Dijelovi za Yugo

3 posters

Ići dole

Dijelovi za Yugo Empty Dijelovi za Yugo

Počalji od Mujo Ned 10 Dec 2023, 12:28

Pozdrav svima,
Trebam neke dijelove kao ručica mjenjača, ručice za podizače prozora i tako tih sitnica. Na internetu sam našao adresu na kojoj se mogu naći novi i polovni dijelovi u Voždovac, zanima me da li ima neka adresa malo bliže preko granice kod Bijeljine. Nije da je Voždovac nešto daleko ali me jednostavno zanima.
Mujo
Mujo
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 10
Datum upisa : 21.10.2023

Nazad na vrh Ići dole

Dijelovi za Yugo Empty Re: Dijelovi za Yugo

Počalji od dimmu Ned 10 Dec 2023, 13:47

U Beogradu ti je vecina prodavnica sa novim delovima, a u Kragujevcu su ti vecina ljudi koji prodaju nove/polovne delove.
Stvar je u tome sto ove prodavnice u Beogradu mozes lako naci preko Googla ali privatna lica koja prodaju nove ili polovne delove moras aktivno da trazis preko Fejsbuk grupa.
Nesto blize od Beograda tesko da ces naci, a i to ti je oko 2 sata voznje u jednom pravcu pa uopste nije toliko strasno.
Ja da mi treba neka lista delova radije bih seo u auto i obrnuo turu do Beograda i Kragujevca, pokupis sve u jednoj voznji i onda si miran.
dimmu
dimmu
SOHC 1301ccm EFI 68ks

Broj poruka : 3895
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 29.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dijelovi za Yugo Empty Re: Dijelovi za Yugo

Počalji od Pavle Filipović Pon 11 Dec 2023, 23:39

Ja skoro da uopšte ne kupujem delove u prodavnicama. Retko kad. Uglavnom sam za popravke, a najviše za stvaranje neke zalihe kupovao od par privatnih lica iz Kragujevca, Beograda i Surčina, koji imaju originalne nove delove. Kupujem prodajem sajt mnogo pomaže isto. Kupindo takođe. Mada sve je manje originalnih delova. Evo sad sam sastavio jedan Ruenov set kvačila, a tražim još jednu lamelu da nađem negde, da sastavim i drugi...
Pavle Filipović
Pavle Filipović
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 401
Godina : 29
Lokacija : Loznica
Datum upisa : 23.11.2022

Nazad na vrh Ići dole

Dijelovi za Yugo Empty Re: Dijelovi za Yugo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu