Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila

+4
kokisa82
Mitke
YUgisa
mdjordjevic10
8 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila - Page 2 Empty Re: Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila

Počalji od Miljan Pet 28 Feb 2014, 00:56

Kaze da nije problem da se ovo sve odradi da bude kao fabricki, samo bi bilo najbolje da vidi auto uzivo. Poslacu ti na pp njegov broj pa se dogovorite.

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila - Page 2 Empty Re: Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila

Počalji od mdjordjevic10 Pet 28 Feb 2014, 08:51

to je naselje Ilina voda. Ja sam u naselju Pivara. Što mu dodje da smo taj majstor i ja skoro komšije.
mdjordjevic10
mdjordjevic10
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 110
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila - Page 2 Empty Re: Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila

Počalji od mdjordjevic10 Ned 02 Mar 2014, 01:43

danas sam saznao (očigledno to nisam znao) da su stranice na kecu varene, a na jugu šrafljene. I to ce to da oteža zamenu veznih limova. Uh pišem ovo a ruka mi drhti... Pitanje koje mi sada pada na pamet, kako se je procedura da se raspunktuju varovi kod veznih limova. Da li neko zna ili je imao iskusta. yugisa je nešto pominjao u ovoj temi oko toga, pa pitanje možda pre svega za njega. Takodje jedno prosto pitanje. Koliko auto gubi na vrednosti posle udesa i posle sređivanja. 10%, 20%, 30%... Ove detalje sada pitam iz razloga jer se pripremam da ugostim procenitelja iz osiguravajućeg društva. Pa da me ne vozaju. Takođe predlog da se otvori tema u vezi procedure posle udesa, naplate osiguranja, iskustva sa proceniteljima, tretman koji naša vozila imaju kod osiguravajućih društava.
mdjordjevic10
mdjordjevic10
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 110
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila - Page 2 Empty Re: Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila

Počalji od Miljan Ned 02 Mar 2014, 02:07

Poslao sam ti jos prekjuce na PP broj ovog farbara, pa se dogovori sa njim da navrati pogleda auto i on ce ti sve reci.

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila - Page 2 Empty Re: Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila

Počalji od mdjordjevic10 Pet 16 Maj 2014, 01:42

Jos uvek traje borba za moju zastavu. Nisam je jos sredio jer osiguranje hoce da krpim haubu i vezni lim, a ja trazim da mi se zameni novim panelima. Imace potvrdjenja su ostecenja, Vezni limovi, i hauba od limarije. Razvodna kapa i ruka, kao i plasticni delovi koji se vide na slikama
[img]Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila - Page 2 Vdpfts[/img]
[img]Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila - Page 2 2mebujo[/img]
mdjordjevic10
mdjordjevic10
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 110
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila - Page 2 Empty Re: Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila

Počalji od mdjordjevic10 Sre 21 Maj 2014, 23:56

da li bi neko mogao da mi kaze koliko bi mogao da vredi auto u ovom stanju. gotovo je izvesno da bih ga prodao na zalost. dodao bih da ima i plin i centralnu ... :(dao bih oglas, pa da ne lupam neke brojke.
mdjordjevic10
mdjordjevic10
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 110
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila - Page 2 Empty Re: Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila

Počalji od Miljan Čet 22 Maj 2014, 00:39

800-900e max

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila - Page 2 Empty Re: Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila

Počalji od Mitke Čet 22 Maj 2014, 11:35

Nazalost mislim da je i to mnogo  Doh 
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila - Page 2 Empty Re: Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila

Počalji od Štirba Čet 22 Maj 2014, 21:47

Ako uzmes 500e, da se veselis... Cheers 
Štirba
Štirba
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 131
Godina : 37
Lokacija : Pozarevac
Datum upisa : 18.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila - Page 2 Empty Re: Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila

Počalji od mdjordjevic10 Sub 19 Jul 2014, 00:30

drugari, prijatelji kolege, Hvala svima na savetima i podrsci u ovim teskim momentima koje sam prezivljavao.
Posle duge i mukotrpne borbe sa osiguravajucim drustvom, iscekivanje policijskog izvestaja ko ce biti kriv, tj ko ce platiti stetu. u celu pricu se ukljucio neki majstor Milos iz Cumica, pre svega los covek, koji ima dil sa osiguranjem, i koji je usporio proces popravke vozila, i zakomplikovao proceduru oko naplate stete. Pa kad sam odustao da popravljam kod njega, nekoliko dana nije ni hteo da da mi dopusti da odslepam auto sa njegovog placa...pa dolazila milicija...pa ovaj zakljucavao kapiju...Tu osobu ne preporucujem!!!
Ali sam se izborio sa svim nedacama i se sad mogu pohvaliti da je limuzina konacno POPRAVLJENA Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy. registrovana, nove teblice, uradjen redovan reatest plina, nove letnje gume i komplet felni za iste. Kec izgleda kao i sto je bio, pre udesa, ne primecuje se nikakva razlika, a ocekujem da je uradjeno i kvalitetno, i da se nece nista novo pojavljivati i primecivati. Zadrzavam ga do daljnjeg i NIJE na prodaju  Swerve , iako je jednog momenta, usled svih nedaca bila opcija da ga prodam i odustanem od svega.
Sve je trajalo dugo, a ponajvise zbog osiguravajuceg drustva AMS i limara Milosa iz Cumica kod Kragujevca(ne preporucujem). Na kraju sam se obratio advokatu, i uz pomoc vestaka utvrdili ono sto je osiguravajuce drustvo trebalo da utvrdi. Konacno naplatili stetu, i popravio auto. (10 tak dana je trajala popravka, 4 meseca je proslo od udesa) Ne kazem da OD AMS nije strucno, i da ne moz da proceni stetu. Mogu oni to itekako, ali su tu mutne radnje.
Mogao bih dosta da pisem povodom procedure oko udesa, ali ne znam koliko je to zanimljivo.
U svakom slucaju hvala svima, voleo bih da se vidimo ako ima neko okupljanje i druzenje :rostilj:  Cheers  Zastava Forum Zivi bili !!!!!
mdjordjevic10
mdjordjevic10
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 110
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila - Page 2 Empty Re: Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila

Počalji od Mitke Sub 19 Jul 2014, 01:41

ThumsUp  drago mi je sto ga nisi prodao i odustao od svega. Jos vise mi je drago sto je limuzina popravljena, i sto je sve ponovo kako treba, sad samo gas Very Happy
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila - Page 2 Empty Re: Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila

Počalji od YUgisa Sub 19 Jul 2014, 08:21

Drago mi je da je sve na kraju zavrseno pozitivno ali zalosno je to sto si morao da trpis takve stvari da bi stigao do cilja... Ne treba nikad ici tamo gde preporuce iz osiguranja jer uvek imaju neki dogovor koji se nece pozitivno zavrsiti...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61539
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila - Page 2 Empty Re: Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila

Počalji od mdjordjevic10 Ned 20 Jul 2014, 23:43

 Z  Thank you Z
mdjordjevic10
mdjordjevic10
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 110
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila - Page 2 Empty Re: Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila

Počalji od Miljan Pon 21 Jul 2014, 01:06

Daj slike kako je sve ispalo.
Ko je na kraju radio auto ?

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila - Page 2 Empty Re: Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila

Počalji od mdjordjevic10 Sre 30 Jul 2014, 00:27

Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila - Page 2 352q547

Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila - Page 2 F084es

Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila - Page 2 244v69u

Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila - Page 2 2mgpiz4

Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila - Page 2 2q2ep6x

Evo i slika. Auto je uradio neki momak u Lapovu, koga je moj kum odabrao. Jer ja nisam imao vise zivaca da se bakcem sa majstorima.
Coveka nisam ni video, niti znam kako se zove. A provericu, i napisacu njegovo ime.
mdjordjevic10
mdjordjevic10
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 110
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila - Page 2 Empty Re: Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila

Počalji od Engelbert von Smallhausen Sre 30 Jul 2014, 00:45

Engelbert von Smallhausen
Engelbert von Smallhausen
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 393
Lokacija : Omoljica
Datum upisa : 28.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila - Page 2 Empty Re: Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila

Počalji od mdjordjevic10 Sre 30 Jul 2014, 01:47

DANKE von Smallhausen
mdjordjevic10
mdjordjevic10
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 110
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila - Page 2 Empty Re: Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila

Počalji od Miljan Sre 30 Jul 2014, 01:49

Odlicno odradjeno, bar ovako po slikama, jedino po cemu se moze primetiti da je nesto radjeno je popunjen spoj polustranica i veznog lima nazad.

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila - Page 2 Empty Re: Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila

Počalji od mdjordjevic10 Čet 31 Jul 2014, 19:58

 Ma samo da ne rdja, a neka se vidi sta hoce  Very Happy  i samo da ga  Sofer 
mdjordjevic10
mdjordjevic10
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 110
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila - Page 2 Empty Re: Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila

Počalji od Mitke Čet 31 Jul 2014, 21:53

Odlicno ispalo, vidi se ta sitnica da je popunjen spoj, ali odlicno uradjeno svakako. Bitno je da je masina opravljena, i da se vozi Very Happy
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila - Page 2 Empty Re: Imao udes: na sta obratiti paznju prilikom sredjivanja automobila

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu