Namestanje zadnjh koruba-blatobrana za Skalu

2 posters

Ići dole

Namestanje zadnjh koruba-blatobrana za Skalu Empty Namestanje zadnjh koruba-blatobrana za Skalu

Počalji od Velibor Uto 09 Jul 2013, 17:51

Kupio sam zadnje blatobrane za Zastavu 101 i koliko sam uspeo da se informisem to je jedini tip zadnjih blatobrana koje pravi neki privatnik iz Kraljeva. Posto kod mene nista ne ide lako tako je ispalo i sa namestanjem blatobrana na Skali. Prvo sam morao malo da isecem blatobran da bi prosao pored ugaonog lima na kome se spajaju gumeno crevo i metalna kociona cev. Onda sam video da mi smeta i sama metalna cev jer ne mogu da provucem blatobran iza metalne cevi kako bi blatobran lepo legao na lim zadnjeg kosa. Sve me upucuje na to da moram da odvojim metalnu cev od gumenog creva, da iskrivim cev prema spolja, namestim blatobran da lepo legne i tek onda da vratim i spojim metalnu kocionu cev sa gumenim crevom.
Da li je neko sam namestao zadnje blatobrane ili da li je video kako mu je neki majstor to namestao?
Velibor
Velibor
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 56
Godina : 66
Lokacija : Nis
Datum upisa : 25.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Namestanje zadnjh koruba-blatobrana za Skalu Empty Re: Namestanje zadnjh koruba-blatobrana za Skalu

Počalji od charjek Uto 09 Jul 2013, 23:23

ja sam namestao kod sebe ali na Juga i nisam imao nikakvih problema sve je "leglo samo".Mislim da tu ima puno i cije si kupio,meni su savetovali neke dal su poljske i ja sam zadovoljan sa njima.Bilo je nekih sitnica,da nece da legne ali to su odradili sve sarafi koji i drze korubu.Mislim da si verovatno uzeo neku "malu privredu" pa te zato sve zeza...
charjek
charjek
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1005
Lokacija : Sremska Mitrovica
Datum upisa : 20.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu