Od klasicnog Yuga do ekstra izgleda

5 posters

Ići dole

Od klasicnog Yuga do ekstra izgleda Empty Od klasicnog Yuga do ekstra izgleda

Počalji od yugo55 Sub 22 Jan 2011, 13:16

Ovako,ja sam novi na forumu,malo sam pretrazivao i nisam nasao neku temu slicnu ovoj,pa zato otvaram novu temu... Cool Hteo bi da mi svako ko ima neku ideju da izlozi ovde....Tacnije,zanima me sta sve da uradim na yugu da ne izgleda onako klasicno,kakve felne,kakve gume,sve sve sve sto se moze zameniti da lepse izgleda.Par ideja sam video ovde na forumu ali treba mi jos.Mislim da ce biti dosta odgovora,jer verujem da svako ima nesto da doda...Hvala unapred

P.S: ako sam nesto pogresio u vezi otvaranja teme ili nesto sl,ne zamerite
yugo55
yugo55
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 112
Godina : 32
Lokacija : Adasevci
Datum upisa : 21.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Od klasicnog Yuga do ekstra izgleda Empty Re: Od klasicnog Yuga do ekstra izgleda

Počalji od YUgisa Sub 22 Jan 2011, 13:35

Pa zavisi sta zelis... Ukusi su razliciti a i pitanje je koliko ti para zelis da ulozis u takvo nesto?

Usustini, prva stvar i najbitnija za izgled auta su svakako felne... Felne ce totalno da promene izgled auta i mnogo ce znaciti...

Usustini nisam siguran sta si hteo da kazes pod tim da ne izgleda klasicno, tj predpostavljam da si mislio da ne izgleda kao fabricki?

ali evo moj predlog su neke felne od 14 ili 15 coli sirine od 6 do 7jota, sa ETom od oko 20...

Gume na 14coli ili 185/55 ili 185/50... Ako bi uzeo felne od 15coli onda 175/55 ili 195/45...

Onda pozadi mnogo utice na izgled auspuh, tako da definitivno minimum neki lep lonac pozadi i zavrsetak...

sledeca stavka je definitivno spustanje auta, odprilike treba ga spustiti na jedno 30 do 31cm od ruba do centra tocka, tako je najbolje iz vise razloga, da nepisem sada...

Zavisi od para, ali bilo bi dobro da ga ofarbas u neku atraktivnu boju tj da nije bas fabricka... pozeljno metalik Wink I kad vec to radis, mogao bi mu prepraviti rubove da budu siri pa onda moze da bude jos izbacenija felna...

Ako vozis IN, mogao bi mu ofarbati branike u auta ako je bio ekonomik ili mozda ih ofarbati totalno u boju auta da ne bude ni ko fabricki IN... A ako vozis onog sa starim tipom branika, moze da se ofarba onaj podbranik u boju auta, recimo meni je to mnogo lepse nego klasicno crno... Isto vazi i za GVX branike ili vec kako se zovu, mogu isto da se ofarbaju u boju auta ako ih imas...

Ne znam kakvo je ogranicenje po pitanju izgleda, tj da li je samo spolja, moze i da se ulepsa i iznutra Wink

Inace moze mozda neki vizir napred na soferku od recimo 15cm, mozda i DTM brisac, mogu da se uklone brave i tako dosta stvari, zavisi sta zelis i koliko zelis tj mozes da ulozis Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61563
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Od klasicnog Yuga do ekstra izgleda Empty Re: Od klasicnog Yuga do ekstra izgleda

Počalji od yugo55 Sub 22 Jan 2011, 13:46

Super druze,pomogao si mnogo,neplaniram nesto mnogo uloziti,ali ipak cu ga srediti da ne izgleda fabricki....e da,za to spustanje,prednji kraj mi je jeko nizak a zadnji izdignut.....da ostavim tako ili da spustim jos i zadnji kraj?
yugo55
yugo55
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 112
Godina : 32
Lokacija : Adasevci
Datum upisa : 21.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Od klasicnog Yuga do ekstra izgleda Empty Re: Od klasicnog Yuga do ekstra izgleda

Počalji od yugo55 Sub 22 Jan 2011, 13:49

Sve cu ja to sto si rekao vremenom uraditi,polako.....dobre su ti ideje....
yugo55
yugo55
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 112
Godina : 32
Lokacija : Adasevci
Datum upisa : 21.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Od klasicnog Yuga do ekstra izgleda Empty Re: Od klasicnog Yuga do ekstra izgleda

Počalji od Pedja Sub 22 Jan 2011, 13:53

Usisnik na haubi u boju auta, mozda retrovizori (posebno ako su NT), B stub crn, tamnjenje stakala, mozda clear glass farovi, plastike zmigavaca od ina, ili skroz bele, itd...

Ako se auto farba, zgodna je prilika da zatvoris bravicu od gepeka, mozes i brave od vrata skinuti ako zelis, svetla tablice staviti u gepek, a skinuti fabricka (opet ako nije Yugo In).

Ako imas ST stakla (sa leptirima), stavi NT i NT retrovizore, mnogo je lepse. Smile

Ako zelis neki "extremniji" styling, mozes nabaviti "custom" branike, tj. po tvojoj zelji, isto vazi za spojlere itd.

edit: Vidim da si odgovorio u medjuvremenu, spustaj zadnji kraj. Very Happy
Pedja
Pedja
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1848
Godina : 35
Lokacija : Zrenjanin-Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2008

https://zafc.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Od klasicnog Yuga do ekstra izgleda Empty Re: Od klasicnog Yuga do ekstra izgleda

Počalji od yugo55 Sub 22 Jan 2011, 14:05

Nije IN,ovaj obicni koral 55...Kupio sam ga takvog,bio je nesto malo budzen,sportski volan,prednji kraj spusten,nalepnica na soferki michelin (vizir)...to sa bravicama mi se jako svidja,to cu ovog proleca odraditi,posto planiram da ga farbam,nesvidja mi se bela boja...hvala na pomoci.... Thank you
yugo55
yugo55
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 112
Godina : 32
Lokacija : Adasevci
Datum upisa : 21.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Od klasicnog Yuga do ekstra izgleda Empty Re: Od klasicnog Yuga do ekstra izgleda

Počalji od yugo55 Sub 22 Jan 2011, 14:14

A za tamnjenje stakala nisam siguran da cu ista raditi,posto koliko sam video u jednoj temi da se nesme nikako zatamnjivati.....A opet od drugih sam cuo da se sme do odredjenog procenta ali samo bocna... Sad
yugo55
yugo55
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 112
Godina : 32
Lokacija : Adasevci
Datum upisa : 21.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Od klasicnog Yuga do ekstra izgleda Empty Re: Od klasicnog Yuga do ekstra izgleda

Počalji od valsorimkaran Uto 25 Jan 2011, 17:25

sme da se zatamne vozaceva i suvozaceva 25 % i zadnje stalko a zadnja bocna nisu ogranicena. pise ti u ZOBS
valsorimkaran
valsorimkaran
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 205
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 02.10.2010

https://www.facebook.com/valsorimkaran

Nazad na vrh Ići dole

Od klasicnog Yuga do ekstra izgleda Empty Re: Od klasicnog Yuga do ekstra izgleda

Počalji od yugo55 Čet 27 Jan 2011, 18:07

Slika vredi 1000 reci,svaka cast na slikama,potrudicu se da dosta stvari sa ovih slika realizujem na mom yugu (ona lambo vrata mi se svidjaju al veliki je to "zalogaj" za mene)... hvala na pomoci
yugo55
yugo55
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 112
Godina : 32
Lokacija : Adasevci
Datum upisa : 21.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Od klasicnog Yuga do ekstra izgleda Empty Re: Od klasicnog Yuga do ekstra izgleda

Počalji od noise024 Čet 27 Jan 2011, 19:04

ne samo sto je veliki zalogaj, nego mnogo kosta, a kod nas jos niko ne pravi to tako kvalitetno,a i napolju je skupo, to je samo za show nije za svaki dan, npr imas i takvu vrstu lambo sistema da mozes otvoriti vrata standardno i na gore, ali opet i to kosta Razz
samo polako, ne moras ga srediti za jedan dan, polako deo po deo, samo budi siiguran sta zaista zelis, jer malo skaradno izgleda mesanje stilova (extreem i german).
noise024
noise024
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 54
Godina : 41
Lokacija : Subotica - Novi Bečej
Datum upisa : 23.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Od klasicnog Yuga do ekstra izgleda Empty Re: Od klasicnog Yuga do ekstra izgleda

Počalji od yugo55 Čet 27 Jan 2011, 19:26

Ma da,malo pomalo i eto ga,nista ne moze odjednom (moze ako imas lovu)....Najvise mi se svidja onaj narandzasti ( http://www.fotorola.com/uploads/d5c633ce94.jpg ),tako nesto,samo sumnjam da ce takve felne biti,al dobro,bice nesto....Maska prednja obavezno
yugo55
yugo55
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 112
Godina : 32
Lokacija : Adasevci
Datum upisa : 21.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Od klasicnog Yuga do ekstra izgleda Empty Re: Od klasicnog Yuga do ekstra izgleda

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu