Spustanje posude za rashladnu tecnost

3 posters

Ići dole

Spustanje posude za rashladnu tecnost Empty Spustanje posude za rashladnu tecnost

Počalji od djzecky Ned 26 Apr 2009, 18:18

Mozda malo glupo pitanje ali sta cu Very Happy
Zanima me da li smem da spustim posudu u koju se sipa antifriz za par cm?
Sto se rashladnog sistema tice to je najvislja tacka a ako je spustim taman ce biti za 1-2cm vislja od vrha hladnjaka tj.njegove prelivne cevi na vrhu koja se vraca u tu posudu.
Jedino mi ona smeta da postavim pravu kosku pa zato pitam
djzecky
djzecky
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1098
Godina : 40
Lokacija : Backa Topola
Datum upisa : 13.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje posude za rashladnu tecnost Empty Re: Spustanje posude za rashladnu tecnost

Počalji od sykone Ned 26 Apr 2009, 18:48

mislim da nema veze gde stoji zato shto je ceo sistem pod vakumom al bolje sacekaj josh nekog Very Happy inace gde si uzeo kosku??

sykone
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 290
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje posude za rashladnu tecnost Empty Re: Spustanje posude za rashladnu tecnost

Počalji od djzecky Ned 26 Apr 2009, 19:30

Nisam kupio kosku nego cu sam da pravim,za moj auto i nema da se kupi.
Distanzeri za tockove razbuseni po meri srafova da moze da se montira i ozbiljnija okrugla besavna cevka ce biti zavarena popreko i to je to
djzecky
djzecky
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1098
Godina : 40
Lokacija : Backa Topola
Datum upisa : 13.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje posude za rashladnu tecnost Empty Re: Spustanje posude za rashladnu tecnost

Počalji od YUgisa Čet 30 Apr 2009, 22:43

Mozes spustiti ali bi trebao onda da umesto sadnjajeg nivoa koliko punis, punis za toliko vise koliko si spustio Wink Sto znaci, obrtai paznju da ti to nedodje na nivo maximuma Wink Ja imam obrnutu situaciju, meni je hladanjk nakrivljen i nizi pa je posuda malo praznija nego sto treba... Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61534
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje posude za rashladnu tecnost Empty Re: Spustanje posude za rashladnu tecnost

Počalji od djzecky Pet 01 Maj 2009, 00:05

Tako sam i ja pretpostavljao ali reko da pitam. Svakako cim spustim posudu dole nivo ce se sam podici malo i posle cu taj nivo da odrzavam.
Bitno mi je da sam cuo da ti (ili neko drugi) imas isto takvu (tj.obrnutu) situaciju i da funkcionise bez problema
Hvala Wink
djzecky
djzecky
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1098
Godina : 40
Lokacija : Backa Topola
Datum upisa : 13.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Spustanje posude za rashladnu tecnost Empty Re: Spustanje posude za rashladnu tecnost

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu