ima brava, ili ce jednostavno razbiti staklo.

Stvarno ne znam da li neko u NS radi to, ali mozes videti sa bilo kojim limarom, ne bi trebalo da bude problema oko zatvaranja rupa.

I koristi malo opciju edit kad pises poruke, nemoj pisati bespotrebno jendu za drugom, nego editovanjem dopisi sta zelis u staru. Wink Pogledaj detalje o tome u pravilniku foruma.

https://zafc.forumsr.com/pitanja-pohvale-kritike-predlozi-f3/pravilnik-ponasanja-procitati-obavezno-t3.htm
Pedja
Pedja
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1848
Godina : 35
Lokacija : Zrenjanin-Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2008

https://zafc.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Zatvaranje brava Empty Re: Zatvaranje brava

Počalji od Milan Pet 07 Avg 2009, 02:00

Pedja ::Ovaj fazon bez brava ti nece mnogo zastititi auto od provalnika, ako neko zeli da ga obije, uradice to kao i da ima brava
Aj objasni kako života ti?

Milan
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 144
Godina : 35
Lokacija : Beograd, Rep. Srbija
Datum upisa : 13.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zatvaranje brava Empty Re: Zatvaranje brava

Počalji od zeleni macak Pet 07 Avg 2009, 11:19

Razbice staklo Laughing ,mislim da su yugisi tako odradili Sad
zeleni macak
zeleni macak
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1994
Lokacija : Backa Topola
Datum upisa : 08.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zatvaranje brava Empty Re: Zatvaranje brava

Počalji od YUgisa Pet 07 Avg 2009, 11:40

Jeste, meni su razbili staklo i ukrali TFT...

A sto se tice obijanja Yuga, potrebno je jedno 5-6 sati vezbanja i pola metra debele zice i mozete ga otkljucati bez ikakvih ostecenja bez razlike da li ima ili nema bravu... Brava (uklanjanje ili stavljanje novih) ce vas spasiti samo ako je razdrkana pa dodju ovi klinci sa srafcigerima i odkljucaju... Ako neko opet zeli da obije po svaku cenu, razbice staklo (svecicom da se manje cuje), a profesionalci nece krasti Yuga i trositi vreme na komplikovanije kradje (tipa izvlacenja okvira stakla na vratima kod B stuba)...

Inace sam cuo za kradje sofersajbni, tj celu vam iseku iz kedera, pa nije ni to nekom problem da uradi da bi ukrao nesto iz kola...

Zato ja u kolima nerazmisljam vise uopste da imam muziku...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61517
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Zatvaranje brava Empty Re: Zatvaranje brava

Počalji od Milan Pet 07 Avg 2009, 16:19

zeleni macak ::Razbice staklo Laughing ,mislim da su yugisi tako odradili Sad
Mačak, Peđa je napisao "Ovaj fazon bez brava ti nece mnogo zastititi auto od provalnika, ako neko zeli da ga obije, uradice to kao i da ima brava, ili ce jednostavno razbiti staklo." Tako da znam šta sam pitao... Zanima me baš kako će to izvesti a da ne razbije staklo?


YUgisa :: Brava (uklanjanje ili stavljanje novih) ce vas spasiti samo ako je razdrkana pa dodju ovi klinci sa srafcigerima i odkljucaju
Druže, vidi se da ne znaš kako taj sistem funkcioniše... Kod uklonjenih brava nema otključavanja i zaključavanja... Samo OTVARANJA vrata... Što se radi daljinskim... Polugica za otključavanja/zaključavcanje je uklonjena. A baš me zanima kako će neko da žicom OTVORI vrata na Jugu? Tako da nikako ne može da bude isto uklanjanje brava i stavljanje novih brava !
Naravno da sve može da se provali pa i auto bez kvaka i brava, ali ne na taj način na koji ti govoriš... Može samo da se razbije staklo. Eventualno još neki, postoje određeni uređaji za snimanje frekvencije i dekodiranje alarma/jedinice centralne brave koji mogu da otvore skoro sve, ali to ne koriste sigurno lopovi koji kradu/obijaju Juga... Oni uzimaju luksuzne automobile na kojima će zaraditi 30-40-50 hiljada evra a ne Juga od 500-1000-2000 evra...

Milan
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 144
Godina : 35
Lokacija : Beograd, Rep. Srbija
Datum upisa : 13.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zatvaranje brava Empty Re: Zatvaranje brava

Počalji od Miljan Pet 07 Avg 2009, 16:43

Ako znas kako funkcionise unutrasnja brava, znas i kako moze da se otvori, uglavnom, bez problema, ali nije bas za forum.

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zatvaranje brava Empty Re: Zatvaranje brava

Počalji od Milan Pet 07 Avg 2009, 16:47

Ajde Miljane kad budeš dolazio u Beograd javi mi se pa dođi da mog otvoriš bez problema... Ja ću ti dati saobraćajnu onda i možeš da ga voziš kući !

Milan
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 144
Godina : 35
Lokacija : Beograd, Rep. Srbija
Datum upisa : 13.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zatvaranje brava Empty Re: Zatvaranje brava

Počalji od Miljan Pet 07 Avg 2009, 16:53

Eek
Dobicu jos jednog Yugica Laughing ali bice posle, pa nisam znao da to moze tako, ovo, ono Wave

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zatvaranje brava Empty Re: Zatvaranje brava

Počalji od YUgisa Pet 07 Avg 2009, 16:54

Vidis u pravu si, zaboravio sam da nema zakljucavanja onda, mada bih ja napravio da se i otvara i da se zakljuvava kad se uklone brave... U svakom slucaju, kad sam se ja razmisljao oko obijanja Yugica (jer planiram da stavim zadnje kvake od keca, pa sam mislio ako se isrpazni aku, ali sam se uvero da CB moze ladno da se otljuca), nasao sam dva nacina za obijanje zicom...

Sto kaze Miljan, nije bas za forum, ali ako zelis Milane da platis postarinu, ja cu ti poslati potrebno parce zice iz objasnjenje za obijanje Yuga...

Miljane, ja sam blizi, ja cu pre da stignem do BG da uzmem Yuga... Milane, samo reci adresu i ostavi saobracajnu unutra i kljuceve da ga mogu upaliti Very Happy

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61517
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Zatvaranje brava Empty Re: Zatvaranje brava

Počalji od Milan Pet 07 Avg 2009, 17:00

@Miljan
Dobro, teško bi došao do još jednog Jugića i da ga otvoriš jer kad bih te vidio kako ga odvoziš morao bih da te ubijem jer ga mnogo volim Laughing Al nema šanse da ga otvoriš... Al ako si stvarno takav "mozak" da otvoriš vrata na Jugu sa spoljašnje strane bilo čim, tj. da uspiješ da nešto zavučeš što je dovoljno jako da povuče bravicu da otvori vrata??? Ajde imaš kilo pečenja ili šta već budeš htio... Samo mi to demonstriraj uživo molim te... Pusti priče...

Milan
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 144
Godina : 35
Lokacija : Beograd, Rep. Srbija
Datum upisa : 13.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zatvaranje brava Empty Re: Zatvaranje brava

Počalji od Milan Pet 07 Avg 2009, 17:07

YUgisa ::Vidis u pravu si, zaboravio sam da nema zakljucavanja onda, mada bih ja napravio da se i otvara i da se zakljuvava kad se uklone brave... U svakom slucaju, kad sam se ja razmisljao oko obijanja Yugica (jer planiram da stavim zadnje kvake od keca, pa sam mislio ako se isrpazni aku, ali sam se uvero da CB moze ladno da se otljuca), nasao sam dva nacina za obijanje zicom...

Sto kaze Miljan, nije bas za forum, ali ako zelis Milane da platis postarinu, ja cu ti poslati potrebno parce zice iz objasnjenje za obijanje Yuga...

Miljane, ja sam blizi, ja cu pre da stignem do BG da uzmem Yuga... Milane, samo reci adresu i ostavi saobracajnu unutra i kljuceve da ga mogu upaliti Very Happy
Au brate dal si normalan Bleh Laughing
Opet ti o otključavanju žicom... OTKLJUČAVANJE ne postoji na mom autu!!! Nema te buđave polugice koju ti hoćeš da cimneš žicom i da otključaš... Za to posotji 16 načina a ne 2 ali to kod mene nema druže shvati Loll
A još mi je zanimljivije ovo što si rekao kako bi ostavio i da može da se zaključa iako nema brave??? Zanimljivo... A kako bi onda ulazio u auto? Jedan daljinski za OTKLJUČAVANJE i jedan za OTVARANJE vrata??? I koja je svrha tog zaključavanja kad ionako niko ne može da otvori vrata bez daljinskog? Matoooooooooooorrrrriiii Loll

Milan
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 144
Godina : 35
Lokacija : Beograd, Rep. Srbija
Datum upisa : 13.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zatvaranje brava Empty Re: Zatvaranje brava

Počalji od YUgisa Pet 07 Avg 2009, 18:10

Svejedno mi da li otvaram zakljucan auto ili samo onaj sa gde nema kvaka pa trebam vrata da otvorim...

Uopste nije fazon u polugicama...

Koliko znam, za otvaranje vrata u slucaju kad se ukloni kvaka se koriste motori od CB, pa sam mislio povezes i CB da otvara i zakljucava Wink Cisto onako iz fazona Very Happy

A inace, sad si me tako uzjebao, da cu da napravim komplet "alata" za svako moguce otvaranje vrata na Yugu... Samo da nadjem potrebnu zicu...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61517
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Zatvaranje brava Empty Re: Zatvaranje brava

Počalji od Milan Pet 07 Avg 2009, 19:31

YUgisa ::Svejedno mi da li otvaram zakljucan auto ili samo onaj sa gde nema kvaka pa trebam vrata da otvorim...
Care stvarno ne znam šta da odgovorim na ovaj duboki proser Laughing Kad otključaš auto koji ima kvake "na caku" onda se samo uhvatiš za kvaku otvoriš vrata... A kad nema kvake reci mi za koji k*rac ćeš onda da se uhvatiš? I znaš li koliki je otpor te polugice za zaključavanje a koliki ručice za otvaranje vrata?

YUgisa ::Uopste nije fazon u polugicama...
Ajde? Nego u čemu? jocolor

YUgisa ::
Koliko znam, za otvaranje vrata u slucaju kad se ukloni kvaka se koriste motori od CB, pa sam mislio povezes i CB da otvara i zakljucava Cisto onako iz fazona
Pa možeš ti na Juga da ugradiš i propeler od helikoptera, neće služiti ničemu kao ni to što si naveo, ali jbg, onako, iz fazona....

YUgisa ::
A inace, sad si me tako uzjebao, da cu da napravim komplet "alata" za svako moguce otvaranje vrata na Yugu... Samo da nadjem potrebnu zicu...
Kad nađeš tu zajebanu karbon žicu i stručno napraviš taj alat samo da bi dokazao nešto što je neizvodljivo javi mi da te prijavim nadležnima Laughing Takve stvari se kose sa zakonom Bleh

Milan
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 144
Godina : 35
Lokacija : Beograd, Rep. Srbija
Datum upisa : 13.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zatvaranje brava Empty Re: Zatvaranje brava

Počalji od YUgisa Pet 07 Avg 2009, 20:01

Tvoj kad budem obijao, onda cu se prvo sagnuti ispod i sve opipati, posto za sve koje sam do sad cuo da su poskidali kvake su ostavljali sajle ispod kola da bi mogli otvoriti vrata u slucaju da crkne aku... Very Happy

Imas ti kvake unutra? Ma jbs ti ovo, cimanje oko vrata, uzecu pa cu ti nabiti veci srafciger izmedju B stuba i okvira vrata oko stakla, izvucem napolje okvir i nabijem zicu i zakacim za kvaku vrata kod suvozaca i povucem Razz Inace se ovako obijaju autmobili sa tanjim tj meksim okvirima oko stakala na vratima... Npr provereno moze Z10 Very Happy

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61517
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Zatvaranje brava Empty Re: Zatvaranje brava

Počalji od Miljan Pet 07 Avg 2009, 20:05

Kakav okvir, mislis keder ?

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zatvaranje brava Empty Re: Zatvaranje brava

Počalji od Miljan Pet 07 Avg 2009, 20:08

Ma ne treba ti to uopste, donji strugac izvuces i parcetom debljeg lima ili jacom zicom povuces polugu ili na samoj bravi oslobodis onaj zub, haknes onu oprugu da spadne i zub je onda slobodan, sama ce vrata da se otvore.


Poslednji izmenio Miljan dana Pet 07 Avg 2009, 20:11, izmenjeno ukupno 1 puta

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zatvaranje brava Empty Re: Zatvaranje brava

Počalji od YUgisa Pet 07 Avg 2009, 20:09

Ma ne, bas onaj metalni okvir sto ide oko stakla na vratima, cabrio to nema, ne znam sad kako to bolje da nazovem i objasnim Wink

Ovo si pisao za Z10? Ne znam kako je tacno tamo ispod kedera, ovo je "drug" (mislim znam lika samo iz par vidjenja preko druga) obijao a citao sam nedavno i na netu kad je lik ostavio kljuceve unutra a auto se zakljucao...


Poslednji izmenio YUgisa dana Pet 07 Avg 2009, 20:13, izmenjeno ukupno 1 puta

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61517
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Zatvaranje brava Empty Re: Zatvaranje brava

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu