zasto nije upalio?

3 posters

Ići dole

zasto nije upalio? Empty zasto nije upalio?

Počalji od djzecky Pet 30 Jan 2009, 23:35

Evo sta mi se desilo veceras pa ako neko ima neku ideju ili je imao slicnu situaciju.
Upalim auto sasvim normalno,vozim se sve ok i stanem kod radnje da uzmem cigare. Vratim se posle 3min i nece da upali. Vergla ali nista.Gorivo dobija,proverim svecice,kablove,skinem razvodnu kapu prebrisem i opet nista.
Bio je jos zagrejan motor kada sam poceo sve to da proveravam,na kraju se vec ohladio ali isto nista.
Ostavim auto na parkingu i odem kuci reko`vraticu se ujutro pa lepo po danu da vidim.
Medjutim predomislim se i posle 2 sata se vratim da probam opet i ladno upali iz prve Unsure
Znam da je ovako tesko odgovoriti ali mozda neko ima neki predlog sta da proverim ako mi se NEDAJ BOZE opet to desi.

Off-a bas sam ga pohvalio pre neki dan kako je na onih -10 palio i isao bez ikakvih problema dok sam vidjao mnogo boljih i novijih kola kako se ljudi muce da upale po parkinzima i pored puta
djzecky
djzecky
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1098
Godina : 40
Lokacija : Backa Topola
Datum upisa : 13.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

zasto nije upalio? Empty Re: zasto nije upalio?

Počalji od ladisz81 Sub 31 Jan 2009, 07:05

Možda ti anlaser pravi probleme - i kod mene je to problem(moram da ga zamenim) - dobije gorivo, svećice su nove, razvodna kap isto dobra, akumulator nov, samo mi anlaser od 10 puta 5 puta neće da vergla.
ladisz81
ladisz81
OHV 1451ccm 73ks

Broj poruka : 822
Godina : 43
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 21.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

zasto nije upalio? Empty Re: zasto nije upalio?

Počalji od jevtta Pon 02 Feb 2009, 04:04

Prvo proveri bobinu i razvodnik! A onda da li auto trosi vodu po malo a da nigde ne curi! Jer desava se da dihtung glave progori iznutra pa hoce da secka zbog toga i da nekad vergla a da ne upali!

pozzz
jevtta
jevtta
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 23
Godina : 43
Lokacija : Nis
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

zasto nije upalio? Empty Re: zasto nije upalio?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu